Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d-orka

Rimmel Full Volume-szminka w płynie. Czy ona jest kryjąca?Czy taka jak błyszczyk

Polecane posty

Gość d-orka

j/w moja koleżanka używa takiej szminki, która ładnie się błyszczy, ale daje kolor. Czy takie szminki w płynie są przerzoczyste czy dają kolor? Ta konkrentna jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-orka
No dziewczyny! gadac mi tu zaraz!:p Czy w ogóle jakieś szminki Rimmel są dobre?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-orka
a czy ktokoliwek mógłby mi powiedzieć, czy się różni szminka w płynie od takiej "nie w płynie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-orka
no ludzie! Nikt nie zna odpowiedzi na moje proste pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz cztery grube litery
do kosmetycznego i sprawdz :P To dostatecznie proste prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-orka
przecież w sklepie nie będę się mazać tymi testerami, fuj:o No czytałam ten wizaż, ale nadal nie wiem, czy ona jest kryjąca?? Co to znaczy, że ma konsystencję błyszczyka? Że jest taka sama? Że nie kryje? Że jest w płynie? Czy ona zasycha na ustach? Czy tak samo szybko jak błyszczyk schodzi z ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIIIKA
jesli chcesz sobie dobrac super pomadke blyszczyk czy cokolwiek to radze mimo wszystko posmarowac sie testerem i to na ustach bowiem na dłoni kolor jest intensywniejszy niz na wargach i nawet troszke inny bo to jak w efekcie koncowym wyglada zalezy od naturalnego koloru , zawartosci pigmentu naszych ust. Duzo jest takich pomadek ktore inaczej wygldaja na moich ustach inaczje na siostry i jeszcze inaczej na mamy albo kolezanki , nie sa to badzo duze roznice ale zawsze jakies. ile ja kasy stracilam na dorgie kosmetyki ktorych nie uzywam!!! odkad sprawdzam na ustach jescze nie kupilam czegos co by mi nie spasowalo. W taki sposob tez sprawdzisz czy pomadka / błyszczyk kryje i w jakim stopniu. dodam ze niczego nie nabawilam sie przez takie sprawdzanie a robie tak juz od ponad roku, jak sprawdzasz podklady to tez dotykasz palcem jak chcesz wycisnac odrobine z testera i dajesz to potem na reke policzek czy szyje i nic sie nie dzieje a prynajmniej uniknie sie pomylki zawodu i straty pieniedzy. pozdrawiam i zycze dobrego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miałam tej pomadki
Myślę, że pomadka w płynie jest bardziej kryjąca, aniżeli błyszczyk i właśnie to odróżnia pomadkę w płynie od błyszczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tak, ale podkłąd się nanosi ręką, a jak taka gąbką smarują się jakieś stare babcie, ludzie z opryszczką itd:o Fuj:o Kiedyś w sklepie widziałam jakąś babcie dosłownie menelkę! łysą, śmierdzącą na pół sklepu, okropną, która na dziale z kosmetykami smarowała się szminkami:o W życiu bym się nie posmarowała niczyją szminką. Jeżeli ktoś ma poślinione usta, to ta ślina zostaje na szmince. Wystarczy nadmienić, że 98% polskiego społeczeństwa ma próchnicę:o Ja nie chcę do tych 98% dołączyć i nie będę ryzykować przeniesienia jakiegoś syfa:o No sory, ale brzydzę się sklepowych szminek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiika
mozesz wytrzec najpierw o reke albo husteczke a potem troszke na usta :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno szminki w płynie
Maybelline są przezroczyste jak błyszczyk, nie dają koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biugbob
kryje ładnie, scieralnosc srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-orka
ano znikłam, bo nikt nie chciał udzielić normalnej odpowiedzi... na proste pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×