Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kunsztowna

ROZSZERZONE NACZYNKA!!NAJLEPSZE SALONY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WE WROCŁAWIU!!

Polecane posty

Zwracam sie z prosba do wszystkich osob ,ktore zamykały rozszerzone naczynka naswietlaniem laserowym. Prosze o konkretne namiary na dobre salony medycyny estetycznej we Wrocławiu badz inne miejsca w ktorych mozna taki zabieg wykonac .. pomyslnie. Prosze tez napiszcie ile was to kosztowalo. W moim przypadku pękniętych naczynek jest 6( tzn chodzi mi o 6 miejsc) .. sa one niemalze od wczesnego dziecinstwa .. maja odcien fioletu. Mam tez jeszcze jedno pytanie .. o jakiej porze roku najlepiej to wykonac .. i w ogóle czy ma ona jekies zanaczenie .. oraz czy slady po zabiegu dlugo sie utrzymuja i czy mozna po paru dniach wrocic do pracy . z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
podobno najlepiej jesienią lub wiosną też się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zamykalam
Zamykalam popekane naczynka na twarzy , nie laserem ale igłą pod prądem rewelacja trochę boli jak ukucie osy . Robiłam to 5 lat temu nie placilam dużo , to zakazy ile zylek jest zamkniętych, placilam od sztuki. A efekt jest do dziś , teraz wybieram się znów zamknąć na dekolcie, bo to chyba dziedzicze. Ja myśle ze możesz to zrobić własnie teraz w każdym gabinecie dermatologicznym oczywiście prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez tak myslalam zeby teraz bo temperatury nie sa az tak skrajne. do 'ja zamykałam' - czy po tej metodzie mialas jakies bardzo widoczne slady .. jak wygladaly i czy dlugo sie to goilo . w ogole to zastanawiam sie co lepsze ..ta metoda z igla czy laser ? slyszalam kiedys ze po laserze .. naczynka po jakims czasie pekaja znow w tych samych miejscach .. prosze niech ktos mi doradzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cryinnn
Dermamed :) To odpowiedz na moje problemy :) Wiec jak ktos jest z Wrocka i chce cos tam zrobic to bedzie w dobrych rekach jak do nich pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliaszka
no oni mają szeroki wachlarz usług! ja tam sama chodziłam na fotoodmładzanie ...ale nie wykluczam, że i z innych usług skorzystam! bardzo mi się podoba podejście do pacjenta i to że wszystko jest takie profesjonalne. czuję się tam dobrze...w końcu oddaję moje ciało w inne ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do którego Dermamedu chodziłyście? Ja do tego na Żeromskiego. Duży plus, że można się tam przed każdym zabiegiem skonsultować z lekarzem. Wybieram się tam w przyszłym tygodniu na epilację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszika
tak jak chodziłam i polecam. teraz chodzę na zabiegi likwidujące cellulit i powiem że pierwsze efekty widzę! ciesze się w szczególności ze w sierpniu urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saminna
o no to dobrze:) widać że ten Dermamed jest konkretny bo czytałam o nich sporo. zaczynam zabiegi na cellulit u nich bo jednak domowymi sposobami nie moge się pozbyć, a przynajmniej nie widzę efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitebalka
Saminna i jak te zabiegi? nie ukrywam że Dermamed ostatnio parę razy słyszałam o nich i chodzi mi po głowie żeby wybrać się tam. ale chciałabym wcześniej zasięgnać opinii...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oleżanki poleciły mi gabinet pani doktor Karoliny Kopec http://www.karolinakopec.com/ mimo że zdecydowałam się jedynie na pilling medyczny to jestem przekonana, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała zrobić poważniejszy i bardziej inwazyjny zabieg to na pewno znowu wrócę do tego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×