Odpowiedz na ten temat

rozstępy-c.d

• poisone ivy 2007.03.11 [14:37]
    w zwiazku ze zniknieciem naszego poprzedniego topiku zakladam reaktywacje,
    mam nadzieje ze wszystkie poprzednie bywalczynie znajda ten topik kwiatek.gif
    a moderatorow prosze o przeniesienie tego tematu do poleconychkwiatek.gif

My, Króliczki, przypinamy ogonki tylko na szczególne okazje Mam po co zyc-zyje na zlosc innym
  • szaloooooooonaaaaa 2007.03.11 [14:38]
    o wlasnie moze ktos mi pomoze jak pozbyc sie takich prawie niewidocznych rozstepow na udzie?
  • poisone ivy 2007.03.11 [14:46]
    jak dotad chyba nikomu nie udalo sie ich pozbyc beksa.gif

ja wlasnie jestem w trakcie laseroterapii(2 zabiegi jak dotad)wiec zobaczymy

My, Króliczki, przypinamy ogonki tylko na szczególne okazje Mam po co zyc-zyje na zlosc innym
  • Xentia 2007.03.11 [20:56]
    Witam ponownie!
    Fajnie ze watek znowu jestusmiech.gif Poisone ivy dzieki wielkie.
    No i czekam na relacje z laseroterapii bo chyba w tym cala nasza nadzieja.
    Pozdrawiam.

• poisone ivy 2007.03.11 [21:04]
    wiem, wole nie myslec co zrobie jesli doktorek wciskal kit i nie zejda, zwlaszcza ze to duzo kasy, teraz po tych kwasach sa dalej czerwone ale po pierwszysm zabiegu byla duza poprawa wiec zyje nadzieja

masz moze maile do dziewczyn z naszego poprzedniego topiku, bo obawiam sie ze go nie znajda ....

My, Króliczki, przypinamy ogonki tylko na szczególne okazje Rób jak uważasz. Uważaj jak robisz. Mam po co zyc-zyje na zlosc innym
  • Xentia 2007.03.12 [17:03]
    Czesc!
    No wlasnie chyba nie mam emaili ale jak znajde to cie powiadomie i inne tezusmiech.gif pozdrawiam.

• kabanasa 2007.03.12 [18:37]
    hej. juz kilka topików o reoztepach tu widzialam, nawet na jeden sie wpisalamusmiech.gif takze to nie jest to co tamto.... :/ bez sensu skasowali go!!!!!!!!!!!! powinnysmy jakies odszkodowanie dostac nie sądzicie? usmiech.gif
    ponawiam pytanko rowniez tutaj.... czy pamietacie co bylo na tamtym topicu odnoscie badan na poziom kryzostolu we krwi?( pewnie przekrecilam cos, poprawcie mniejezyk.gif

bycie optymistą jest bardzo trudne....
  • kabanasa 2007.03.12 [18:39]
    a tak poza tym..bardzo latwo znalesc to forum pełne tematów, takze mysle ze na pewno znajsc znajdą..moze juz nie szukają jesli zniklo tamte? a bylo bardzo cenne..

• poisone ivy 2007.03.12 [18:51]
    wiem tylko tyle ze kortyzol powoduje depresje i rozstepy,tak ze wysokie stezenie tego hormonu we krwi to nie dobrze, ale to wszystko co moge na ten temat powiedziec...
    witaj z powrotem kwiatek.gif

wiesz oni nie sa winni temu ze ktos skasowal nasz topik ale dziwie sie czemu tak duzo tematow udalo sie odzyskac a z naszego ani strony
    My, Króliczki, przypinamy ogonki tylko na szczególne okazje Rób jak uważasz. Uważaj jak robisz. Mam po co zyc-zyje na zlosc innym
  • kabanasa 2007.03.12 [20:04]
    jak to sie nazywa dokladnie? napsiz mi bo pojde do lekarza po skierowanie to mnie wysmieje jak nie bede wiedziec na cooczko.gif
    a wy robilyscie sobie takie badania? moze ja mam od tego? zaczynają mi sie nowe pojawiac-na kolanach i na łydach. jeste przerazaona. mam naprawde zgrabne i szczuple nogi, duzo plywam i zastanawiam sie czy to moze.... ale kurde basen chyba nie szkodzi prawda? a masaze szorstką rekawicą? bo w sumie moze to zbieg okolicznosci ale od kad zaczelam sie masowac to mi wychodzą nowe

• timbim 2007.03.13 [08:12]
    kabanasa, też tak miałam jak zaczełam zbyt często używać peelingów i się masować to skóra była zbyt wrażiwa i zaczeły wychodzić rozstępy. Masaże są dobre ale nie powinno się ich robić na sucho, ale zawsze z oliwką lub jakimś tłustym preparatem. Dużo środków na celulit i rozstępy jest w formie żelu lub szybko wchłaniających się krmów, a te nie są dobre bo nie nadają się do masażu....Niby taki preparat bo wygodny, nałożysz i szybko wysycha i mozesz sie szybko ubrać ale w zasadzie nie spełnia swojej roli, nie zmusza Cię do wmasowywania go.
  • poisone ivy 2007.03.13 [13:27]
    kabanasa nawet nie zauwazylam ze przekrecilas smiech.gif
    KORTYZOL -wstretne cholerstwo odpowiedzialne pewnie za spora czesc rozstepow,
    mi tez zalecali badania hormonalne ale nie poszlam,myslalam ze nie ma sily zeby mi jeszce cos wyszlo a tu kilka tyg temu dol plecow smutas.gif ktory widac mi praktycznie zawsze bo jestem bardzo wyskoa i nosze rozmiar s wiec zawsze to pare cm brzucha i plecow mam na wierzchubeksa.gif
    o masazach nic nie wiem ale mysle ze moze dobre sa takie delikatniejsze jak np wmasowywanie oliwki czy jakis kremow (to jedyny pozytek z kremow-te masaze- bo uzywalam stosow preparatow przez okolo 7 lat i NIC!!)
    jedyna moja nadzieja jest to ze ten laser jak narazie faktycznie daje calkiem niezle efekty-mam nadzieje ze zejda do konca, kiedys... usmiech.gif
    pozdrowionka dziewczyny kwiatek.gif

• chcee go kupic 2007.03.13 [13:30]
    a mi sie ostatnio porobily na calym brzuchu takie wstretne wygladaja jakbym miała pociety- co z tym zrobic ratunku
  • Kasia L. 2007.03.13 [13:38]
    dziewczyny jestem tu nowa - nie czytałam wcześniejszego topiku o rozstępach. Mam jedno pytanie?
    Dwa miesiace temu urodziłam córeczkę. Rozstępy wyszły mi na 2 tygodnie przed porodem (brzuch, uda, piersi) koszmar - jak z tym cholerstwem walczyć.
    Czy słyszeliście o takim urządzeniu Roll-cit kosmetyczny???

Kasia, 27 lat poród 08.01.2007 r. płeć - dziewczynka, Warszawa pierwszy dzidziuś, córeczka Amelka
  • poisone ivy 2007.03.13 [15:27]
    slyszec slyszalam (mikronaklucia i wstrzykiwanie substancji pobudzajacych skore do odnowy chyba...)ale nie mialam i wydaje mi sie ze na poprzednim topiku tez nikt o tym nie wspominal, chyba musisz sama sprobowac i opowiedziec nam o efektach, ja moge tylko wypowiadac sie na temamt kremow , lasera i mikrodermabrzjii bo tylko tego probowalam, ale roll-cit brzmi dosc optymistycznie.......

• cooconuut 2007.03.13 [15:53]
    ja zalozylam tez topik ale upadlusmiech.gif
    poison ile placisz za zabieg i na czym on polega ile trwa? opisz wszystko usmiech.gif
  • cooconuut 2007.03.13 [15:55]
    a tak wogole witam z powrotem usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • poisone ivy 2007.03.13 [16:56]
    cooconuut lapka.gifkwiatek.gif
    nie widzialam twojego topikubeksa.gif bo inaczej bym przyszla

place 200zl za azbieg (+100zl za dojazd do rzeszowa)
    zabieg trwa bardzo krotko-ok 10 minut, najpierw jezdzi laserem po piersiach (200zl za jedna powierzchnie wiec innych poki co sobie nie zrobie) , potem takim odsysaczem zbiera naskorek a na koniec naklada na to kwasy owocowe (chyba-nie pytalam ale to wyglada jak kwasy bo sama kiedys sobie je kupilam)

na razie bylam na 2-ch zabiegach i wyglada to naprawde optymistycznie!
    fakt ze doktorek powierdzial ze u mni te rozstepy nie wygladaja zle i moze zdazymy je usunac do wakacji usmiech.gif

• cooconuut 2007.03.13 [17:32]
    eh to podbil o 100zl cene pechowiec.gif
    to ja wole do rzeszowa sie nie wybierac...pojade 60km przez tel powiedzial ze za lydki wezmie 200zl a tu zonk 400 ;O
    masakra
    ale jak wyglada? plytsze, krotsze?
    wogole jest rana czy co?

• panterka84 2007.03.13 [17:53]
    szukam szukam i nie moge znalezc-pare miesiecy przerwy i topik usunieto,pewnie byl za długiusmiech.gif witajcie dziewczyny,ja niegdys bylam wierna fanka tego topiku-dzieki niemub zdecydowalam sie na laser i jestem od tej pory happy,wyleczylam w duzym sotpniu i rozstepy i cellulit
    mam pytanko co do kwasow0jako ze mialam 2 zabiegi laserkiem i mysle jeszcze jakby tu zwiekszyc efekt-czy te kwasy mozna samemu kupic jesli tak to gdzie,jaki jest koszt i czy wiecie cos o przeciwskazaniach w nakladaniu kwasow na skore po laserze.mnie doktorek namawial zeby miesiac po zagojeniu laserkowych blizn polepszyc efekt mikrodermabrazja i peelingami,ale moze kwasy tez sa o.k?jak ktos ma pytania o laserek chetnie odpowiem
  • panterka84 2007.03.13 [17:55]
    widze ze cos pisalyscie o rozstepach po masazach rekawica-dziwne boo mnie lekarz wlasnie zalecal masowac rozstepiska szortska rekawica
  • Kasia L. 2007.03.13 [19:08]
    panterka 84 - jak możesz to opisz ogólnie o tych zabiegach laserowych - bo ja nie mam o nich pojęcia. Z tego co przeczytałam miałaś 2 zabiegi i jesteś zadowolona z efektów. To znaczy, że prawie ich nie widać?. Czy całkowicie sa zlikwidowane. I czy były to stare rozstępy już białe, czy świeze jeszcze czerwone.
    Bardzo mnie to interesuje bo mam oczywiście ten sam problem.

Kasia, 27 lat poród 08.01.2007 r. płeć - dziewczynka, Warszawa pierwszy dzidziuś, córeczka Amelka
  • poisone ivy 2007.03.13 [22:25]
    panterka84 -musialo cie naprawde dlugo nie byc na afe skoro nie wiesz czemu nie ma naszego topiku usmiech.gif , nie ma go bo jakis czas temu ktos wlamal sie na serwer i bach poszly wszystkie najbardziej popularne-czesc udalo sie odzyskac a naszego nie, ja sama kupilam sobie kwasy 50 % - na allegro (tam mozna kupic nawet boga jezyk.gif ) ok 12zl/opakowanie,a czemu dalej nie chodzisz na laser?? (i tak z ciekawosci gdzie robilas i ile placilas?) bo ja tez mam 2 zabiegi za soba i wybieram sie na 3 za 2 tyg

cooconuut -podbil pechowiec.gif co bylo chamskie z jego strony bo powiedzial mi to PO zabiegu pechowiec.gif jakbym nie wziela wiecej kasy to co ??pechowiec.gif gdyby nie to ze zabieg trzeba powtarzac to bym go olala, ale fakt ze cena zabiegu 2krotnie wzrosla a to nie jest fajnie
    nie ma rany,
    po kwasach-ktorych nie nalozyl za 1 razem-skora byla czerwona jeden dzien ale teraz jest ok, duzo sie splycily i zaczynaja przybierac kolor skory szczegolnie na brzegach

• poisone ivy 2007.03.15 [11:55]
    dziewczyny zly.gif
    zostawiacie ten temat beksa.gifwsciekly.gif i gdzie sie podziejemy jak upadnie??

• kabanasa 2007.03.15 [18:08]
    poisone usmiech.gif ja ide jutro do lekarza, chce wiedziec od czego te roztepy.
    a co do masazy to wam powiem tak-jedni mowia ze trzeba masowac skore inni ze nie. wynika z tego co slyszalam ze jednak powinno sie to robic ale trzeba to UMIEC!!!!!!!!! wlasnie ja sie masuje pod prysznicem wiec to nie jest niby na sucho ale zauwazylam ze moja skora naprade jest tak cienkasmutas.gif no porażka totalna juz nie iwem co jest dobre na to a co nie. sama sobie je funsduje jeszcze sie okaze a wtedy popiernicze to wszystko...
    pozdróweczki

• anabelka21 2007.03.15 [18:39]
    hej dziewczyny usmiech.gif jestem nowiutka i mam pytanko poniewaz jestem zielona w temacie zabiegow majacych na celu zlikwidowanie rozstepow-wiem juz ze kremy i inne nie poskutkuja wiec zdecydowalam sie na jakis zabieg tylko jaki?chce cos co zadziala rzecz jasna ale p oczym nie bede miala blizn,bo po laserku chyba sa tak?

kabanasa-->> do jakiego lekarza idziesz w sprawie tego zeby podal skutek powstania rozstepow?

• poisone ivy 2007.03.15 [20:49]
    anabelka
    po laserze nie ma blizn pechowiec.gif -nie wiem kto rozpuscil taka plotke-bo nie ma zadnych ran,
    generalnie nei widac ze cokolwiek bylo robione (poza tym ze skora jest troszke zaczerwieniona przez jakies 3 godziny i taka \"napieta\" z braku lepszego okreslenia),
    chociaz jak przyszlam na 2 zabieg to lekarz pytal czy nie mialam jakis pecherzy wiec moze cos moze sie jednak zrobic;

jakikolwiek zabieg zrobisz jeden nie wystarczy, kilka do kilkunastu zabiegow, mi moj lekazr mowil ze da sie je usunac! i mi je usunie tym laserem (moze nawet przed wakacjami) ale nie wiem czy sie da-niektorzy twierdza ze nie ale ja zyje nadzija usmiech.gif

bylam tez na 2-ch mikrodermabrazjach-jak na ironie zaplacilam 400zl za zabieg a wiec wiecej niz za laser i efekty byly duzo mniejsze wiec polecalabym ci jednak laser...

kabanasa lapka.gif wlasnie sie zastanawiam czy joga by pomogla czy zaszkodzila (cwiczenia dos silnie rozciagajace), moja tez jest niezle cienka-o czym zreszta swiadczy sam fakt ze mam rozstepy wszedzie oprocz twarzy

• yolkaaaaaaaaaa 2007.03.16 [11:26]
    czy wiesz jak dokladnie nazywa sie ten zabieg laserem??????
  • anabelka21 2007.03.16 [11:50]
    poisone-->> wielkie dzieki za odpowiedz usmiech.gif
    a czy Twoj lekarz mowil Ci ile srednio potrzeba zabiegow aby go calkowicie usunac? no i jak to jest z kosztami?da sie wytrzymac?oczko.gif
    acha i jesli jestes z Wawy to moglabys podac w jakiej klinice robilas?

• poisone ivy 2007.03.16 [14:45]
    nie iwdzialam innych nazw niz laserowe usuwanie rozstepow wiec chyba ich nie ma

anabelko-------------> lekarz mowil ze to zalezy od tego jak wygladaja i jak na to reaguje skora, ale stwierdzil ze mniej niz 6 to raczej nie,
    jestem z krakowa ale robie laser w rzeszowie pechowiec.gif
    co do kosztow nie sa niskie -200zl/zabieg a ja jeszcze 100 za dojazd (a zabiegi trzeba powtarzac z przerwami 2-3 tyg) ale tez moglo byc gorzej-jak juz pisalam za mikrodermabrazje w krk placilam wiecej pechowiec.gif , ale to zalezy od gabinetu, tylko ze moj doktorek zdziera troche kase bo jak z nim pierwszy raz rozmawialam to mowil ze 100zl a potem strzelil 200pechowiec.gif

• kabanasa 2007.03.16 [14:55]
    poisone z krakowa??????????? ja tesh jezyk.gif ale jazda...
    nie poszlam do lekarza, kumpela mi powiedziala wczoraj ze to badanie jest płatne i ciezko dostac skierowanie...wiece cos o tym? w sumie moglam isc bo juz sie nastawilam psychicznie ale tak wyszlo..co do jogi to skoro są to cw.rozciagające to kurde.... nie WOLNO ich robic.
    mnie polecili BASEN takze sie stosuje. jak mowilam- masaze tez polecila mi kobieta ale chyba przestane juz bo masowalam sie rzeczywiscie codziennie przez ok 20 minut i skora cieniutka straszniesmutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...