Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dori30

Pytanko o e-dymka.

Polecane posty

Pali ktos cos takiego? Ja zamierzam kupic takiego papieroska, ale nie wiem jakiesj firmy bedzie najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrdthy
Ja mam ecis, za 100 z hakiem, czyli jak można poczytać na forach to bardzo mało jak na papieros ("prawdziwi" wyjadacze, kupują dużo droższe), ale nadal też popalam normalne. Poczytaj sobie fora epapierosowe, jest tego całkiem sporo (tylko się przygotuj na to, że tam jest sporo fanatyków). Przy wyborze dużo zależy od tego ile i jakie papierosy palisz na co dzień. Ja ogólnie jestem zadowolona. Przede wszystkim nie warto oszczędzać na liquidach. Moje pierwsze ze "sredniej" półki, strasznie drażniły w gardło i czułam się jakbym była przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrdthy
I jeszcze: ogólnie epapierosy tak naprawdę raczkują i nie ma standardów, więc o takie prawdziwe informacje, nie rozprzestrzeniające się drogą pantoflową, jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa jak to jest
nie lepiej rzucić? poczytajcie książkę Alana Cara - prosty spósób na rzucenie palenia czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrdhy
Prosty sposób na rzucenie palenia? Trzeba naprawdę chcieć, bez tego nie pójdzie. Ja próbowałam parę razy, ale widocznie tak naprawdę nie chcę niestety (bo jednak to lubię). Reszta to tylko pomoce. Zresztą te "pomoce", to jeszcze większy biznes, niż same koncerny tytoniowe. Przy czym udowodniono, że nikotyna niewdychana (niespalona, czyli np. gumy), to jedynie placebo, bo nie działa tak jak ta spalana w papierosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa jak to jest
ta ksiazka jest dobra dla ludzi podatnych na sugestie , ja dzieki niej rzuciłam i nie dałam ani grosza bo mialam pozyczoną od kumpeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrdthy
Nie mam problemu z płaceniem za coś co działa. Podatna na sugestie nie jestem. Ale problem w tym, że nie identyfikowałam się na tyle z decyzją o rzucenia palenia, aby to dokończyć i już nie wrócić. A to jest warunek konieczny (dla niektórych szczęściarzy też wystarczający).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie, ale juzz jestem i dziekuje za wypowiedzi. Ja chcialabym chociaz sprobowac, moze uda mi sie calkiem wyemilinowac zwykle fajki. Byloby super, bo najbardziej drazni mnie to , ze smierdza:) Chce kupic odrazu z gornej polki, bo wlasnie slyszalam, ze te tansze to takie sobie i mozna sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsfsdf
Mogę dopowiedzieć tylko tyle, że warto. Byle tylko nie skopać właśnie wyboru e-fajki. Ale jak już dajesz powyżej 100zl, to raczej o to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój znajomy pali
ale nie wiem dokładnie co - nie jest to aż tak liski znajomy - w każdym razie papierosów (tradycyjnych) nie pali już w ogóle, za to tego e-papierosa - w zasadzie bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz w tej chwili napelnia i skreca EZigarette . ZA CHWILE PREMIERA!!!!!!!!!!! ..... Ok PALILAM PIERWSZY RAZ TERAZ E-ZIGGI DZiwne uczucie Ale nawet niezle. Bedzie sie trzeba przyzwyczajic... jak na przejscie na inna marke. Troche sie boje tego gereta ciagnac. Bede sie odzywac co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Ja chyba jednak zakupie, tylko konkretnie chciała bym znać jakąś konkretnie dobrą firmę, ale taką ktora jest też znana za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam Red-Kiwi model egoT- dosyc duzy, ale najwazniejsze , ze bateria trzyma tydzien i nie trzeba ladowac igla. COOL:))) Ale sie ciesze , nawet nie chce mi sie palic normalnych smierdzieli:) Dzis rano zapalilam normalnego, potem sie prysznicowalam , a przed praca zapalilam EZ:))) NIE SMIERDZE !!!! WLOSY nie smierdza!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie z ta e fajka - rzuce palenie jak nic! Nie wiem kiedy, czy za rok , czy wiecej ,ale rzuce. Najpierw z nikotyna , potem bez... Bo ja wiem, ze dla mnie bardziej niz nikotyna -wyzny jest ten odruch palenie ...dymek.. zajete rece... Smierdziele kiepy - odchodza do lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori, dokladnie mam to samo. Nie wiem czemu, czasem to az zygac mi sie chce bo jestem "przepalona" ale kurde... wyjsc do ogrodka i zapalic, to jest to coś :) mimo ze sie dławie jak sie zaciągam, ale kij, co tam, zapale do polowy i wywalam :P Musze wyprobowac to kiwi, zaraz poszukam na ebayu bo innej strony nie znam jak ebay by kupic cos siedzac w domu, a tu za granica nic nie wiem o sklepach ktore byly by zaopatrzone w tego typu przyjemnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sam :) tank to znaczy , ze latwo sie laduje ten luiqed (czy jakos tak) :) A ja wlasnie siedze przy kompie i "paruje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek
Wiesz to jest tak, że z e-papierosem możesz, ale wcale nie musisz rzucić palenia:) Wszystko zależy od tego w jakim celu zaczęłaś e-palić. Ja np. nie mam zamiaru odstawiać całkowicie e-papierosa, bo mi się po prostu podoba e-palenie i cały ten rytuał z tym związany:) Wcześniej nałogowo jarałam zwykłe fajki, ale traciłam na to majątek. Pomyślałam też o swoim zdrowiu, dlatego się zdecydowałam na e-p i kurczę jestem mega zadowolona:) A to, że mogę tworzyć własne smaki, to już w ogóle fantastyczna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulik
Witam sam zakupilem e papieroska Red kiwi eGo i polecam naprawde!!:)) 10 dni bez zadnego smierdziela to jest cos dla mnie jak zawsze palilem po 1-2 paczki dziennie... :))) Ciekawia mnie tlko skutki uboczne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
pierdolenie o szopenie e-dymanie kupujcie fajki, jointy, wódkę i cieszcie się życiem ruchając 20latki przemawiał guru czuję moc zen więc zapamiętam melanż ten jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×