Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agula

Pytanie??????

Polecane posty

Jestem ze swoim chłopakiem juz ponad 5 lat.I od ponad roku nie mam ochoty na sex.Nie wiem dziewczyny czy to tak jest ze jak sie ma tyle lat chłopaka to ochota na seks zanika?Napiszcie mi prosze bo może ja jestem jakas nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czasem fascynacja seksualna partnerem przechodzi... to tak jakbyś jadła codzienie chleb z dżemem... po jakimś czasie miałabyś go dość... ale nie martw się inni też tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najgorsze jest to ze on ma ciagle na mnie ochote a ja nie?Czyli co facet sie nigdy nie znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze odpowiedzcie mi na pewno ktoras z was ma tez ten sam problem co ja.Boje sie tego ze jesli teraz juz nie mam ochoty a mam 22lata to co bedzie za pare lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm
bierzesz moze tabletki antykon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm
jezeli tak to powinnas je zmieni albo zrobic sobie przerwe. A moze nie jestes juz tak bardzo zwiazana emocjonalnie z tym chlopakiem. Zastanow sie nad swoimi uczuciami ale nie oszukuj sie. Czasem tak jest, jak sie do konca tej drugiej osoby nie kocha. trudno sie kochac z kims kto jest tylko twoim przyjacielem. po 5 latach moze gdzies zgubilas uczucie, zostalo tylko przyzwyczajenie lub strach przed samotnoscia. Moze to sa nie wyjasnione problemy miedzy wami albo nie wypowiedziane zale gdzies ukryte. powodow moze byc mnostwo dla ktorych nie masz ochoty sie kochac. moze to tylko znudzenie seksem ktory stal sie dla ciebie rutyna. powiedz o tym twojemu chlopakowi. nie zmuszaj sie do seksu bo go mozesz znienawidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Awm>żadnych tabletek nie biore.Ale dzieki za tak szczera odpowiedz.Moja sytuacja wyglada w ten sposob ze jestem z tym chłopakiem od 15 roku zycia.Moze mielismy tam mała przerwe ale tak to byłcały czas on.Mama teraz 22 lata i zaczełam myslec troche powazniej.nawet porownania nie mialam jakby to było z innym facetem!Nie chce sie zmuszac do seksu!Przeciez to jest wstretne!Co przez cale życia mam sie do niego zmuszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczek86
kochana to i tak dlugo wytrzymałas, ja jestem ze swoim 3 i czasem nie moge sie sama sobie nadziwić jak ja sie nie brzydze z nim nawet spać, nie mowiąc juz o orgażmie, a gdy sei kochamy i pomyślę sobie ze sie do mnie spuści i bede musiala lecieć do łazienki zeby mi to po nogach nie spłynęło bądź w łóżko to mam juz dosyć ............. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×