Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaa5

Rozdwajające sie paznokcie po raz kolejny.

Polecane posty

Gość kaskaa5

Po raz kolejny poruszam problem z którym boryka się mnóstwo dziewcząt - słabe, rozdwajające się paznokcie. Od jakiegoś czasu dbam o moje pazurki. Próbowałam sporo i trochę mi pomogło. Niech każda z Was Dziewczyny, napisze, co stosowała do paznokci, czy bylo skuteczne i jaki byl koszt. Mile widziane domowe sposoby i zabiegi. ZAczynam od siebie. - olejek rycynowy (2zl w aptece, świetnie nawilza paznokcie, dzieki niemu mniej sie rozdwajaja) - maść z witaminą A (2 zl w aptece, podobnie jak olejek) - krem z witaminami do skórek i paznokci Oriflame (ok. 16 zl, swietnie pielegnuje skorki, lepszy od powyższych specyfików) - szklany piliczek (8 zl, dopiero zaczynam uzywac) - Humavit ze skrzypem i pokrzywą do łykania (10 zl/niecały miesiac, nie wiem czy mi coś pomaga, łykam od 1,5 miesiaca) -polerowanie paznokci polerkami (kilka zl) -dobry kremik do rąk i paznokci Co dodacie do tej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiam wszystkie lakiery i odżywki (!) i same szybko wracają do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Humavit po około 1 miesiącu widać pierwsze efekty - tak późno bo paznokieć usi urosnąć nowy. humawit chyba jest najlepszy bo jest też tani a efekty są takie jak po np. silice, skrzyie polnym z witaminami, drożdżach i innych 2. Bezwzględnie gumowe rękawiczki do każdej czynności związanej z detergentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast nie pomaga: 1. odżywka z maybelline 2. odżywka ciment fix z Loreal 3. odżywka vibo 4. odżywka killys a dokładnie utwardzacz trzy w jednym (mam jeszcze bombę witainową ale nie używam regularnie więc się nie wypowiadam) 5. utwardzacz manhattan z wyżej wymienionych zużyłam całe buteeczki i efektów żadnych - wyrzucone pieniądze w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam też 1. Sally hansen odżywkę diamentową ale kupiłam na allegro więc to chyba podróbka bo odpriskiwała po 2 godzinach i efektów oczywiście żadnych 2. Sallu hansen utwardzacz do paznokci i lakieru diamentowy - kupiłam kilka dni temu w sklepie (36zł) i też odpryskuje po 2-4 godzinach więc raczej nie zdazy uchronić paznokci przed rozdwajaniem Jak jeszcze coś mi się przypomni to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Faktycznie, zapomniałam o dwóch sprawach: - zaczynam stosować rękawiczki do zmywania - żadnych lakierów ani nawet odżywek czy utwardzaczy (jakoś pogorszają mi pazurki) Łykam ten Humavit ze skrzypem i pokrzywą, koncze juz drugie opakowanie. Zastanawiam sie czy nie przerzucić sie na Silice. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajala
jeść dużo rzeczy zawierających żelatynę np.galaretki.Poprawa włosów i paznokci murowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
A znacie jakiś przepis na zjadliwa żelatynę w innej formie niż słodka galaretka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze jest jakas odzywka do paznokci w pisaku, zielone opakowanie.. podobno niejest droga (ok 15 zl) a swietna, mozna ja dostac w duglasie.. ale niestety nie pamietam jak sie nazywa... moze ktoras z was wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina A
w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronki
do czarownicy >>> pewnie masz na myśli odżywke firmy Essence :) nie próbowałam ale zwróciłam uwagę. Sama ostatnio zakupiłam odżyywkę Pierre Rene do paznokci zniszczonych pracami domowymi i jestem baaardzo zadowolona- naprawdę długo się trzyma i faktycznie je wzmacnia. Vitamin Booster to dokładna nazwa a cena ok 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to juz nic nie pomaga,nie moge sobie poradzic z tymi paznokciami a stosowalam chyba wszytsko. kiedys czytalam ze osoba ktorej rozdwajają się paznokcie ma problemy ginekologiczne-rzeczywiscie sprawdza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrałam się poważnie za leczenie anemii. Plus bomba witaminowa Joko. Okazała się skuteczniejsza od wszystkich renomowanych i dużo droższych odzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
A wiecie gdzie mogę teraz kupić cienkie, bawełniane rękawiczki? Chodze po sklepach i szukam, nigdzie teraz nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka
nail tek to rewelacja! uratowałam tym moje paznokcie po 7 latach naoszenia tipsow. teraz są ładne twarde i nie rozdwajają się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest obrzydliwie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bozesz zeby tyle wydac na paznokcie... A czy olejek rycynowy podgrzewacie? Czy moze byc taki prosto z buteleczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikika
kto zna jakies inne produkty zawierajace zelatyne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do czego ta zelatyna
na paznokcie jest dobra? galaretka a olej rycynowy trzeba podgrzewać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga29
ktoś tu napisał na pocztku, aby polerować rozdwajające sie paznokcie,a ja czytałam żeby właśnie tego nie robić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu byłam u dermatologa i powiedział mi, żebym brała coś ze skrzypem i witaminami (jest wiele takich preparatów) i przede wszystkim nie wolno mi malować paznokci. I rzeczywiście od kiedy ich nie maluję ani razu mi się nie rozdwoiły. Wcześnie wystarczyło, że pomalowałam lakierem (nawet tym z sorayi bez tych świństw) a po kilku godzinach lakier odchodził wraz z paznokciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
Cynk ponoć też wzmacnia paznokcie... a żelatyne można dodawac do wszystkiego. Możesz rozpuścić trochę np. z jogurtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterie
- pilniczek papierowy, ok. 2zł - preparat regenerujący Killys - 9 zł, na przemian z preparatem z keratyną Pierre Arthes, 7 zł (fajnie utwardza i wybiela) - tabletki Silica Naturell, ok. 23 zł. - cynk i preparaty z żelazem np. Falvit, ok. 9 zł - wyrzucić zmywacze z acetonem i odstawić lakiery do paznokci na czas kuracji Rozdwajających się paznokci raczej nie powinno się polerować. Nieh ktos napisze: czy tej olejek rycynowy trzeba podgrzewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam wszystkie możliwe witaminy na piękne włosy i paznokcie od humavitu po silice,merz special i wieeeele innych( przetestowałam na sobie wszystko co było dostepne na rynku dwa lata temu). Piłam skrzyp, pokrzywę,jadłam rzeżuchę, uzywałam masę odżywek, wcierałam olej rycynowy i witaminę A a także Capivit A+E, Jadłam żelazo w tabletkach, nakładałam rękawiczki do mycia naczyń, jadłam galaretki i NIC! Jak już poszłam do dermatologa i spytałam się co więcej moge zrobić żeby stan moich paznokci sie poprawił dowiedziałam się że nic widocznie taka juz moja uroda. Szperając jednak w necie znalazlam informację, że dziewczyny które biorą hormony powinny brać cynk. Stosuję zincteral i moje paznokcie są długie i mocne:) Jest to lek przepisywany na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juni
ja wypolerowalam paznockie i mi sie porozdwajaly az do srodka plytki paznokciowej teraz musze nosic plaster bo to strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwne.sloneczko
czytałam tutaj ze rozdwajajace sie paznokcie oznaczaja choroby ginekologiczne. Napiszcie prosze, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwne.sloneczko
czytałam tutaj ze rozdwajajace sie paznokcie oznaczaja choroby ginekologiczne. Napiszcie prosze, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×