Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luizaKORRR

seks po porodzie a kompleksy

Polecane posty

Gość luizaKORRR

dziewczyny, po porodzie minął już rok a ja nadal tak się strasznie siebie wstydzę. wiem, że nie jest źle z zewnątrz i to nie tak że mój partner narzeka. wręcz przeciwnie, widzę że szczerze mnie wspiera. ale tam mi się wszsytko pozmieniało w środku i ja już prawie wcale nic nie czuję podczas seksu i wiem, że to moja wina. wiem że nic z tym nie moge zrobić i to mnie najbardziej dobija. co wy czułyście po porodzie w takiej sytuacji? podobno malo która dziewczyna ma takie przykre konsekwencje na długą metę, szkoda, że akurat mnie to spotkało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak się nic nie da zrobić, dlaczego niby? medycyna jest naprawdę dobrze rozwinięta nawet w naszym zapyziałym kraju.. jak poszukasz specjalisty to na pewno znajdzie odpowiednie dla ciebie rozwiązanie. I jeszcze jedno - to nie jest twoja wina. nie rozpatruj tego w ogóle w tych kategoriach!! Urodziłaś dziecko - akt miłości. a nie jakieś winy i tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego dokladnie twoja wina? Jakie przestepstwo popelnilas? Urodzilas dziecko i to twoja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitivil
ja słyszałam o takich zabiegach jakby skurczających pochwę. brzmi okropnie :P ale wcale nie jest jakieś skomplikowane, bo to laserem się robi. nie wiem czy bolesne bo sama nie miałam ale znajoma się zastanawia nad takim zabiegiem. ja na szczęście tego problemu nie mam ale pewnie też bym coś dla siebie znalazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilaLiljana
ten typ zabiegu nie tylko na skurczenie działa ale i na nawilżenie. co najważniejsze nie wymaga znieczulenia ani leżenia w szpitalu. wprawdzie na efekt trzeba poczekać (u mnie to był miesiąc) ale wartoo dziewczyny, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankapodróży
ja byłam na nim w klinice www.efecta.eu w Częstochowie, to laser ze specjalną głowicą taką i nie trzeba do tego znieczulenia nawet :) więc ja nie wiem czy to można jakimś zabiegiem nazwać, ot upiększanie się bez zbędnego ryzyka :)) a sama klinika jak coś, to jest super. czyściutko, schludnie. i personel normalny nikt nie burczy, żadnych nieludzkich kolejek tylko wszystko zorganizowane jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×