Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lusia1993

Rozstępy i cellulit :(

Polecane posty

Gość Lusia1993

Witajcie, czy znacie jakieś skuteczne sposoby, zabiegi, jak pozbyć się tego paskudztwa? Mam tylko 14 lat, a mam ogromne rozstępy na udach, łydkach, zaczynają mi się też robić na pośladkach, oprucz tego mam straszny cellulit na pupie i na udach. Proszę pomóżcie mi się tego pozbyć. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, pij dużo wody, jedz dużo owoców i warzyw, unikaj fast foodów i napojów typu cola. Ćwicz, codziennie lub co dwa dni, to BARDZO ważne. Na youtubie jest mnóstwo filmików, jakie ćwiczenia na cellulit wykonywać. Jeśli chodzi o rozstępy, to niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia1993
Dziękuje, że podpowiedziałaś mi co zrobić chociarz z cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia1993
Chociaż *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozstępy mogę osobiście polecić kolagen ;) mialam całą pupę oraz wew część ud. Od 4 miesięcy używam i jest bardzo duża poprawa. Zanikają - tych mniejszych już prawie nie widze :) na https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/ jest 10% zniżki po rejestracji. Ten żel kolagenowy jest bardzo wydajny 50ml starczył mi na jakies 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży miałam okropne blizny na całych nogach i po kolei kupowałam wszystkie nowinki polecane na forach internetowych. Niektóre pomagały inne wcale. Spróbowałam kremu do twarzy z ogromną ilością kolagenu i zadziałało. Oczywiście moja skóra nie wygląda idealnie, ale różnica jest ogromna. Ja korzystałam z kremu którego używam do twarzy. SORAYA kolagen + elastyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży miałam okropne blizny na całych nogach i po kolei kupowałam wszystkie nowinki polecane na forach internetowych. Niektóre pomagały inne wcale. Spróbowałam kremu do twarzy z ogromną ilością kolagenu i zadziałało. Oczywiście moja skóra nie wygląda idealnie, ale różnica jest ogromna. Ja korzystałam z kremu którego używam do twarzy. SORAYA kolagen + elastyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia777
Oczyszczenie organizmu z toksyn: woda, warzywa, owoce, gotowane ryby - ogólnie dieta zasadowa + ruch + przydał by się zabieg na cellulit, podobno endermologia działa, u mnie sprawdziła się fala akustyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Cellulut to chyba najlepsze sa jednak masaże. Ja używałam dodatkowo oliwki z ziaji do masażu i kupiłam ja na terna.pl bo tam znalazłam ją najtaniej. Ważna jest też regularność w tych masażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka689
Próbowałaś używać oleju kokosowego? Świetnie regeneruje i głęboko nawilża skórę, jest bardzo skuteczny przy rozstępach i przy tym naturalny, polecam Ci ten http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/ a na cellulit to tylko dieta bogata w błonnik (warzywa, owoce, otręby, pełnoziarniste pieczywo, kasze) oraz bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga88872
Znam swietne miejsce na problemy z cellulitem, mianowicie uczeszczam do Samui Spa, sa tam zarowno masaze jak i zabiegi na cialo, poczatkowo moim faworytem byl masaz, ale pozniej jednak zaczelam korzytsac z zabiegow liposukcji ultradzwiekowej i rzeczywiscie przynoilo to zdecydowanie wiekszy efekt, mozecie zreszta tez o tym sobie poczytac http://www.samui-spa.pl/liposukcja-ultradzwiekowa , na nic innego juz raczej bym sie nie zdecydowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia777
Zgadzam się z Ramonesska, najlepsza na cellulit jest fala akustyczna czy to liposhock czy inne urządzenie, w warszawie najtaniej chyba w new look w centrum http://instytut-urody.com/fala_akustyczna__warszawa.html maja teraz promocję zabieg za 200zł, chyba zrobię kilka przed wyjazdem na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta ograniczająca węglowodany plus dużo ruchu a na rozstępy masaże, peelingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże , masaże, ćwiczenia i jeszcze raz masaże. Ja tez używam peelibgu gruboziarnistego ale także oliwki antycellulitowej. Na stronie trena.pl masz duży wybór kosmetyków antycellulitowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rozstępy to niestety albo zostaje stosowanie drogich kosmetyków ale i one mogą nie pomóc - jeśli masz skłonności do rozstępów to trzeba będzie je zaakceptować. Odnośnie usuwania cellulitu to masz wiele możliwości. Zaczynając od codziennego masażu pod prysznicem, ćwiczenia oraz przez usuwanie go w gabinecie estetyki (http://www.beauty.com.pl/pl/skaner) chociażby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciółka znalazła dobry gabinet świadczący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w warszawie i z ich pomocą udało jej sie pozbyć rozstępów - http://www.high-med.pl/ - na stronie mają sporo informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję olej kokosowy i ćwiczę z chodakowską, długo nie mogłam się do niej przekonac, ale wierz mi 1 miesiąc ćwiczenie turbowyzwania i masz efekty,jestes młoda ciało się zmienia to ważne, żeby w odpowiednim czasie o to zadbać. szybko się wkręcisz gwarantuję. ja żałuję że tak późno zaczęłam i się zaniedbałam przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu rozstępów nie zwalczysz, warto iść np. do SPA, tam zaproponują Ci różne ciekawe pakiety, dzięki którym zwalczysz cellulit i rozstępy, możesz sprawdzić sobie to np. na tej stronce - http://www.bluediamond-hotel.pl/pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkadwojkidzieci
Nie wiem, czy twoj wiek nie bedzie tu przeszkoda, ja po ciazy usuwalam laserowo rozstepy i cellulit w Esteticenter w Lublinie, i tyle widzialam te meczace dranie ;) wiecej juz rozstepy sie nie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0
Mi najgorsze się zrobiły po ciąży więc niestety wszystko jeszcze przed Tobą... Polecam Ci zabiegi usuwania rozstępów laserem ResurFX, w Krakowie można je zrobić np. w Vici Clinic. Jestem po pierwszym zabiegu i jest ok, rozstępy faktycznie się spłyciły. Za miesiąc idę na kolejny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolam
Polecam Ci zabiegi transdermalporacji wykonywane za pomocą urządzenia Dermation. Polegają one na bezbolesnym wprowadzaniu dużych dawek substancji aktywnych w głąb skóry. Składniki te uwalniają się natychmiastowo. Poprawiają kondycję skóry, odżywiają ją, regenerują, ujędrniają. Świetnie sprawdzają się nie tylko na cellulit i rozstępy, ale też np. na skórę twarzy (trądzik różowaty, zmarszczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie na cellulit najskuteczniejsza była endermologia, to naprawdę super masaż podciśnieniowy. Cellulit zdecydowanie się zmniejszył - chyba najbardziej na udach. Polecam zabiegi w Klinice na Bolkowskiej 2A na Bemowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam link mi pomógł Cellinea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jesteś młodą osobą ale w każdym wieku skóra może tak reagować. Mnie się wydaje, że Tobie łatwiej będzie z tym walczyć. Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić 1,5 litra wody dziennie, wysiłek fizyczny 3 x w tygodniu, nie jeść za dużo słodyczy, spacerować i wybrać jakieś zabiegi. Stosowałam Cavi Lipo http://klinika-esthetique.pl/cavi-lipo/ to akurat wiem, że jest skuteczny. Klinika znajduje się w Poznaniu na ul. Palacza tam go robią. I to wszystko razem wzięte na pewno poskutkuje. Zobaczysz jak zmieni się Twoja skóra. Tylko potrzeba też czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×