Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon masażu a reklama w internecie

Polecane posty

Gość gość

Ja trochę z innego tematu. Jestem właścicielką salonu masażu leczniczego. Zajmujemy się też kompleksowym leczeniem za pomocą aromaterapii a także hydroterapii. Chcę stworzyć stronę internetową na której były by widoczne wnętrze mojego gabinetu a także cennik. Czy znacie jakąś firmę która się zajmuje tworzeniem sieci web. Jeżeli znacie jakąś to dajcie mi namiary na nią. Katarzyna z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobów jest bardzo dużo ale czasu brak żeby wszystko ogarniać samemu. Mi to robiła mała ale żwawa agencja CMI stronka E-INTERNET .PL No i najważniejsze dostałem czyli działania w Google, na Facebook'u, reklama spotu reklamowego na Youtube i wsparcie marketingiem szeptanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wszystko przeszło do internetu, reklama online ma dużo większą skuteczność i jest tańsza. Wszystkie firmy chcą być na Facebooku, mieć oficjalny profil i jest to zrozumiałe, trzeba mieć kontakt ze swoimi klientami. Jednak dobrze, żeby taki profil firmowy prowadziła profesjonalna agencja albo jakiś specjalista, żeby wyeliminować wpadki, znam agencję Conture, mają dobrych specjalistów, warto do nich zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można by spróbować z reklama wizualną tzn kupić np.: gablotę reklamową . Ja ostatnio korzystałem z usług firmy www.gablotytablice.pl - robią to w najlepszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez reklamy w internecie ciężko się wybić. Dlatego polecam Ci sprawdzenie oferty usług reklamowych na stronie www.strategon.pl Z pewnością podpowiedzą Ci coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123yy
Polecam swoje usługi zareklamować przy pomocy serwisu http://stronysklepowe.pl Można skorzystać z ich oferty na bardzo dobrych zasadach.Zajmują się tworzeniem strony internetowej na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama w internecie teraz jest ważna ale warto też stosować inne formy reklamy a nie zamykać się na tą jedną. Wydaje mi się że fajne mogłyby byc takie gadżety dla klientów jak na przykład te pokrowce na ubrania - http://www.izisport.pl/produkty,pokrowce-na-ubrania.html na to nadrukować logo firmy i będą fajne spersonalizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoAhead

Najlepiej skorzystać z oferty pozycjonowania w internecie. Bardzo dobrze robi to agencja Proformat z Wrocławia, jest to agencja interaktywna, która zapewnia też kompleksowa usługę coś na miarę 360 stopni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×