Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuśkaaa

Rumianek na trądzik

Polecane posty

Gość anuśkaaa

Witam wszystkim. Mam zamiar robić okłady z rumianko na trądzik poniewaz słyszałam że działa przeciwzapalnie i jest dobry na tego typu schorzenia. Czy ktoś stosował?? Chciałabym wiedzieć czy to przynosi wogóle jakies efekty i czy ma sens zacząć taką kuracje. Czekam na wasze odpowiedzi z góry dzięki papa :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam i mi pomógł na początku,ale nie należy go stosowac dłuugotrwale.U Mnie na początku było bardzo dobrze dopiero poźniej skóra sie przyzwyczaiła i mnie uczulił, czyli było jeszcze gorzej. Polecam ci go stosować na przemian z szałwią i korą dębu ( w patece kupisz za 1.5 zł ) Mi najlepiej słuzy kora z dębu :) Pamiętaj ze okłady muszą trwać min 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez
stosowalam, ale jak u kolezanki wyzej efekt koncowy byl taki, ze mnie uczulil - skora zaczerwieniona i swedzaca, na poczatku kuracji tez nie zauwazylam wyraznej poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pilne
ja przemywalam twarz, ale nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia p
ja robilam oklady z rumianku ... na cala twarz , rowniez przemywalam nim twarz ...wiekszych efektow nie bylo widac.. moze odrobinke goilo zaraz po zmyciu okladu ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśkaaa
A po jakim czasie was uczulało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśkaaa
halooo :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina26
ja na tradzik pilam cytryne z woda 2 razy dziennie,troche pomoglo ale po 2 tyfodniach rowniesz zaczela swedziec mnie twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkka04
polecam zastosować nawilżające specyfiki z zawartością mocznika np dardia. do kupienia są w aptekach i naprawdę poprawiają nawilżenie i kondycję skóry. ja stosuję razem ze skinorenem na twarz i trądzik znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii89
nawilzajaco antytradzikowo dzialaja rowniez oleje zimnotloczone (konopny np) hydrolaty (rozanyu oczarowy i wiele wiele innych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandritta
Ja również stosowałam i nie polecam . Trądziok mi się nasilił, zacerwieniła mi się skóra i powychodziłyo dużo pryszczy...Skończyło się na tym, żę poszłam do dermatologa.Pani dermatolog przepisała odpowiednie leki i zobaczymy czy zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdh
przetestujcie czerwony surowy burak jedząc go na czczo rano ja jem go od miesiąca i efekty w oczyszczaniu skóry z trądzika i wągrów są zdumiewające nie mam już tłustej cery tylko suchą.Trzeba też ograniczyć w jedzeniu kwaśne rzeczy.Poczytajcie o czerwonym buraku wytwarza w organizmie jakies srodowisko zasadowe w którym giną wszystkie wirusy,grzyby i bakterie odpowiedzjalne za powstawania trądziku oczyszcza krew w której krążą różne zarazki poza tym ogranicza procesy gnilne w jelitach ponieważ tam rozpoczyna sie proces zanieczyszczania organizmu.Przypadkowo przeczytałam o czerwonym buraku nie chciałam brac żadnych leków ani stosować masci jeżeli zauważycie poprawe rozsyłajcie tę informacje wszędzie i na innych forach.Uważajcie na leki można sobie rozwalic wątrobe i inne narządy lekarz wam tego nie powie bedzie zachwalał tabletki ja mam już lekarzy dosc spróbujcie bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
polecam bardzo: skinoren i do dtego KREM ALANTAN PLUS nigdy nie miałam takiej cery jak teraz a był koszmar alntan kosztuje 7 zł skinoren ciut więcej ale spróbujcie od alantanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam hydrolatu rumiankowego z www.manufakturakosmetyczna.pl/ i uważam, że jest rewelacyjny!!! mniej stanów zapalnych pojawia się na mojej skórze, używam też do tego glinki czerwonej i moja buzia wygląda o niebo lepiej! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewielkkaa
Ja piłam herbatkę z rumianka 3 razy dziennie. Jedyna zmaiana to taka, że więcej siusiałam :D A z trądziku wyleczyłam się sama. To było moje 'ostatnie podejście na własną rękę" i o dziwo - udało się! Stosowałam tak: żel (?) do mycia twarzy Cetaphil, dwa razy dziennie krem do twarzy La Roche Posay, lekki do cery wrażliwej (nie trądzikowej!) na dzień maść Triacnal na noc. Super rezultaty, a kuracja na 1,5 miesiąca to ok 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weer
Ja nie wiem jeszcze jak działa na mojej skórze rumianek bo stosuję od dwóch dni. Ale ostatnio trądzik strasznie sie nasilił przez maść która przywiozłam z podróży. Jak na razie rumianek nic nie dał ale zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robić rumiankiem okłady co chwilę tak przez 40-60 min i ciepłe ... i potem wypić rumianek... Napar z rumianku Nadaje się do wykorzystania na kilka sposobów: stosowany doustnie działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i rozkurczowo – szczególnie na przewód pokarmowy, ale pośrednio wpływa też na poprawę wyglądu skóry, stosowany miejscowo w postaci zimnych okładów doskonale wpływa na cerę z trądzikiem różowatym – nie tylko działa łagodząco, ale może też doprowadzić do zmniejszenia widoczności rozszerzonych naczynek i ustabilizować ich pracę (to ważne, bo trądzik różowaty jest skutkiem m.in. zaburzeń naczyniowo-ruchowych), stosowany jako dodatek do parówek ułatwia oczyszczanie trądzikowej cery, a jednocześnie wykazuje działanie antyseptyczne i łagodzące, stosowany do przemywania cery trądzikowej z reguły zmniejsza intensywność pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika J
O rumiankowej kuracji nie słyszałam. Ale z trądzikiem walczę w całkiem inny sposób. Kupiłam sobie dokładnie taki preparat - http://www.dslaboratories.pl/2,trioxil.html i aplikuję go regularnie. Teraz wiedzę różnicę, ponieważ te krosty, które miałam na policzkach znikły, a nowe jakoś teraz ie pojawiają się. No i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA89
nagietek mnie tak uczulił ze nie polecam wiekszosci moich znajomych mialo po nim wysyp ja juz wiele rzeczy stosowalam i im wiecej tego na twarz tym bardziej nie pomaga wiec dermatolog od niego lek i nie kombinowac ja tak zniszczylam sobie cere a mialam kiedys idealna ale tradzik to zniszczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://greenwitch.pl/rumianek1/ jest bardzo ciekawy artykuł na temat rumianku. Można go wykorzystywać na różne sposoby. Jest niedrogi (czasem nawet zupełnie za darmo można go zebrać z łąki), ale naprawdę bardzo skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na trądzik izotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

świetnie nawilża olej konopny, dużą jego zawartość znajdziesz w kremie do twarzy Efektima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olej konopny jest najlepszy na zregenerowanie, odżywienie i regenerację skóry. Polecam krem z olejem konopnym Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×