Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuracjuszka 8606

Sanatorium NFZ, Susmed, HUTMEN, Dąbki

Polecane posty

Gość Kuracjuszka 8606

Witam, mam pytanie czy ktoś był może zakwaterowany w ośrodku Hutmen w Dąbkach jako osoba skierwana z NFZ, nie prywatnie. Ja jadę na pobyt jako opiekun z 4 letnim dzieckiem i szukam opini o standardzie, zabiegach (my drogi oddechowe) wyżywieniu itd. Opini znalazłam niewiele, a na samej stronie ośrodka są zdjęcia wnętrz budynku A, podobno LUX dla pobytów prywatnych... Budynki B i C to podobno sanatoryjne, jest tylko jedno zdjęcie budynku C od frontu nic o wnętrzu. Wiadomo, o obsłudze i samym pobycie na głównej stronie nic nie napiszą, więc proszę o wasze opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuracjuszka8606
Halo? Był ktoś tam może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie coś powiedzieć o tym sanatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmuchtar
Witam.Byliśmy w listopadzie na turnusie NFZ, jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, pokoje ok. z tv, łazienka ok.,sprzątają codziennie, obsługa miła, lekarze kompetentni, zabiegi zalecone dobre, jedyny mankament, to brak basenu, ale można korzystać w hotelu Delin(super) i w Geovicie, standart troszkę niższy, ale za to o połowę taniej. Sanatorium położone super, za płotem, pas parkowy lasu, a dalej szeroka plaża, w lato idealne położenie. Wyżywienie bardzo dobre i dość dużo, myślę, że każdemu wystarczy. My ze swojego 6 osobowego stolika, dokarmialiśmy spore stado bezpańskich kotów, było ich do 20 szt., przebywają na terenie Geovity, wychodząc furtką od strony mrza, idziemy alejką w prawo, skręcamy w pierwszą alejkę w prawo i po około 100 metrach po lewej stronie, wystarczy zawołać kici kici, są na tyle głodne, że zjadają nawet chleb z masłem, no i oczywiście wędlinkę, lub jakieś kiełbaski, które zostają z posiłków. Polecamy wszystkim, którym nie jest obojętny los zwierząt, szczególnie zimą, kiedy jest im ciężko przetrwać. Sanatorium bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo proszę o opinie na temat Sanatorium Susmed - interesują mnie warunki zakwaterowania , baza zabiegowa opis okolicy i ewentualne zdjęcia. Mam skierowanie z NFZ. Jadę pod koniec lutego. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę w styczniu i póki co nie znalazłam żadnych opinii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w tamtym roku na przełomie lutego i marca , pogoda super jedzenie i obsługa na 5 , baza zabiegowa mogła by być lepsza.Ogólne wspomnienia bardzo pozytywne. Pozdrawiam panią Prezes , Mateusza z kawiarni , wszystkie panie rehabilitantki i całą załogę.Jeżeli czas pozwoli wybiorę się na pobyt komercyjny. Proszę się nie bać ,pan ordynator dr.Suski jest tolerancyjny, no chyba że ktoś przegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wybieram się 8.04.-29.04.2015 z 4,5 latkiem do Susmedu. Jak na razie w tym terminie cisza... Może ktoś również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez jade w tym terminie z 5 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się.My z warmińsko-mazurskiego jedziemy.Rozważam jednak PKP do Koszalina. A Wy skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLeo
Wybieram sie w maju-23-go.Moze ktos wie jak tam jest z zasiegiem internetowym? Czy mozna tez troche inaczej sie rozerwac?Mze jakas ciekawa kobietke poznam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile razy możesz, jeśli jesteś dziad, to słabe perspektywy, panie po 60-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę z trzylatką. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim 3,5 letnim synkiem jedziemy w terminie 10.06-1.07 i podróż planujemy PKP do Koszalina a stamtąd jakiś busik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikazielona
Jestem na miejscu z 5 ciolatkiem. Pogoda do dzis ok towarzystwo dopisuję.Menu wg mnie -smaczne i urozmaicone..Mi brakujeprawdziwego animatora (jak w Dukacie) czyli w deszczowy dzień (jak dzis ) lub zadaszonego miejsca typu małpi Gaj z kulkami wewnåtrz (też jest w Dukacie).Można korzystać z basenu w Geovicie (rzut beretem)Baza zabiegowa kiepska.4 zabiegi w tym wszyscy:inhalacje i gimnastyka czyli tak naprawde dwa konkrety my np.kapiel solankowa i bioptron lampa.PKP do Koszalina jest bezpośredni potem autobus jedzie 45 min.do Dåbek następnie jakieś 300 M trzeba podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informacje. To jakie są zajęcia/atrakcje dla dzieci w razie deszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę od 1 lipca 4,5 letnim synem z Wielkopolski. Może ktoś tez ma ten termin na wyjazd z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam termin na 22 lipca; ) Dukat lepszy, ale co tam:) lato w pełni będzie; ) My z Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę z Wrocławia na turnus od 02.05.2015 autkiem.Mój e-mail kris10-69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jestem sanatorium Susmed. Szczerze to nie podoba mi się brak zajęć dla dzieci. Zabiegi wszystkie maja te same lampa, inhalacje i gimnastyka. Brak jakich kolwiek dodatowych zajęć (oprócz płatnych - glina ) i 1 dyskoteki. Jedzenia dużo jednak nie dostosowane do diet dzieci typu bezgluten czy bez mleczna. Suchy prowiant góra! czyli kanapki na śniadanko( dla chętnych płatki ) i kolację. Sanatorium nie przystosowane moim zdaniem dla dzieci choć jest plac zabaw, żadnych innych atrakcji. Opiekunowie musza dziecia zapewnić zabawę. JednaK sanatorim dla dorosł. Także ych to inna rzecz oni maja super pod każdym względem. Co 2 dzień wieczorek taneczny, to ognisko lub wycieczka całodzienna ( dzieci nie bardzo dadza rady jechać na taka wycieczkę). Także wybór należy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Jeśli chodzi o budynek C jest OK Pokoje 2 osobowe z łazienką Wi-fi tylko przy ruterze w odległości do 8 m inaczej ratuj się własnym internetem. Ośrodek jak nam to Pani KO powiedziała jest ośrodkiem dla dorosłych i tak są ustawiane imprezy i zabawy. Odnośnie stołówki w połowie naszego turnusu zmieniono kucharkę jedzenie się poprawiło (niestety nie są nastawieni na dzieci na diecie). A co do zabiegów wszystkie dzieci mają takie same zabiegi niezależnie z jakiego powodu przyjechały (inhalacje, mata magnetyczna/lampa i ćwiczenia), jest od poniedziałku do piątku około 3 h czynna świetlica gdzie możesz pozostawić dziecko - a tak to sama musisz organizować dziecku czas wolny i zapewniać atrakcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Jeśli chodzi o budynek C jest OK Pokoje 2 osobowe z łazienką Wi-fi tylko przy ruterze w odległości do 8 m inaczej ratuj się własnym internetem. Ośrodek jak nam to Pani KO powiedziała jest ośrodkiem dla dorosłych i tak są ustawiane imprezy i zabawy. Odnośnie stołówki w połowie naszego turnusu zmieniono kucharkę jedzenie się poprawiło (niestety nie są nastawieni na dzieci na diecie). A co do zabiegów wszystkie dzieci mają takie same zabiegi niezależnie z jakiego powodu przyjechały (inhalacje, mata magnetyczna/lampa i ćwiczenia), jest od poniedziałku do piątku około 3 h czynna świetlica gdzie możesz pozostawić dziecko - a tak to sama musisz organizować dziecku czas wolny i zapewniać atrakcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman224
Witam wszystkich odwiedzających tą stronę i wybierających się do sanatorium w Dąbkach. 23.maja.2015.r jadę (wczesnym rankiem) samochodem z Bydgoszczy do sanatorium w Dąbkach. Mogę zabrać 3 osoby z Bydgoszczy lub z trasy przejazdu. Telefon kontaktowy dla zainteresowanych : 782 295 351. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocek
Baza zabiegowa fatalna - skromna oferta zabiegów; urządzenie do masażu wirowego-3 osobowego - działa tylko 1/3 dysz czyli praktycznie co 5 minut się przesuwają się pacjenci zabieg trwa 15minut.Nie ma na czym wygodnie odpocząć po zabiegu - krzesełka z siedziskiem plastykowym takie "dworcowe" . Jedzenie na stołówce bardzo dobre . Pokoje 2 osobowe w studio fatalne- miejsca bardzo mało między łóżkami - dwie osoby się nie miną. Obsługa - panie z recepcji, w gabinetach zabiegowych i sprzątające są bardzo miłe . Parking samochodowy za 21 dni to 168zł.to skandal- dla porównania 2km dalej w Bursztynie to 100zl. warunki bytowe też dużo, dużo lepsze a za pobyt w sanatorium płaci się tyle samo!!! Nie chciałabym drugi raz tutaj trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich wybierających się do sanatorium w Dąbkach. 23.maja.2015.r jadę (wczesnym rankiem) samochodem z Bydgoszczy do sanatorium w Dąbkach. Mogę zabrać 2 osoby z Bydgoszczy lub z trasy przejazdu. Telefon kontaktowy dla zainteresowanych : 782 295 351. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia150
Witam czy ktoś się wybiera w terminie 22.08-6.09.2015 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,wybieram się do sanatorium w Dąbkach od 4 lipca 2015 r. ze Stargardu Szcz. swoim autem,może są chętne w tym terminie 2 osoby,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,podaję nr. tel. 512 542 430, dotyczy wyjazdu ze Stargardu Szcz. w dn. 4 lipca 2015r. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jadę 4 lipca i jestem z okolic Stargardu. Ale jak tak napisał że jest nie ciekawie to się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wybierających się do sanatorium w Dąbkach. 23.maja.2015.r jadę (wczesnym rankiem) samochodem z Bydgoszczy do sanatorium w Dąbkach. Mogę zabrać 1 osobę z Bydgoszczy lub z trasy przejazdu. Telefon kontaktowy dla zainteresowanych : 782 295 351. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×