Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet, które palą: czy zauwazylyscie obwisniecie piersi?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Czy któraś z Was zaobserwowała negatywny wpływ na wyglad piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie pie/rd/ol ! Palę od 30+ lat i nie jedna 20-stolatka mogłaby mi pozazdrościć jędrnych piersi. Skąd wymyślasz tak bzdurne tematy?! Palenie czy nie palenie i wygląd cery to wymysł idiotów. Nie mam zamarszczek, nie mam obwisłego biustu, mam zdrowe zęby i świeży oddech. Geny dyktują co-kto-jak-i-dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palenie czy nie palenie i wygląd cery to wymysł idiotów. Nie mam zamarszczek, nie mam obwisłego biustu, mam zdrowe zęby i świeży oddech." Dowcip stulecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palenie wpływa na jędrnośc skory, wiec*****ersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopalipsa
zauwazylam i ...zrobilam cos z tym, bo wlasnie jestem umowiona na operacje. Jestem z lodzi i robie u tutejszego chirurga dr Pawła Piresa (akurat moje to beda eurosilicony) wierze,ze to wyleczy moje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pale od 10lat i ani nie mam obwislego biustu ani zmarszczek.Fakt faktem,ze jak nie palilam rok cera byla bardziej prommienna,a zeby bielsze. Lepiej sie tez czulam ale koniec koncow lubie palic.Zeby dalej mam biale choc 1 odcien mniej,a dobre kremy robia swoje. Zreszta kazdej kiedys obwisnie,zeby wyleca i zmarszcek bd masa.Po co sie zamartwiac na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe tamta pani na górze pewnie w ogóle jest piękna i świeża. Grunt to pewność siebie :D Na pewno mogłabym jej pozazdroscić wspaniałych piersi, zębów i całej reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o biust, cóż lepszy jest odkąd nie palę. Przytyłam troszkę więc się zaokrąglił nieco, pływam też dłuższe dystanse, bo nie męczę się tak szybko. Ale nie wisi i nie wisiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:26 ty weż sie babo naucz kultury. Widać że ciebie jakaś patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palenie na pewno ma negatywny wpływ na skórę. zanieczyszczony organizm to nie tylko gorsze samopoczucie. przekłada to się tez na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×