Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaswr

Roman Kozak uzdrowiciel

Polecane posty

Witam Prosze o informacje czy ktos słyszał o Romanie Kozaku polskim uzdrowicielu z Zebrzdowic, podobno przeswietla czlowieka i wie wszystko co mu dolega, prosze o wiadomosci, bo mam zamiar udac sie do niego ale nie wiem czy warto bo ponoc wizyta to 220 zł.Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o nim, ale wiem, że takie typu informacje naprawde trzeba sprawdzać.A wiem stąd, ze w mojej miejscowości też jest taki jeden uzdrowiciel, do którego zjeżdżaja ludzie z bardzo daleka, ale kilka osób z mojej miejscowości, które u niego były nie sa zadowolone z jego metod, nawet więcej, facet obmacuje kobiety po biuście a potem wychodzi do łazienki na jakiś czas....Kilku osobom nawet zaszkodził. Ale mnóstwo ludzi do niego przyjeżdżało, bo wybudował wielki dom sobie i dzieciom nie pracując nigdzie indziej.Tak że szukac opini o takich ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Czytałam o nim ...ale zdecydowanie za drogie wizyty.Dla porownania wizyty u Słodkowskiego kosztowały ok 100 zł .Posiadam adresy i tel 300 polskich uzdrowicieli .A na co miałby pomoc ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli istnieją uzdrowiciele
to skąd tyle chorych nieraz śmiertelnie ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta2304
Znam Pana Romana osobiscie i wierzcie ludzie ze pomaga i chodz wizyty sa drogie ale sa warte bo pomagaja wiem bo z mojej rodziny tam jezdza i dzieki niemu sa zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚPIEWKA66
Pan Roman jest moim przewodnikiem od 15 lat. Polecam wizytę i potwierdzam niesamowite jego możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki uzdrowicielom , różdżkarzom i innym tam , mam portfel uszczuplony o dobry samochód , parę lat temu sama zajęłam się ziołolecznictwem mam tego efekty a zarazem radość gdy widzę że innym pomaga , zioła mamy w okół siebie za darmo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vianna
interesujące wizyta prywatna u lekarza medycyny w stopniu profesora kosztuje 150 zł, razem z usg - byłam ostatnio a ten pan chyba się urwał z choinki :D Jest jakas granica pazerności, której porzekroczenie powoduje śmiech.. czyż Biblia nie mówi "darmo dostaliscie darmo dawajcie" w odniesieniu do darów ducha świętego jakim jest bezsprzecznie dar uzdrawiania chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyscie tego nie zalowali
zdecydowanie nie polecam wrecz odradzam proscie o boska ochrone jak juz musicie do niego isc jak by tylko uzdrawial to pol biedy ale to jest mag okultysta rozne rzeczy moze wam podpiac podebrac kontakt z dobrym egzorcysta po tym panu wskazany jednym pomoze innym zabierze itd niech wam serce odpowie czy czy pisze prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam raka
Nie słyszałam o tym Panu ale wierzcie albo nie ja dzieki bioenergoterapeucie z krzeszowic dalęj żyję. I naprawdę polecam naturoterapię, kilka koleżanek też korzystały z różnych metod uzdrawiania i sa zadowolone. Nie wiem jak leczy ale cena jest trochę wygurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 216565766576
Hahahaha! Dyplomowany bioenergoterapeuta! Dawno czegoś równie absurdalnego nie czytałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o tym panu
ten pan podlacza sie do wybranych niczego nieswiadomych klientow przychodzacych do niego po pomoc i ciagnie z nich energie!!! najlepsze jest to ze on doskonale wie ze i tak prawie nikt sie nie zorientuje chyba ze komus pogorszy sie stan zdrowia albo ma w rodzinie radiestete lub kogos podobnego ktory powie mu ze cos jest nie tak!!!to najlepiej swiadczy o moralnosci i intencjach tego pana ktorego wolalbym juz wiecej w zyciu nie spotkac ps pamietajcie ze nie wszyscy bioenergoterapeuci tacy sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona13579
Czy Roman Kozak naprawdę pomaga? Czy nie jest to pomoc z niewiadomego źródła (któremu poddał się ten Pan), które może również szkodzić? może ten Pan leczy z choroby, ale skąd wiadomo jak to robi i skąd ma te siły? Jego siły są nie wiadomo skąd, więc równie dobrze coś mogą leczyć, a co innego niszczyć. Szatan lubi posługiwać się ludźmi pod pozorem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona828
Witam wszystkich serdecznie ,mam zapytanie odnośnie bioenergoterapeuty z Krzeszowic czy ktoś coś wie proszę o pomoc,jakoś mnie nie stać na P.Kozaka jak słyszę że za wizytę 8-minutową bierze 220zł szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u Niego
Ja byłam u tego człowieka z rakiem wątroby z przerzutami i załamaniem nerwowym i pomógł mi zniszczył ogniska rakowe. Od pół roku nie mam nawrotów choroby. U Niego zabieg trwał około 30- 40 minut. Teraz moja siostra była u niego wiem że bierze 100zł za zabieg. Gdybyś chciała to podam ci numer telefonu 664 263 424. Gabinet ma w Krzeszowicach ale nie pamiętam ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakalisz
wezcie z jakimis uzdorwicelamia :-o jeszcze jakis stray temat wyciagasz :-o do krzeszowic mam blisko ale mam w dupie jakis naciagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona828
Dziękuję pięknie za pomoc, nie wiem ale od pewnego czasu wszystko mnie rwie mam taką depresję że tylko palnąć sobie w głowę,dobieram sobie do głowy śmiertelne choroby normalna paranoja Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u Niego
Nie załamuj się ja coś takiego przeżyłam to wiem jak to jest. Ciesze się że mogłam w czymkolwiek pomóc. Pozdrawiam Bożena Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u Niego
Ty chamie napisz to o sobie. Myślisz że jesteś anonimowy w internecie to się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u Niego
Napisałaś .ta kurwa z rakiem. Chyba to jest ubliżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy
nie dajcie sie tak latwo nabierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzaaam.
jestem w podobnej sytuacji, nie polecam tego pana, a wręcz go odradzam, zniszczyl mi i mojej rodzinie życie, a na dodatek nie potrafimy się od niego uwolnić i czerpie siłę z naszych modlitw. dla wszystkich księży do których zgłosiliśmy się po pomoc to czysta abstrakcja. Czy ktoś może wie jak się uwolnić od tego 'pana' ? co powinnam teraz zrobić by dał spokój mojej rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzaaam.
jestem w podobnej sytuacji, nie polecam tego pana, a wręcz go odradzam, zniszczyl mi i mojej rodzinie życie, a na dodatek nie potrafimy się od niego uwolnić i czerpie siłę z naszych modlitw. dla wszystkich księży do których zgłosiliśmy się po pomoc to czysta abstrakcja. Czy ktoś może wie jak się uwolnić od tego 'pana' ? co powinnam teraz zrobić by dał spokój mojej rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzaaam.
jestem w podobnej sytuacji, nie polecam tego pana, a wręcz go odradzam, zniszczyl mi i mojej rodzinie życie, a na dodatek nie potrafimy się od niego uwolnić i czerpie siłę z naszych modlitw. dla wszystkich księży do których zgłosiliśmy się po pomoc to czysta abstrakcja. Czy ktoś może wie jak się uwolnić od tego 'pana' ? co powinnam teraz zrobić by dał spokój mojej rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzaaam.
jestem w podobnej sytuacji, nie polecam tego pana, a wręcz go odradzam, zniszczyl mi i mojej rodzinie życie, a na dodatek nie potrafimy się od niego uwolnić i czerpie siłę z naszych modlitw. dla wszystkich księży do których zgłosiliśmy się po pomoc to czysta abstrakcja. Czy ktoś może wie jak się uwolnić od tego 'pana' ? co powinnam teraz zrobić by dał spokój mojej rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzorcysta i wiara
Spróbuj zgłosić się do egzorcysty, powinien pomóc. Modlitwa i częsta obecność na mszy świętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBANIKA
Jesteś w błędzie wrzucając wszystkich do jednego worka. Gdybym nie skorzystała z pomocy pewnego uzdrawiacza to medycyna już by mi nie pomogła. Nie znam tego pana Kozaka ale dużo czytałam na jego temat gdy szukałam pomocy, ale poszukałam innego może los tak chciał. Trochę mnie to zabolało, że odmawiacie ratunku ludziom potrzebującym pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaaaaaaa
Znam Romana Kozaka od 12 lat. Miałam cyste na jajniku, bóle glówy i uszu od mimimalnych przeciągów po ciężkim zapaleniu ucha w latach 90- nie mogłam się tego pozbyć- Roman Kozak pomógł mi i dolegliwości znikneły. Pomógł mojej mamie bo miała zawroty głowy (lekarze jej problem zignorowali tlumacząc to wiekiem) a trudno życ ciągle przewracajac się i kaleczac cialo. Nie jezdze do niego regularnie bo wizyta jest faktycznie za droga. Nie odczulam że jesteśmy naciagane. Pierwszy raz moja mama po czterech wizytach powiedzial jej ze juz wiecej u niej nie naprawi:) i ma nie przyjezdzac. Ja potrzebowalam ok 9 wizytale wiem że uniknelam bardzo cięzkiej operacji ginekologicznej ( wtym samym czasie moja kolezanka miala ta sama chorobe i wiem jak ciezka operacje przezyla). Co do jego "czarów" to mysle że nie są one niezgodne z naturalnym porzadkiem i nikomu nie szkodza- wiem że nie zajmuje sie kolorowa magia tylko biała- taka ktora pomaga ale nie krzywdzi innych. Wiem że jest pobożnym człowiekiem i wierzy w Boga - (chyba to nawrocenie mialo miejsce kilka lat temu). Mówie o nim "zdzierca":) bo faktycznie jest drogi- ale jest naprawde skuteczny w zwalczaniu chorób. Pomógł mi kiedyś w bardzo trudnej sprawie- nie mogłam sprzedać domu przez 2 lata , po wizycie u niego poprosiłam go o pomoc w znaleziemu klientów- w ciagu dwoch miesięcy dom został sprzedany, ja splacilam kredyt z niewielka strata i uniknelam podatku dochodowego na 18.000 zł- gdyby transakcja miala miejsce za 3 m-ce musiałabym zaplacic ten podatek. Wiem że nabywcy dom wyremontowali i są w nim szczesliwi. Mysle że mamy wolną wolę, nigdy nie wolno popaść w przesadę i nalezy zachować zdrowy rozsądek i samemu ocenić czy mi wizyty u jakiegokolwiek bioenergoterapety odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dad
Pan Roman według mnie ma coś wspólnego ze złym duchem szatanem nie polecam ponieważ może się to źle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×