Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

serum przeciwzmarszczkowe w miarę naturalne po 30

Polecane posty

Gość gość

Jakie serum polecacie do skóry suchej, po 30? Cel to dodatkowe nawilżenie, efekt detoksykacji, wygładzenie zmarszczek. Preferuję kosmetyki naturalne bez dużej ilości silikonów, konserwantów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stężony kwas hialuronowy na początek polecam 2%, do tego olejek arganowy . Kroplę kwasu wymieszać z paroma kropelkami olejku i nałożyć wieczorem na twarz polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkim
Anti Aging Floslek a potem długo długo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z naturalnych to może Kiehls Midnight Recovery. Kosztuje 174 zł w sklepie online (jest już polski). Składniki aktywne to olejek z wiesiołka, lawendowy olejek eteryczny, skwalan (pozyskany z oliwek). Z polskich Biolaven (olej sojowy, z pestek winogron, arganowy i skwalan roślinny). Kosztuje 30 zł w sklepie online. Może być jeszcze Orientana Bio serum Brahmi i kwas hialuronowy. Kosztuje około 50 zł. Tylko czy to działa? Może lepiej zabiegi u kosmetyczki albo hialuronowy w zastrzykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek Rodin, troche malo znany w Polsce ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ości
rozświetlające od Floslek a potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati8383838
U kosmetyczki dowiedziałam się,że powierzchniowo nic nie działa.Silikon ci wygładzi i tyle, olej zapcha itp. Próbuję teraz Bioliq, bo mnie chciała na drogie zabiegi nakręcić kolejna pani po technikum kosmetycznym. Jeszcze z kilka lat i idę na wypełnienie kwasem hialuronowym do lekarza. Serum tylko wygładza. Drogie, lansiarskie firmy to już tragedia. Strata kasy. Za serum dawajcie po 30-40 zł. Może być też Ava lub Floslek. Choć mnie Ava lekko podrażnia. Bioliq jakoś najlepiej mi przypadł do gustu. Miałam już eko sera, ale to pozostaje na powierzchni i się nie wchłania. Spróbujcie Bioli tylko dajcie mu trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dobrze sprawdza się serum z wysoką zawartością kwasu hialuronowego Neuro Hialuron od Bielendy, dobrze nawilża, wypycha zmarszczki i nadaje się pod krem oraz pod makijaż. Skład ma tez dobry, bo krótki i w miarę naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz na skład kosmetyków, które chcesz stosować. Świetny jest kwas hialuronowyi warto go mieć w kremach czy serum. Poczytaj sobie o jego właściwościach http://www.vichy.pl/blog/kwas-hialuronowy-w%C5%82asciwosci-i-zastosowanie/vmag60819.aspx bo to nie jest tylko składnik dla pań po 40 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizaLosz
Polecam wyłącznie naturalne kosmetyki polskiej marki Anna Pikura! Bez żadnych konserwantów, substancji zapachowych - to, że trzeba trzymać je w lodówce i że mają ok 2 miesięczną datę przydatności mówi wszystko. Ja polecam z tej marki kolageny. Sama używam kolagenu AP BIOAKTIV WHITE na zmianę z PLUS, do tego krem nawilżający i nikt nie daje mi więcej niż 25 lat! (mam 38). Oczywiście, stosuję ów specyfik już ponad 2 lata i zdecydowanie go polecam. Zmarszczki znikają, jak po przyłożeniu magicznej różdżki, albo skalpela haha. Kolagen świetnie wyrównuje też koloryt mojej skóry no i nie mam dzięki niemu wyprysków - które wcześniej pojawiały się regularnie. Kupuję tam również mgiełkę z róży, tzw. hydrolat, której używam przed kolagenem, aby się lepiej wchłoną (ogólnie przed nałożeniem kolagenu musisz mieć zwilżoną twarz). Kosmetyki znajdziesz na stronie internetowej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sie aktywowala ze smierdzacymi kremami. Reety. Zapewniam ze nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaagaaaaa
Ja również polecam Skoncentrowane Serum Hialuronowe firmy Vena Cosmetics! To Serum to unikatowa kombinacja trzech rodzajów kwasu hialuronowego o różnych masach cząsteczkowych, gdzie jeden z nich przenika przez warstwę rogową naskórka, zapewniając skórze głębokie i długotrwałe nawilżenie :)))) Serum zwiększa nawilżenie skóry nawet o 20% kilka minut po aplikacji !! (działanie potwierdzone aparaturowo). Poniżej link, na pewno nie pożałujecie :))) http://vena-sklep.pl/produkt/skoncentrowane-serum-hialuronowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki z serii https://sklep.barwa.com.pl/3-barwa-siarkowa naprawdę odkąd zaczęłam je stosować wszystkim polecam. Zawarte w tych kosmetykach produkty znakomicie wpływają na moją cerę, aż sama nie mogę w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos32
Jest takie serum przeciwzmarszczkowe nazywa się dermorevital, można je stosować również na czoło oraz wokół ust. U mnie się sprawdziło, także nie tylko drogie kosmetyki mogą być dobre i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dziewczyny ja używam Multiwitaminowe przeciwzmarszczkowe seruposiadasz konto, zaloguj się.m z rokitnikiem firmy Cosnature. Cena fajna, skład dobry. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dziewczyny ja używam Multiwitaminowe przeciwzmarszczkowe serum z rokitnikiem firmy Cosnature. Cena fajna, skład dobry. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka88

Sprawdźcie sobie maskę anti-age na dzien i na noc  Royal Snail Eveline, ona dobrze nawilża skórę, wygładza, moim zdaniem warto zdecydować się ją przetestować. To, że produkt jest niedrogi, nie znaczy, że nie może być skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Ja moge Wam polecic sprawdzony naturalny kosmetyk. Serum Bio Agadir. Sklad ma bardzo bogaty i opiera sie na naturalnej opuncji figowej oraz mleczku pszczelim. Cos wspanialego jak to naciaga i nawilza twarz! Wszystkie kolezanki dopytuja jaki kosmetyk stosuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość govska

jeśli mialabym cos polecic to bylby to kolagen doppelherz z witaminami świetnie działa juz po 2 tyg widze roznice ale stosuje regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefantka

Ja będę testować teraz nowość od AVA, kremy ProRenew z probiotykami. Jestem ciekawa ich działania, miałam wcześniej kilka naturalnych kosmetyków tej marki i byłam zadowolona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje ❤️ Kupiłam dla mamy serum z nowej lini golden placenta. Mama zadowolona, widzi nawilżenie i rozswietlenie, przy okazji skóra nabrała sprężystości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam z Bielendy linie Diamentowe Lipidy, doskonałe kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×