Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpaula

SALON GABRIEL PRUSZCZ GDAŃSKI OPINIE

Polecane posty

Gość gośćpaula

Zna ktoś ?:) Chciałabym sobie przedłużyć rzęsy, a salonie przeczytałam wiele pozytywnych opinii... aczkolwiek wolę się dowiedzieć od tych, którzy faktycznie korzystali z usług Przyda się każda opinia na temat tego miejsca. Jaki klimat, jaka cena, jaka skuteczność. A może któraś z was była na przedłużeniu rzęs? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ;) Byłam kilka razy i jestem zadowolona. Na przedłużeniu rzęs co prawda nie byłam, ale z własnego doświadczenia mogę polecić opalanie natryskowe, to na miejscu pierwszym - dużym atutem moim zdaniem jest to, że barwniki są bezpieczne dla zdrowia , no i opalenizna utrzymuje się przez 14 dni. No i Pani Ewunia, która przyjmuje w salonie jest naprawę konkretną babką, która posiada odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Ceny są atrakcyjne, to drugi atut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem po przedłużeniu rzęs i muszę Ci Paulinko powiedzieć, że jestem zadowolona ;) Nie wiem, czy wiesz jaką metodą robią w tym salonie? 3:1 i rzęsy są z norki. Efekt niesamowity. Jak chcesz, to mogę Tobie podesłać zdjęcia, tylko podaj maila :P Ale myślę, że będziesz zadowolona. No i moim zdaniem cena za zabieg jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje to przedłużanie rzęs metodą 1:1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam 200 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ulubiony salon kosmetyczny <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka jakiegoś salonu dla siebie, to może skorzystać z wyszukiwarki www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie znajduje się ten salon Gabriel? ? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy Ul. Wita Stwosza 14s4 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam <3 to mój ulubiony salon w Pruszczu. Mają dużo profesjonalnych zabiegów, do klienta podchodzą indywidualnie i potrafią naprawdę nieźle zaskoczyć jakością usług. pozdrowionka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po makijażu permanentnym brwi i powiem wam jedno : R-E-W-E-L-A-C-J-A !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje ten makijaż permanentny w tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za makijaż permanentny brwi płaciłam 800 zł (klasyczny), ale piórkowy też chyba jest w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na makijażu to się znają kumpele jak mnie zobaczyły to były w szoku same zapisały się na zabieg jest drogo, to prawda, ale za jakość trzeba płacić jak ktoś oferuje tanio, to zrobi to po omacku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ewa zna się na makijażu permanentnym - bez wątpienia ma doświadczenie, potrzebne umiejętności i wie jak podejść do klienta wspaniała atmosfera w salonie sprawia, ze chce się tu przychodzić regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w tym salonie pierwszy raz nie ukrywam - podobało mi się po zabiegu czułam się dobrze i z pewnością wrócę ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenowo powiem wam szczerze, że mnie troszkę rozczarowali, ale co do jakości nie mam żadnych wątpliwości jak ktoś może wydać troszkę więcej niż zwykle, to jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przedłużanie rzęs <3 znają sie na tym jak nikt w Pruszczu :) wiem, bo odwiedziłam już parę salonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam :) bywam tutaj dość często, bo po prostu babski klimat, niewysokie ceny i skuteczne zabiegi kosmetyczne tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy wcześniej nie znałam tego salonu kosmetycznego, do czasu aż nie nadszedł dzień przygotowań do mojego ślubu to tutaj panie zajęły się mną od A do Z wyglądałam bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w salonie gabriel zawsze potrafią sie mną zajęć polecam, bo obsługa jest miła i odpowiedzialnie wykonuje wszelkie zabiegi najbardziej jestem zadowolona z makijażu permanentnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) duże zaskoczenie, byłam tu w czwartek przed świętami, chciałam, żeby mi zrobili paznokcie, jakis zabieg na twarz oczyszczający nie zapłaciłam dużo, a skóra stała się gładsza, zniknęły przebarwienia, który były widoczne, a paznokcie mam cudowne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super miejsce, elektryczne fotele w gabinetach,wszystko zrobione tak nowocześnie, naprawdę mi się tu spodobało, więc na pewno tu wrócę tak a propos co sądzicie o zabiegu Linerase kolagen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, co sądzicie o powiększaniu rzęs w tym salonie? a dokładnie o metodzie blink express? ktoś wie ile kosztuje przedłużenie tą metodą? jakie efekt? jesteście zadowolone z przedłużania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta metoda jest bardzo bezpieczna w gruncie rzeczy tania rzęsy jedwabne nakładane są na linię rzęs naturalnych bez ich separacji, a płacisz za ten sposób 80 zl - przynajmniej w tym salonie ja miałam robioną tą metodę i uważam, że to była najlepsze decyzja moje rzęsy wyglądają zjawiskowo prezentują się naturalnie więc jeśli jesteś zdecydowana na przedłużenie rzęs, to wyłącznie tą metodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie takie powiększenie rzęs,to chyba fajna sprawa jak długo trwa zabieg? w sensie chodzi mi o czas kto wykonuje ten zabieg w tym salonie? jest jakaś konkretna osoba od tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło c***ewnie o przedłużanie rzęs, tak ? ja miałam przedłużanie rzęs metodą 3:1 naturalnymi rzęsami z Norki i powiem tobie , że efekt jest rewelacyjny efekt utrzymuje się do 6 tyg, a po 3-4 tygodniach uzupełniają rzęsy jeśli chcesz mieć naprawdę piękne rzęsy, to będziesz zadowolona zabieg nie jest tutaj drogi ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o zabiegu Alma Beauty Rejuve NIR termolifting? po ilu zabiegach widoczne są jakiekolwiek efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jest to sprawdzony zabieg, w szczególności dla osób , które poszukują zabiegu liftingującego, ale bez skalpela moim zdaniem ten zabieg jest całkowicie bezpieczny i godny polecenia efekt : zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem Alma Beauty Rejuve NIR termolifting świetnie nadaje się dla osób, ktore boją sie inwazyjnych zabiegów, a jednak chcą ujędrnić swoją twarz ja właśnie powoli przymierzam się do tego zabiegu, bo moja skóra wyraźnie utrafiłam ostatnio swoją jędrność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×