Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

ROLOWANIE SIĘ CIENI DO POWIEK

Polecane posty

Mam problem z rolowaniem się cieni do powiek na powiekach. Używam cieni dobrych firm, a i tak po kilku godzinach rolują się i brzydko to wygląda. Jak temu zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dalej
baza do cieni z Art deco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonia karna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika di fack
Po tym jak już wsiaknie krem do oczu(powieki też się starzeją), odczekaj i przypudruj sypkim pudrem powieki. Doiero na to nanoś pędzelkiem cień. Efekt całodniowy na bank, bo sama tak robię, a nie zawsze mam cienie z górnej półki, bo ciągle kupuję inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakich cieni używasz
bo to chyba też jest ważne... nie zawsze cena świadczy o tym czy są dobre, o tym chyba przekonywać nie muszę.... spróbuj może cieni BeYu z Douglasa, ja też nigdy nie byłam jakoś szczególnei zadowolona z rożnych cieni, a te mi bardzo odpowiadają i na pewno się nie rolują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaaaa
ale niektorym kobietom wlasie te cienie bardzo szybko sie roluja (np mi) moge dawac puder czy podklad i zawsze to samo:) robi mi sie jedna gruba kreska ( izawsze mi wstyd:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. no ja zawsze kładę podkład i puder na powieki i dopiero na to cień nakładam zawsze pędzelkiem. Wcześniej nie rolowały mi się wcale, od jakiegoś czasu zaczęły, a używam cały czas tych samych cieni. Może przeterminował się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że niby BeYu się rolują
saraaaaa, mi się tam nigdy nie zrolowały, one są tak drobniutko mielone że nie ma opcji coby powlazily w te załamania na powiekach, szczególnie jesli najpierw polozysz puderek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robię to tak
nakładam na powieki bazę z clarins, potem przypudrowuję to takim pudrem jak używam na całą twarz i nakładam cienie pędzelkiem. efekt gwarantowany nic się nie roluje nawet w upały a mam tłustą cerę i opadające powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawilzanie cery!!! i baza pod cienie nałożona, ja uzywam cieni mineralnych do tego, bardzo ładnie mi się trzymaja cała impreze, mam trzy kolory z annabelle i to mi wystarcza do makijazu wieczornego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baza jest ważna a nawet ważniejsza niż cienie, ja mam cały zestaw z Annabelle Mionerals i jestem bardzo zadowolona. Nic się nie wałkuje ani nie osypuje nawet w upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×