Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość heiritz

rehabilitacja Wrocław

Polecane posty

Gość heiritz

słuchajcie gdzie we Wrocławiu rehabilitacja? Słyszałam o Centrum Czamara - ponoć jest bardzo dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam chodziłam na fizjoterapię (schorzenie kręgosłupa) i przeszłam wszystkie IV etapy. Spokojnie możesz się tam zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, doskonali fizjoterapeuci, mi pomogli przy urazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi polecili w szpitalu po operacji rekonstrukcji wiązadeł w kolanie centrum Czamary. ktoś tam chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja u nich chodzilam na rehabilitację. rehabilitanci są naprawdę świetni, w porządku ludzie a przy tym z ogromnym doświadczeniem i wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz polecić kogoś konkretnego? długo trzeba tam czekać na rehabilitację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenuś wr
Zależy z czym przychodzisz. Generalnie w cenrum Czamary mają szerokie spektrum usług. Ale zasłynęli z tego, że rehabilitują wrocławskie drużyny sportowe, więc są baardzo skuteczni i potrafią szybko człowieka poskładać do kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o naprawdę rehabilitują też wrocławskich sportowców? no proszę, to kolejny powód, że warto się tam pojawić, a nuż spotkam kogoś na korytarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata45
A myśleliście kiedyś żeby wybrać się na turnus rehabilitacyjny ? Tam całą uwagę poświęcą właśnie nam a co za tym idzie jest to na prawdę bardzo dobry sposób na wypoczynek więc może na prawdę warto z tego skorzystać. http://www.wojnar.pl/oferty/turnus-rehabilitacyjny-14-dniowy/ Jeśli kogoś nie stać istnieje możliwość dofinansowania ale więcej info na stronie :) Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turnus rehabilitacyjny brzmi ciekawie , chociaż nie myslalam o tym bo mam naprawde dobrą terapię w http://actireh.pl/ , a moja rehabilitantka czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki turnus jest tylko na chwilę, według mnie lepiej się sprawdza regularna rehablitacja np właśnie u Czamary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamek p
Centrum Czamara rehabilituje WKS Śląsk Wrocław, więc chyba mają niezłą renomę. Poza tym sporo sportowców do nich chodzi. Mnie się podoba to że mają dużo sprzętu specjalistycznego. Widać że się rozwijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam tam na reh. po operacji więzadła rzepki stawu kolanowego (spotkałam zresztą sporo ludzi po urazach sportowych, którzy do nich się zgłaszali własnie) - mają specjalistyczny sprzęt i bardzo dobrych rehabilitantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczqua
W centrum czamary miałem okazję być bo wożę babcię do nich. Zawsze miło, spokojnie i grzecznie. Mają podejście też do starszych, a przynajniej ta rehabilitantka co ją mamy. Jeśli miałabym powiedzieć czy polecam czy raczej nie to zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Inka
Dla mnie też Centrum Czamara to dobry wybór, znajoma chodziła i chwaliła sobie. Osobiście nie potrzebowałam, ale byłam kilka razy u nich z córką i też wszystko bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czamara- jak najbardziej polecam, szybko wyciągają z "opresji". Rehabilitanci doświadczeni w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, widzę, ze sporo tu pacjentów z Czamary;) też mogę się dołączyć o pochlebnych opinii. Jeśli miałabym wskazac najwieksze zalety, to zdecydowanie podejscie do pacjenta i nowoczesny sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację Czamara dobrze przeprowadza rehabilitację, pracują tam ludzie z doswiadczeniem i wykształceniem, mają chyba też jakieś powiązania ze szkołą fizjoterapii o ile się nie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić centrum Czamara - świetni specjaliści, który w temacie rehabilitacji radzą sobie ze wszystkimi problemami! Mi akurat pomogli w problemie kręgosłupa ale wiem, że i w innych dziedzinach się specjalizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 38
Poszukuję dobrej rehabilitantki dla mojej mamy, która przyjdzie do niej do domu. Czy wiecie kto jest dobry w Holistic Care ? Chcę by był to ktoś od nich bo wiem, że mają bardzo dobrą kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina4
Miałam straszny wypadek i moja noga byłą w tragicznym stanie. Operacja gips przez prawie 2 miesiące ipotem pół roku rehabilitacji w czamara centrum. Oni po prostu czynią cuda. Nie mogłam stanąć na nogę podpierając się kulami teraz już moge nawet po schodach poruszać sę bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również miałam poważny wypadek, w wyniku którego złamałam nogę i rękę - pełną rehabilitację przeszłam w http://www.kalmedica.com.pl/ i dzieki fachwowej opiece szybko stanełam na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka5
@sara 38 do mojego taty z holistic care przyjeżdżał pan i pani na zmianę, tak jakoś wychodziło w grafiku, no i oboj***ardzo sumiennie podchodzili do opieki, wydaje mi się że nie ma to większego znaczenia kto, mają dobrą opinię, także moją, bo się przykładają do pracy. dobrze, że jest taka możliwość rehabilitacji i opieki z dojazdem, bo nie każdy jest w stanie jeździć przez miasto, zwłaszcza jak są przeciwwskazania zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusska wro
Chodzę ze znajomą do Centrum Czamara bo mamy podobny problem i zajęcia - ćwiczenia jakie mamy bardzo nam pomagają. Polecam iść i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zakresie rehabilitacji mogę polecić Holistic Care - bardzo kompetentne, miłe i pomocne panie które znają się na rzeczy i wywiązują ze swoich obowiązków idealnie. nam pomagają w rehabilitacji babci i naprawdę polecamy z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka78
Jeśli chodzi o pomoc pielęgniarki to korzystałam po zabiegu z usług Holistic Care. Firma ma doskonały personel. Pani , która się mna zajmowała jest bardzo fachowa a przy tym pełna humoru i ciepła. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maselniczka159
Ja osobiście nigdy z centrum czamara nie korzystałam , takze nie wypowiem sie ,bo nie mam doświadczenia z nimi , natomiast pod względem rehabilitacji moge sie wypowiedzieć na temat , zreszta wspomnianego holisticcare.Bardzo dobrzy rehabilitanci.Ogromnym udogodnieniem było dla mnie to ,ze nie musiałam jeździć na tego typu zabiegi do ośrodka, tylko rehabilitant przychodzil do mnie do domu . Korzystałam również z ich usług pielęgniarskich , gdy byłam po skomplikowanej operacji żołądka .Wówczas pielęgniarka przychodziła do mnie do domu zmieniać mi opatrunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mogę polecić centrum czamara - bardzo dobre miejsce na rehabilitację. mi pomogli w stawie kolanowym - niewłaściwe bieganie i efekty negatywne dość szybko sie pojawiły. na szczescie pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także musiałam koniecznie znaleźć miejsce dobrego rehabilitanta. Miałam wypadek, który dość poważnie odbił się na moim kręgosłupie. Byłam przerażona, że nic mi już nie pomoże. Całe szczęście moja rodzina znalazła http://ctkregoslupa.pl/. Trafiłam tam na naprawdę świetnych specjalistów, którzy odwalili kawał dobrej roboty. Dzięki nim mam wrażenie, ze wszystko jest jak przed wypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×