Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlasnie ta....

puder kryjacy naczynka????

Polecane posty

Gość wlasnie ta....

jaki znacie dobry podklad/puder ktory dobrze pokryhe rozszerzone naczynka lub rumien?bardzo mi zalezy...dotad uzywalam DIADEM ale z czasem stracil u mnie na jakosci:(prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytuoiooioioii
a miałaś już korygujący unifiance la roche posay?? poproś w aptece o próbkę...dla mnei to numer 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA Oceanic Rozswietlajacy, kryje genialnie i jest tani - 13 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta....
la roche pasay??ok pojde do apteki po probke ale pewnie drogi jest??:((a utrzymuje sie dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta....
ale slyszalam ze ten oceanic wlasnie sie krotko trzymaa:( a amsz rumien?czy pare popekanych nacyznek?bo ja wlasnie mam rumien mocny...a jak ejstgoraco to juz wogogle masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ci
zielony korektor firmy AA, idealnie kryje naczynka, a na niego uzywam podklad sredniokryjacy marykay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie AA jest najlepszy, daje sliczny kolor cery. Trzyma sie jak dla mnie ok, u mnie jest problem z tradzikiem i wszystko pokrywa genialnie :) Moja mama ma podklad La Roche Posay i kiedy go uzylam to nic nie kryl... i musialam sie i tak umalowac moim podkladem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ci
korektor kosztuje 14 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytuoiooioioii
dla mnie to rewelacja ten puder, ma bardzo duzo pigmentu i mocno kryje. nakładasz go minimalnie małą warstewką, napradę mała ilość. Uwaga ałtwozrobić sobie maskę na buzi jak za dużo nałozysz. Dzieki temu jest wydajny,ja mam juz prawie rok te 30 mli doiero chyba sie zaczyna kończyć jest eszcze silneijszy (mocniej kryje ) komuflujący ale to juzCi powinna pani w aptece doradzić. ja mówię o tym: ( http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=120 ) bo bywa że sprzedadzą ci ten w pomaranczowym opakowaniu a podobno jest o niebo gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta....
moze faktycznie sprorbuje ten AA:)szczegolnie ze do cery wrazliwej a moja jest bardzo wrazliwa...AA OCEANIC rozswietlajacy..a dajesz jeszcze sypki puderek an gore???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytuoiooioioii
La roche posay ma różne podkłady np toleriane, nawet unifiance są różne. Nie namawiam cię od razu do zakupu tylko pokombinowania z próbka i wtedy ocenisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam
podkładu z AA kryjąco-matującego "piasek" jest wspaniały .zużyłam juz 4 opakowania ,ale dodam ze jest bardzo bardzo wydajny:) I slicznie kryje .On jest antybakteryjny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka ze nic na dlugo nie zakryje naczynek chyba ze jest to dermacol. zaplacilam za niego 10 zeta z przesylka i jestem w siodmym niebie. kryje 100% chyba jedna tubka starcza do konca zycia taki jest wydajny :P na dzien mieszam go z kremem tonujacym lub wlasnie rozswietlajacym aa i jest idealnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli CI to pomoze w podjeciu decyzji to poczytaj opinie: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=488 ja uzywam pudru bo podklad ma drobinki, a ja mam cere mieszana i na czole po pewnym czasie sie swiece ale kupilam juz chyba 4 opakowanie tego podkladu i nie zmienie go chyba juz nigdy:) poczytaj opinie i wtedy podejmij decyzje :) nawet jesli CI nie bedzie odpowiadal to przynajmniej nie bedziesz zalowac ze wydalas 70 czy 100 zl tylko raptem 13, a to spora roznica, ale gwarantuje ze podklad kryje genialnie. Jest jeszcze taki podklad kryjacy Matujacy ale on ponoc nie jest taki dobry... Daje link do opinii jakbys potrzebowala :) http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ukrycie naczynek
osobiscie nie radze z aa rozswietlającego..... Nie !!! Najlepszy w tym wypadku będzie matująco-kryjący z AA ....on zakryje wszystko....twarz nabierze ladnego kolorku ...wszedzie takiego samego,a rozswietlający nie...będzie błyszczała cała twarz i prawie nie kryje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXFACTOR
LASTING PERFORMANCE ...POPROSTU REWELACYJNY !!! i bardzo trwaly ....wyprobowalam obrzymia ilosc podkladow ale ten odpowiada mi najbardziej... POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytuoiooioioii
czy ktoraś z Was ma naczynka albo coś co cięzko ukryc nawet pod makijażem?? Rumień nie ukryje się takłatwo, dlatego polecam jej żeby wypróbowala próbke tego Unifiance. Poza tym La roche posay dajapróbki w aptece bez problemu więc niech ona sama zobaczy czy jej odpowiada. AA kosmetykilubię,ale co jak co bywa że mocno uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta....
gdzie moge zamowic ten dermacol?????podaj mi linka prosze:))) postanowilam ze wezme probke tego La Roche Posay, Unifiance Touche Pro (podkład kamuflujący) a w razie czego kupie AA matujaco kryjacy a na gore jakis sypki puderek rozswietlajacy:))co wy na to?w ogogle dziekuje slicznie za rady:)kobiety musza sbie pomagagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wybralas
i ja rowniez jestem za tym abys kupila sobie z AA ten Mat-Kryj. bo ten drugi to nic Ci nie zakryje;/ nio i na to jakis lekki puderek rozswietlający.pewnie:) Fajnie myslisz.To zycze powodzenia w doborze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytuoiooioioii
proszę bardzo. tylko ten kamuflujący to raczej jak kokorektor niż podkład, może uda Ci sie oba dostać?? Mi nigdy nei robia problemu z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta....
a znacie jakas dobra i tania apteke internetowa??chce sobie zamowc ten La Roche Posay, Unifiance Touche Pro (podkład kamuflujący) wiem czytalam ze to korektor..bede go dawac troszke na policzki reszte dam lekko AA i na gore sypki....moze wreszcie ebdziemy mialay prawie idealna twarz:D:D a nie zawsze cos:/pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta...
:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o krycie naczynek to przede wszystkim trzeba postawić na dobry korektor, sama mam ten problem i puder choćby najlepszy nie da rady bo zwyczajnie to nie jest jego zadanie, korektora używam tego dokładnie: http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/korektory/profesjonalna-paleta-korektorow-color-correcting, każdy kolor jest do czego innego i każdy super spełnia swoje zadanie więc buzia rzeczywiście wygląda bardzo ładnie a po naczynkach ani śladu, z pierre rene mam też z resztą i podkład i puder i cała ta trójka świetnie się spisuje u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×