Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RozstępowaTygrysica

Rozstępy

Polecane posty

Gość RozstępowaTygrysica

Cześć dziewczyny! Czy tylko ja mam taki problem z rozstępami? Od ponad roku zmagam się z nimi, są po prostu okropne :( Najgorsze jest to że mam je na nogach ( zew. strona ud) i pod kolanami- tam są właśnie najgorsze, wielkie czerwone pręgi. Stosowałam już wiele metod, i żadna niestety nie pomaga. Zbliża się kolejne lato, gdzie nie nałożę nic krótkiego... Jak sobie z tym radzicie? Czy potraficie to zaakceptować i nie wstydzić się tego? Może znacie jakiś chociaż sposób na jednorazowe zakrycie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowałas jakis zabiegów w gabinecie kosmetycznym lub medycyny estetycznej? Z domowych sposobów mozesz wyprobować nakładanie biooil ale nie oczekuj niesamowutych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozstępowaTygrysica
Niestety nie próbowałam (jestem biedną studentką :D) stosowałam przeróżne kremy, oliwki, peelingi i w sumie kiedy przestałam to stosować to te na udach lekko już zbladły i są mniej widoczne, niestety te pod kolanami wprowadzają mnie w kompleksy. Przychodzi ciepło, a ja nawet nie nałożę nic przed kolano. Wiem, że nie każdy jest idealny, ale po prostu ja jakoś tak nie mogę wyjść na ulicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ten sam problem! Też jestem studentką i po okresie dojrzewania powstały i rozstępy na wew stronie ud i na pupie (przez co wyglądałam jakbym miała mega celulit). Mam dopiero 20 lat a już wstydziłam sie pokazać nogi na plaży a tymbardziej w mieście w lato .. Dostałam na urodziny kolagen silver firmy colway od mamy i powiem że to był najlepszy prezent jaki mogłam dostać. Po rozstępach prawie śladu nie ma i poprawił mi się nawet stan skóry. Mama sama stosuje kolagen na twarz i też efekty są niesamowite. Kupowała go od dziewczyny przez maila kolagencolway.sklep@gmail.com ale też jest nowa strona kolagen-sklep.colwainternational.pl ( na niej niestety nie ma tego którego ja używałam więc lepiej na maila pisać). Jest trochę drogi ale starcza na długo (pare miesięcy) i wart jest swojej ceny z pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż masaż i jeszcze raz masaż. nawilżaj ciało, można robić sobie domowe zabiegi z folią (olejek na ciało i zawijasz się folia i w dres). al eprzede wszystkim nawilżanie od wewnątrz (suplementy diety) i od zewnątrz (mleczka, balsamy, masla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam świetny krem na rozstepy który u mnie osobiście się sprawdził, jest z firmy efektima pharmacare. U mnie działał rewelacyjnie- pozostawiał moją skóre nie tylko gładką, a pachnącą i oczywiście BEZ rozstępów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×