Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmhmhmhm

rzadkie włosy...

Polecane posty

Gość hmhmhmhm

Cześć dziewczyny, specjalistki ;) Proszę o pomoc i wrzucanie swoich pomysłow. Otoż mam bardzo rzadkie wlosy i chciałabym jakoś optycznie powiększyć ich objętość. Plus muszę je myć dwa razy dziennie tak sie przetłuszczają. Pomocy, co za utrapienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapirowanie
albo suszenie głową w dół,ale najlepsze są duże wałki rzepowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnoooka
mam ten sam problem a teraz jeszcze chcer sie przemalowac z ciemnych na blond... i boje sie ze wogole wylysieje ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
nie podciąga mnie to za bardzo na duchu ale dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samym czestym myciem
przetluszczasz wlosy ... kto to slyszam zeby byc 2 razy dziennie hahaahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
hehe no widzisz Cię to śmieszy mnie nie bardzo... mi się włosy bardzo szybko przetłuszczają i nie wiem co z tym poradzić... śmiejesz sie ze za czesto je myje ale niestety inaczej nie da rady bo wyglądają jakbym wylała nie nie poł butelki oleju:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
Tak robię , ale jeśli jest za gorąco bądź za zimno wszystko się wali:/ i wyglądam jakbym nie myła włosów przez tydzień...heh tragedia... i nie jest to sprawa hormonów... mam 20 lat i biore od 3 lat tabletki antykoncepcyjne... które podobno stabilizują przetłuszczanie się włosów... hm jednak nie bardzo w moim przypadku , nad czym ubolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqle wieczorem jak idziesz spac to chyba sie nie pokazujesz nikomu? nawet facetowi ni eprzeszkadzaja takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
No jasne ze nie... tu chodzi o moje samopoczucie bardziej ... musze cos z tym zrobić bo czuję ze niedługo głową w sciane walne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
moze ktos jeszcze sie wypowie? Prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wypadaja ci włosy
czy z natury masz rzadkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjkdlall
ja stosuje szampon i odzywke wax plus lykam vitapil i jestem zadowolona z efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desiree9
no radical dobry jest szampon ok 110 zl ja bralam jeszcze mgielke odzywke tabletki itd mialam caly zestaw ale jak uzywalam szamponu to i tak byl dobry efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desiree9
sorry pomylka 10 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka89999
ja mam bardzo cienkie włosy i wiem że nie istnieją żądne tabletki ani nic takiego,po prostu tzeba dobrze stylizowac włosy.... ja zamierzam zapuszczac a potem kręcic codziennie na wałki,sporo osób tak robi a w moim przypadku to jedyne wyjście;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ophrys
Spróbuj kupić w aptece odżywkę HENNA WAX. Jest do włosów jasnych i ciemnych. Powoduje odżywienie cebulek włosowych, po 1,5 m-ca powinny ci zacząć rosnąć nowe włosy, tam gdzie cebulki były nieaktywne. Dodatkowo zawartość zioła lawsonii powinno ustabilizować przetłuszczanie się włosów. Acha, opakowanie jest bardzo wydajne, na średniej długości włosy nakłada się łyzkę stołową maseczki. Jak pisałam, nie licz, że stanie się to w tydzień, ale efekty warte polecenia, piszę na własnym przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaaaaaaaaaaaaa
a jak kręcicie na wałki to krecicie na cąłej długości - robią wam sie loki? czy tylko wałki na samym czubku głowy zeby je optycznie podniesć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka89999
uwierz mi,jeśli włosy masz rzadkie z natury to żadne odżywki nie pomogą samam mam cienkie włosy ale bardzo mocne i zdrowe i próbowałam setki sposobów i teraz już wiem że to bez sensu jedyne wyjście ściąc włosy dosc krótko albo ogólnie codziennie stylizowac,podkręcac,lakierowac itd mi się szczerze nie chce tego robic i dodatkowo niszczyc włosów;) albo zapusc i kręc na wąłki codziennie;) Kiedyś moja fryzjerka miała włosy do pasa i zawsze miała śliczne loki,okazało się że codziennie spała na wałkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
Dzięki kochaniutkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam co prawda rzadkich
wlosow ale bardzo cienkie i wogole nie podatne na ukladanie. mam je dlugie tak mniej wiecej do brody albo nawet krotsze. trudno mi wymyslec jakas fryzurke bo i tak wygladam dobrze tylko przez chwile . dosyc mam juz tych smetnych przyklapnietych wlosow bo wygladam w nich naprawde nieciekawie tak bez wyrazu. fajna fryzurka do podstawa dobrego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
wiesz ... wiem co czujesz heh... ale z tego co widze nic na to nie poradzimy... moje włosy zyją własnym życiem i tak samo mam jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
chociaż cały czas wierze ze ktos da jakiś ciekawy pomysł... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam to, co ktoś tutaj napisał: suszenie głową w dół, Radical - szampon + odżywka czy balsam (nie serum), pianka też wskazana przed suszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi radical raczej nic
nie pomaga . stosuje szampon i mgielke po ktorej mam wrazenie ze szybciej sie wlosy przetluszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgiełki nie polecałam, tak samo jak serum. w ogole większość kometyków obciąża takie włosy i wtedy nie tylko gorzej wygądają i jeszcze się przetłuszczają. poza radical (odżywka) ja mam ładne włosy po headen shoulders (nie wiem, czy tak się pisze) do cienkich i odżywka bez spłukiwania, ale mało, bo też zaraz efekt tłustych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielke ma od niedawna
wczesniej mialam szampon i moze rzeczywisice po pierwszych 2 uzyciach wydawalo mi sie ze wlosy sa lepsze ale potem wszystko wrocilo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja już przestałam walczyć, stwierdziłam że z genetyką walczyć nie sposób. Pomimo właściwej diety i dbania o włosy nie udało mi się sprawić by zgęstniały. Teraz noszę włoski na mikrosiateczce tj. np. Beyonce:) niesamowicie naturalny efekt i mam je 24h/dobe i nikt kto mnie nie znał wczesniej nie zauważa ze są doczepione;) Polecam wam ta metodę. jak będziecie chciały się czegoś dowiedzieć piszcie do mnie na maila, chętnie wam wszystko pokaże. Pozdrawiam wszystkie włosomaniaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×