Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paratatata

pytanie o wage

Polecane posty

Gość paratatata

mam 162 wzrostu i zawsze wazylam tak okolo 50 kg i dobrze sie z ta waga czulam jednak jakis czas temu waga wzrosla mi do 55 ( i tak sie utrzymuje) no i teraz mam troche mieszane uczucia bo to wkoncu 5 kg wiecej przy niskim wzroscie, podam moze jeszcze wymiary: biust - 82, talia- 62, biodra - 93 chcialam sie Was zapytac jak postrzegacie takie wymiary? znacie jakis sposob na to aby zrzucic troche z tylka bez szkody na i tak malutki biust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gruba ha ha
moja droga "chudość" nie jest już w modzie jest eręcz karalna za uboczne sjutki zdrowotne. Tu masz rozjaśniający cyt. z vademecum zdrowia- jak żyć z tematu "Chudnij bez wyrzeczeń": Chudnij bez wyrzeczeń Waga zależy od wzrostu, budowy, wieku i trybu życia każdego z nas. Zależność od wzrostu charakteryzuje Wskaźnik Masy Ciała (WMC), bardzo przydatny do szybkiego określenia, czy i jaką mamy nadwagę. Każdy może wyliczyć własny WMC, dzieląc dwukrotnie liczbę kilogramów swojej wagi przez wzrost, wyrażony w metrach. Jeśli na przykład ważę 79 kilogramów i mam 1,80 metra wzrostu , dzielę 79 przez 1,80 i otrzymuję liczbę 43,9. Wynik, czyli owe 43,9, dzielę raz jeszcze przez 1,80 - otrzymuję liczbę 24,5. Mój Wskaźnik Masy Ciała wynosi 24,5. Każdy, kto ma WMC wyższy niż 25, powinien zadbać o zmniejszenie wagi. Waga w granicach wskaźnika 18-25 jest uznana za prawidłową. Gdy wskaźnik kształtuje się w granicach 25-30 - mówimy o nadwadze. Powyżej 30 - o otyłości. Wskaźnik w szybki, ale uproszczony sposób określa, czy nasza waga jest prawidłowa czy nie. Ściślejsze wyliczenie idealnej wagi ciała wymaga uważnego rozpatrzenia wielu innych czynników: wieku, uwarunkowań genetycznych, poziomu codziennej aktywności. kuyre Amerykańskie ministerstwo zdrowia uznało, że osoby poniżej 35 roku życia powinny uzyskać wskaźnik 19-25, starsze - 21-27. Niedowaga może być równie niebezpieczna dla zdrowia jak nadwaga. Według norm Światowej Organizacji Zdrowia wartości WMC poniżej 18,0 są nieprawidłowe. Jesteś taka? http://img402.imageshack.us/my.php?image=niezamaszyna130505gzjy6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
152cm waga-40 ile schudna zeby bylo bardzo dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×