Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina 2503

Rozpoznanie : Nowotwór złośliwy :(

Polecane posty

Gość Ewelina 2503

Witam serdecznie. Nie wiem gdzie już sprawdzać wszystko na ten temat, dlatego piszę tutaj, bo może ktoś miał podobną sytuację. Otóż chodzi o mojego narzeczonego. Ma 27 lat... Zaczęło się od puchnięcia jądra. Myśleliśmy, że może być to przepuklina. Jednak, gdy trafił do szpitala rozpoznanie było fatalne... C62.1 Nowotwór złośliwy jądra - jądro zstąpione C77.5 Wtórne i nieokreślone nowotwory węzłów chłonnych - węzły chłonne wewnątrz miednicy C78 Wtórne nowotwory złośliwe układu oddechowego i trawiennego C79.5 Wtórny nowotwór złośliwy innych umiejscowień - wtórny nowotwór złośliwy kości i szpiku kostnego Zrobili narzeczonemu operację, usunęli guza, który był na jądrze. Teraz ma podawaną co 3 tygodnie chemię pięciodniową. Nigdy nie chorował, nic go nie bolało, a tu takie rozpoznanie... Czy to możliwe, że człowiek może mieć tyle złośliwych nowotworów naraz :( Czy ktoś już się czymś takim spotkał ? Proszę o każdą informację, wszystko mi się przyda, gdyż jesteśmy załamani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tyle przerzutów to wyrok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mozliwe aktualnie można zaobserwowac epidemie nowotworow przykro mi to pisac ale z taka diagnoza niesteyy nie daje nadziei, jednak walczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
Lekarz nie dał czasu... Ale czy to może oznaczać, że on w każdej chwili może odejść...? Już po pierwszej chemii wypadły mu całkowicie włosy i bardzo dużo schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowotwory wtórne to przerzuty a jeśli juz one sie pojawią to jest sprawa przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rodzinie byly jakies nowotwory/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bardzo dużo schudł" x bo pewnie ma przerzut do wątroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudl bo po chemi jesc nie moze zreszta choroba go zjada od srodka niekoniecznie ma watrobe ruszona przez raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
Właśnie nikt w rodzinie nie ma nowotworu. I lekarze nic nie mówią o przerzutach do wątroby. Ale od wczoraj zaczął pluć krwią, dzisiaj jest mu niedobrze. Jutro znowu idzie na pięciodniową chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakies podejrzenia/? pracowal za granica przy pryskanych warzywach lub owocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
Nie mamy żadnych podejrzeń. Nie wiemy z czego to mogło się wziąć. Pracował za granicą - w Niemczech, ale nie przy owocach lecz na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ale zapytam czy moze czesto trzymal na kolanach w okolicy krocza lapropa ? Moze promieniowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
Często nie trzymał laptopa na kolanach, to się zdarzało sporadycznie. Telefonu komórkowego także nie trzymał blisko krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat figo fagot
szukaj następnego, z niego już nic nie będzie, może za mało cię posuwał i porobiły mu się zatory różnie mogło być, tak czy inaczej on jest już pogrzebany, musisz szukać następnego posuwacza takie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe skad u tak mlodego czlowieka taka choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brat figo fagot dziś szukaj następnego, z niego już nic nie będzie, może za mało cię posuwał i porobiły mu się zatory różnie mogło być, tak czy inaczej on jest już pogrzebany, musisz szukać następnego posuwacza takie życie smutas.gif x mam nadzieje, ze bedziesz zdychal w meczarniach suk.nsynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
"brat figo fagot" - tutaj piszą inteligentni ludzie, którzy znają się na rzeczy i prosiłabym bez takich komentarzy. Co do pytania powyżej, też się zastanawiam skąd taka choroba w tym wieku, ale mówią, że im młodszy organizm tym bardziej powinien walczyć z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raju, jak to przeczytałam, aż mi sie płakać zachciało! :'( nawet nie jestem w stanie napisać, jak ci współczuję.. Tobie-rzecz jedna, jemu-druga. Faktycznie pozostaje tylko nadzieja, byc może tylko cud go ocali, ale one też się zdarzają! Jestem bardzo wrażliwa, dlatego umieranie jest dla mnie tematem tabu. Szkoda, że nie rozumieją tego moi rodzice, którzy uparli się, że mam być lekarzem.. wiem, że mogę być pediatrą, czy stomatologiem, ale jednak ciężkie studia medyczne, w tym sekcje zwłok, itp. mnie nie ominą.. Dlaczego im to tak trudno zrozumieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapsaicyna ,amigdalina,kurkuma poczytaj o tych skladnikach podobno działaja na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Wam wspolczuje, straszne to wszystko :-( pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat figo fagot, jestem twoim bratem!! I razem jesteśmy BRACIAMI FIGO FAGOT!! a gdybym zgolił wąs, Czy byś poznała, czy byś poznała? Świnko mała, gdybym zgolił ten wąs, Czy byś mi dała, czy byś mi dała? Moja miła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
Dziękuję Wam bardzo za ważne informacje. Wszystko mi się przyda. Nie poddam się w żadnym stopniu i nie pozwolę tej chorobie zabrać moją miłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapsaicyna ,amigdalina,kurkuma poczytaj o tych skladnikach podobno działaja na raka tylko nikt nie wierzy ze takie naturalne substancje moga pomoc a przeciez nie zaszkodzi spróbowac życzę Twojemu narzeczonemu powrotu do zdrowia niech ma nadzieje cokolwiek sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle, ze moze dieta ale zadna glodowka bo nie ma co oslabiac organizmu popatrz co on je i uwierz ze chlebek z maselkiem i szynka na sniadanko popity kawa z mlekiem to jeden z najgorszych wyborow ja odstawilabym gluten i nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
Bardzo dziękujemy. Pewnie, że wypróbujemy tych składników. Mam nadzieję, że one coś polepszą. I nie poddamy się chociaż nie wiem co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, jeśli już ma teraz tyle przerzutów, to musiał dużo wcześniej mieć guza na jądrze. Mój kolega od roku walczy, ale szybko sam "wymacał" sobie i uniknął przerzutów, chemia plus operacja i idzie ku dobremu. Nie chcę Cię dołować, ale zapewne chłopak zaniedbał pierwsze objawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze w takim stanie zadnych zmian w diecie juz nie stosowac, bo to go jeszcze bardziej oslabi, z tyloma przerzutami, to juz tylko opieka paliatywna, jesli chemia nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i zero cukrów rak się żywi cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glodowka go osłabi niech je tylko madrze i rozsadnie ma wspierac leczenie a nie dobijac organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2503
A co to jest ta opieka paliatywna jeśli można zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×