Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to chyba nie bialaczka

robia mi sie siniaki - mimo ze sie nie uderzylam. co to moze byc?

Polecane posty

Gość to chyba nie bialaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nie bialaczka
dzisiaj ide zrobic badania. ale przestraszylam sie na dobre kiedy czytalam sobie na necie objawy bialaczki i cieszylam sie ze mam tylko te dwa objawy (plus to ze nieleczona anemia prowadzi do bialaczki), i siostra mi nagle przypomniala, ze mam jeszcze jeden z podanych objawow - kiedys mialam powazne bole brzucha i poszlam na usg, okazalo sie ze mam powiekszona sledzione. tez jeden z objawow wymienionych na necie... plus jakies objawy typu bladosc i zmeczenie... no ja mam anemie wiec to normalne, ale teraz to sie naprawde boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nie bialaczka
dzieki jak zrobie badania i pojde do lekarza z wynikami to odezwe sie potem co i jak mi jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak miałam,bałam się iśc na badania krwi w obawie,ze to białaczka. Okazało się,ze wyniki mam bardzo dobre. Był to brak WAPNIA w organizmie. Takie siniaki robią się przy anemi,przy złej krzepliwosci krwi,przy niedoczynnosci przytarczyc a co się z tym wiąże brakiem wapnia w organiżmie. Radze to najpierw wykluczyć a dopiero na koncu bac się białaczki,ale tak czy siak trzeba isc do lekarza i te wszystkie badania porobić. Odkąd biore wapn siniaki przestały mi sie same robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esh
od miesiąca chodzę na siłownie. od tego czasu na nogach i rękach robią mi się siniaki mimo że sie nie uderzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg Ja tez tak mam
Ostatnio zauwazylam ze tez robia mi sie siniaki na nogach bez powodu :/ Musze isc do lekarza... Ech i znowu zaczna sie te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczatki szczurzej szczeki
Mam to samo. Czasem nawet po wyjsciu z zatloczonego autobusu :o lub na kosciach biodrowych jesli nosze twardy pasek. Nikt mnie raczej nie bije ale wiecie jak jest ;p czasem ktos sie mocniej zlapie i juz mam slady na skorze. Wyglada to paskudnie, zwlaszcza latem. Chyba mam lekka anemie oraz genetycznie dziedziczona cere naczynkowa i ekstramalnie niskie cisnienie. W dodatku lubie sie ruszac i za kazdym razem kiedy wracam z treningu czy roweru znajduje nowe fioletowe plamiszcza:/ moj bracholek mawia ze gnije od srodka...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkie plamy siniaki
to zwiastun cięzkich chorob,przewaznie nowotworowych.Więc przebadajcie się na zapas nie tracąc czasu na szukanie forumowych porad :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam tak
Też takie siniaki mi się zdarzają niewiadomo skąd. Robiłam badania mam słabą krzepliwośc krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak brak krzepliwości
może dojść do wylewu!!!!!!!!!!!!!rutinoskorbin bierzcie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula17
od niedawna zobaczylam ze robia mi sie siniaki na ciele konkretnie to na nogach. Nie pamietam zebym sie ostatnio gdzies uderzyla dlatego sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzepnie małe zranienie
zraniłam się w palec , od 3 hmi nie krzepnie, dalej płynie krew pewnie wytrzymam do 7- do lekarza, ale co zrobić teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siniakii
i ja mam to samo, kiedyś robiły mi sie tylko na nogach a ostatnio mam też na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli badanie w normie to trzeba odżywiać się i mniej lub w ogolę słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLu
Mi się robią siniaki z guzami podskórnymi. a Hemoglobinę mam dobrą ale to moze być przyczyna chorej wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest powód do żartów. Nie szukaj rozwiązania w necie, bo znałam piekną młoda dziewczynę, która miała podobny problem. Trwało ..... no nie powiem ile miesięcy. Ale muszę powiedzieć, że ją znałam. To była aplazja. Nie krzyczcie na mnie że jakiś horror ogłaszam. Poprostu - do lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro..
gokja ale do jakiego od naczyn, dermatolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro..
w mojej miejscowosci nie ma hematologa a do naczyniowca (chirurg0 moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszw: lekarz 1 kontaktu, morfologia. Jeżeli bedzie niedobry wynik, zaleci odpowiednie leki. To nie musi być coś coś złego, ale nie bagatelizuj, wylecz. Jeżeli po miesiacu nie będzie poprawy, na pewno skiruje Cię do odpowiedniego specjalisty. Duuuużooooo zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama całe życie miała takie ciało że jak się nawet troszkę mocniej dotknęła to siniak się pokazywał, ale taka jej po prostu uroda a nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90 *
jak nic to stygmaty....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia27125
witam.mi również pojawiają się siniaki bez zadnego uderzenia,ostatnio nawet na brzuchu...nogach,rękach.mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszka2
Ludzie Drewni ma racje nie popadajcie w paranoje. zanim wymyślicie sobie wszystkie możliwe choroby idźcie do lekarza i poprostu zróbcie badania na ukł. krzepnięcia jeśli badania nie będą w normie lekarz dalej wam powie co robić i na pewno tego nie zostawi... Dzięki takim radom pseudo-doktorów wkręcacie sobie ze śmiertelnie chorzy jesteście... a przecież wcale tak nie musi być... Bez sensu jest tez jest przyjmowanie leków na sama się wyleczę i branie tego co innym pomogło bez wcześniejszego badania bo nie u wszystkich jest taka sama przyczyna. Ja mam ten sam problem same mi siniaki się robią i jak czytałam te wasze pożal się Boże posty typu"TO NA PEWNO BIAŁACZKA" to normalnie aż zal w tyłku ściska!! myślcie nad tym co piszecie bo niektórzy za bardzo takie rzeczy do serducha biorą! I taka mała rada na koniec tak jak niektórzy tu napisali IDŹCIE DO LEKARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez posiniaczona
robia mi sie siniaki na lewym udzie, zawsze w tym samym miejscu lub obok, sa male i jest ich pare, niepokoje sie o to strasznie... matka nie chce isc do lekarza mowi ze to po wfie, ale ja wiem ze to nie po zajeciach. a wy po mieliscie badania i co wam wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowo000
Fajne jestescie!! leczycie sie przez internet i 90% pisze "mam siniaki tu i tam...", przeciez jesli tu zagladacie to kazda ma ten problem, chyba logicznie nie? wiec po uj pisac spamy! zapychacie fora i utrudniacie znalezienie cennych informacji. Ja wiem ze lekarz gryzie i nie jest pewne ze juz was uleczy, ale warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jeśli siniak pojawia się po jakimś stłuczeniu to wystarczy zwykła maść typu dermentol. Każda z nas chyba potrafi ocenić czy siniaki pojawiające się na ciele są normalne i nie powinny niepokoić. Gdyby mi się robiły bez powodu siniaki to na pewno poszłabym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_Leuko
Ja mam białaczkę i moja rodzina nic o tym nie wie.Nie mam zamiaru się leczyć...Kogo na to stać...Przez moją chęć do życia nie mam zamiaru "utopić" finansowo moich synów i męża!Nikt nie będzie płacił za to,że ja chcę żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×