Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon fryzjersko kosmetyczny K D Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Witam. Ktoś z was zna to miejsce ? bardzo zależy mi na info. dot. koloryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam i powiem szczerze, że na początku obawiałam się, że nie będę zadowolona, ale Pani Kasia okazała sie być świetnym fryzjerem zna się i na koloryzacji i na strzyżeniu wyszłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja9191
ja nie znam, ale znajomy mówił mi o portalu znanystylista.pl, na którym możesz znaleźć info o różnych portalach #sprawdzoneinfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio poszłam na manicure i powiem wam szczerze, że dawno tak długo nie trzymał mi się lakier jestem pozytywnie zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a ktoś może mi podać ich stronę www? chciałabym poznać szczegółową ofertę tego salonu, bo nigdy wcześniej o nim nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tylko ich fb : www.facebook.com/KD-Salon-fryzjersko-kosmetyczny-536075693241512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam,że byłam parę razy w tym salonie i to co mnie zaskoczyło najbardziej, to ponadprzeciętna jakość mająca dla mnie ogromne znaczenie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjj
jako fryzjer może i ok, ale zabiegi kosmetyczne dużo lepiej wychodzą dziewczynom ze Spa Soleil przy rynku, jak coś jest od wszystkiego to zazwyczaj jest do niczego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba pani powyżej nie wie co mówi :) nigdzie nie ma tak ciepłej atmosfery i tak wysokie jakości jak w K&D i to za taką cenę. pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedziłam salon wczoraj, byłam na podcięciu włosów i zależało mi na zmianie koloru no doradzili mi naprawdę dobrze ten jasny blond totalnie mnie odmienił polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płaci się tu za farbowanie włosków? mam długie włosy, więc liczę sie z kosztami, ale chciałabym mieć porównanie co do innego salonu no i chciałabym wiedzieć na jakich farbach pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno nie byłam, bo jestem chora, a też przydałoby mi się farbowanie, bo mam już duże odrosty nie wiem, czy się ceny teraz nie zmieniły ;) niedługo się do nich wybiorę, to napisze, ile płaciłam, ale nie są drodzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×