Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princesska 19

Push up- Oszustwo??

Polecane posty

Kupiłam ostatnio stanik push up z wkładka, mała gąbeczka. Pochwaliłam sie kolezance a ona skrytykowała mnie że to tak jakbym sobie wypychała cycki..... Zastanawiam sie więc po co są takie staniki i szczerze boje sie go załozyc bo widze juz reakcje mojej kolezanki a boje sie że nie tylko ona tak mysli :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan
przeciez takie staniki wlasnie po to sa zeby je nosic. niekirdy kobieta ma niepelny rozmiar i co ma zrobic?? kupic mniejszy ktory bedzie zza maly?? wypelniane staniki gabeczkami lub silikonowymi wkladkami sa powszechne i wiele kobiet takie nosi gdyz nie kazda musi miec wielki biust. wszystkie firmy bielizny robia takie staniki i jakos nikt nie uwarza tego za zle bo bez przesady juz. w koncu to stanik a lepiej miec pelniejszy biust. w koncu nie wkladasz tam skarpety...ani waty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicitaa
te staniki są po to aby OPTYCZNIE powiększały biust i tyle,ja nosze od wielu lat,bo uważam że mam ciut za mały,a poza tym gdyby push-upy nie nosiłabym dekoldów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladowa kreacja
a jakie mamy nosic staniki?? szmaciane zeby nam cycki splaszczaly"?? olej wariatke! co ona nigdy takiego stanika nie widziala ze taki bulwers?? staroswiecka i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
push-up'y sa super!! biuścik jest w takim staniku idealnie ułożony i podparty, co jest ideane przed okresem kiedy biust ogólnie jest w niezadobrej kondycji (mniej się meczy i nie pobolewa), dekolt wygląda ładnie. same zalety...a z drugiej strony nie powiększa biustu tak drastycznie, żeby np chłopak który widuje cię w nim na codzien miał się rozczarowac gdy zobaczy nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Noszę push-upy i nie widzę w tym nic złego.A nawet jeśli wypychałabyś sobie to co z tego?Twoja koleżanka nieelegancko się zachowała.Te staniki mają właśnie optycznie powiększyć biust i nadać mu ładny kształt,wiele kobiet teraz nosi takie staniki.Piersi wyglądają w nich wspaniale.Poza tym jakie to oszustwo?Bielizna to sprawa osobista,nikogo nie oszukujesz(szczególnie koleżanki,nie rozumiem co ona ma do tego?)nosisz to co tobie się podoba.W tej sytuacji szminki powiększające optycznie usta też są oszustwem,wysokie buty,które wydłużają nogi też są oszustwem...Nie.Po prostu wyglądają ładnie i kobiety je noszą.Myśląc w ten sposób makijaż w jest jednym wielkim oszustwem...Proponuję abyś nie brała pod uwagę zdania koleżanki,która powinna raczej pochwalić twój wybór z grzeczności nawet i nie psuć ci dobrego humoru.Noś to co lubisz a nie to co uzyskuje akceptację innych,trzeba być sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Dodam,że w sklepach jest mnóstwo takich staników bo jest na nie duży popyt.Ludzie mają zazwyczaj rózne poglądy ,wszystkim nie dogodzisz...ale najlepiej być sobą i nosić to co będzie ci sprawiać przyjemność,komfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaka
ja mam cholernie maly biust!!Imalutkie A(nawet nie) i dzieki tym, stanika widac ze cos tam mam !!POmagaja mi przetrwac gdyby nie one nie wiem co bym zrobiła.Czy to oszustwo?......................hm............niezastanawiałam sie nad tym!!i powiem szczerze nic mnie to nie obchodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydolllll
A wg mnie to oszustwo, moje koleżanki w bluzkach maja duże piersi, a jak przyjedzie co do czego i załozążaszmaciany stroj kąpielowy to same żebra. Potem faceci się z nich nabijają. Wiem bo slysze o czym rozmawiaja faceci, dlatego ja jaki biust mam taki mam, ale przynajmniej nie oszukuje, ze w w staniku mam C a bez stanika mam A. Faktycznie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki -
Buhahahaha Ale ubawiłam się setnie czytając ten topik i tekst twojej kolezanki. A ona jakie staniki nosi ?? Ma duże cycki ?? To może w ogóle staników żadnych nie nośmy :D Przecież to oszustwo. Cycki powinnym nam wisieć tak jak wiszą bez stanika. Nie wiszą tylko silikony. Każde inne trochę wiszą lub rozlewają się na boki w trakcie leżenia więc obowiązkowo wymagają solidny stanik! Każdy stanik powinien byc usztywniany i dobrze jak ma gąbeczki bo wtedy piersi są podniesione w górę i ładniej się prezentują w obcisłych bluzkach. I daje głowe. Żaden normalny facet nigdy w życiu by ci czegoś podobnego nie zarzucił. Te staniki są już tak powszechne że są dla mnie czymś oczywistym! A jeśli jakas laska się tego czepia to znaczy że prezentuje jakiś ciemnogród albo po prostu jest przesadnie dumna ze swoich dużych cycków i chce zdołować te dziewczyny z mniejszymi. Te zwykłe staniki bez ulepszeń rzeczywiście spłaszczają biusty, optycznie i nie tylko. Skóra w nich wiotczeje. Te zwykłe staniki bez żadnych ulepszeń to dopiero wyglądają obleśnie. Jakby były kupowane na targu za 5 zł :O Jak następnym razem spotkasz kolezankę np. w makijażu. To powiedz jej ironicznie że nie powinna sie malować bo to jest oszustwo! Że to tak jakby sobie założyła inną maskę na twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Jacy to muszą być faceci,którzy się nabijają lub dziećmi są jeszcze.? nawet jeśli w kostiumie wygląda się inaczej to co z tego... Moja koleżanka nawet nie ukrywa,że nosi push-up,ja też...Poza tym kogo się tym oszukuje?Myślę,że to są kompleksy uważać,że push -up jest oszustwem.Do głowy by mi to nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa
bo ty chyba nie wiesz o jakich stanikach mowa!!!!!nie słyszałam o pusz up który by powiekszał z A na C!!Pokasz mi taki!!!Ja mam faceta mam A nosze pusz up!!!nawet kilkakrotnie sciagał mi ten staniczek!!i wcale mi to nie przeszkadza!!!Wszystko jest dla ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki -
I jeszcze cytat: "A wg mnie to oszustwo, moje koleżanki w bluzkach maja duże piersi, a jak przyjedzie co do czego i załozążaszmaciany stroj kąpielowy to same żebra. Potem faceci się z nich nabijają." Jak czytam ta wypowiedź to odnoszę wrażenie że chodzisz jeszcze do szkoły. A jak wiadomo do szkoły nie chodzą jeszcze prawdziwi faceci tylko jakieś zakompleksione wypierdki którzy lustrują każdą laskę od stóp do głów i na siłę krytykują każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaaaaaa
te staniki sa wspaniałe zarówno dlatych co maja minimalny biust jak i dlatych co maja normalny !Niue zawsze nosi sie go poto by powiekszyc piersi!!ja je nosze bo biust w nich poprostu lepiej wygląda!i tyle!Moja kolezanka nosi bo prawie nie ma piersi to nawet jak załozy taki stanik to przecierz nie robi sie jej odrazuC!!!biust nabiera kształtów troszke sie powieksza!!lepiej leza ciuchy!!!oszustwo to sa silikony!!!NO sorry ale jak załózmy masz krzywe nogii szerokie biodra to co jak ubierzesz sie tak aby tuszowac mankamety to jestes oszustką!!NO to gratuluje twojej kolezance podeiscia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_
tak poza tym to trudno jest trafić na dobry push up, tyaki które NAPRAWD Ę podnosi biust... Nawet triumphy nie wszystkie są takie. Szczerze mówiąc teraz właśnie szukam takiego PRAWDZIWEGO, który nie tylko powiekszałby mi biust patrząc a boku, ale i takiego, który by mi je wypchnął do góry żeby fajnie te górki :P sie prezentowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibiza
mam taką znajomą która wypina smój "biust" C(155 cm filigranowa kobita) kiedyś niechcąco trąciłam któregoś łokciem i wtedy ona jekneła- ała -.....i pewnego razu zobaczyłam sją na basenie w stroju...i tu niespodzianka....ona jest deska..zero..Muszę jednak stwierdzić nieżle je podrobiła.Tak sobie myślę jak ona się czuje gdy rozbiera się przy swoim...Kretynka...nie mam nic do rozsądnego pomagania naturze ale przesada jest smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię małe piersi,ale po zdjęciu stanika okazałoby się że inaczej wyglądają niż się wydawało,pewnie pomyślałbym że jak w tej sprawie zostałem nabrany,to i w innych pewnie też ! No ,ale pewnie jestem zacofany !,a innym może to nic nie przeszkadzać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, w tej epoce nikt za push-upy nie pali na stosie! Uważam, że każda dziewczyna, któa jest niezadowolona ze swojego biustu, ma prawo poprawić naturę i założyć push-up. Noś więc swój push-up i przyjrzyj się skwaśniałej mince \"koleżanki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evellka
Siemka :) Laska nie przejmuj sie gadaniem kolezanki...ciekawe jakie ona nosi biustonosze... Nos ten biustonosz i nie zwracaj na nia uwagi... Jakby nikt nie mogl takich wypychanych biustonoszy nosic to po co w takim razie produkuja je.... wez nie badz glupia i nos ten stanik.... ( sory za okreslenie "głupia") ale wiesz denerwuje mnie takie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na przyszłość
to ja raczej nie nie mam zwyczaju pokazywać koleżankom swojej bielizny osobistej bo to nie jest ich sprawa. No ale wiadomo jakie są dziewczyny. Gadałyby na wszystkie tematy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja kumpela jest po prostu zazdrosna ze jak ubierzesz taki staniczek to bedziesz sie bardziej podobala facetom - w koncu push-up nasze piersi podkresla zaokragla i ladnie formuje:) Olej ja... Ona ma na pewno kompleks na punkcie swojego biustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleta
o matko, ale niektóre wypisują brednie... przecież wiadomo, ze jak się zdejmie stanik to piersi inaczej wygladają, takie sa prawa natury i po to się go nosi , żeby biust miał ładny kształt, nie skakał i jak najdłużej chronił przed "obwisaniem", za dużo naoglądałyście się silikonów - bo tylko takie piersi są nieruchome... Poza tym push upy minimalnie powiększają, ona maja bardziej za zadanie podniesc piersi i przybliżyc do siebie, tak aby ładnie wygladał dekolt , a ich noszenie to taka sama kosmetyczna sztuczka, jak korektor pod oczy, albo asymetryczna sukienka wydłużająca nogi:) ja nosze push upy, chociaz mam biust w standardowym rozmiarze, w sam raz.. po prostu są najwygodniejsze, świetnie się je nosi, na dyskotece nic mi nie "podskakuje", nie wbijają mi się zadne druty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki że tak mnie podparłyście na duchy wszystkie :):) To nie chodzi o to że ja jakaś zacofana czy jak.... generlanie nie pytam sie koleżanek jakie noszą staniki...ale z tą akurat często chodzę na zakupy kupywać bielizne tzn. bardziej stringi. I dlatego powiedziałam jej o tym staniku.....wiem że może to głupie pytanie na te forum...ale jesli piszemy tu o fluidach, błyszczykach to czemu nie można o bieliźnie :) Nie zwróciłabym może aż takiej uwagi na to co powiedziała mi kolezanka gdyby nie to że dało mi to do myślenia czy nie oszukuje nim troche męzczyzn. Np. czy chlopak poźniej nie czuje takiego rozczarowania jak rozbiera dziewczyne a okazuje sie że tak naprawde to wszystko jest taka otoczką i inaczej wygląda. Wiem że nie jest to z rozm. C na A....ale zawsze coś daje. Normalne jest że tuszuje sie i maskuje niedoskonałości ale wolałam znać wiekszości z was zdanie. Bo przecież wiele z was moze kupywac takie staniki ale po zakupie pozbywac sie wkładek i nosić je tylko dla usztywnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie noszę push-upów ze względu na spory biust. Ale gdybym miała mniejszy to z pewościabym nosiłą. Push-upy to moim zdaniem najłądniejsze staniczki. A staniczki są po to, żeby pomagaćnaszemu biustowi ładnie wygladać. Kto nie lubi niech nie nosi;) Nie przejmuj się koleżanką - co jej do tego???KOmpletnie nie rozumiem. To Twoje piersi i Twoje staniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile mniej więcej kosztuje...
... push-up? droższy od zwykłych biustonoszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupilam sobie pierwszy push-up i rzeczywiscie, wyglada sie w nim o niebo lepiej. najlepsze jest to,ze kupowalam go z moim mezczyzna:) te gąbki faktycznie troche krepujace,ale efekt jaki daja jest naprawde dobry. apropo oszustwa, to mozna pod nie podpiac wspomniany wyzej makijaz itp.......... nie popadajmy wiec w skrajności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
A jak robimy sobie codziennie make-up to nie jest oszustwo?? przeciez dzieki niemu tez lepiej wygladamy tak samo jak w stanikach push up, olej kolezanke, gdybysmy troche nie oszukiwaly to po swiecie same poczwary by chodzily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xia
Twoja koleżanka jest głupia i tyle, albo zazdrosna. Ja mam biust w standardowym rozmiarze, chociaż wolałabym wiekszy. W szafie mam same push-upy. Nie wyobrażam sobie, żebym miała załozyć taki miękki, szmatławy kawałek materiału, który udaje stanik. Taki to niech noszą baby, które mają cyce jak dzwony. Takie staniki faktycznie wyglądają, jak takie z targu za 5 zeta dla starych bab. Push-up'y są śliczniutkie i nie prawda, że powiększają biust o 2 rozmiary, nawet nie o jeden. Po prostu nadają ładniejszego kształtu i optycznie troszeczkę powiekszają. Ale nie na tyle, zeby tu mówić o jakiś oszustwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to smieszne jest
jak pod bluzka laska wyglada jakby miała ładne c - zdjemuje stanik a tu prawie nic nie ma...litości. nie dziwie sie ze potem taki facet moze czuc sie oszukany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×