Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

silny brak koncentracji

Polecane posty

Gość gość

Witam. Co może powodować bardzo silny brak koncentracji? Trace wątek potczas rozmowy. W trakcie dnia nie mogę się skupić na tym co robię. Mam uczucie jak podczas grypy lub silnego przeziebienia ale pod tym wzgledem jestem zdrowy. Proszę o poradę ponieważ od około miesiąca coram gorzej mi się żyje i coraz więcej mam niedopilnowanych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego mam troche zatkane uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jakie. Morfologia jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falilka
wiadomo, warto się przebadać...żeby sprawdzić czy wszystko z organizmem jest ok. ja czasem piję energetyki na lepszą koncentrację chillout wild drink power - smaczny, ma guwaranę i daje kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama morfologia nie wystarczy. O twoich problemach powinien dowiedzieć się lekarz rodzinny i na ich podstawie wystawić skierowania na badania specjalistyczne. A przyczyn braku koncentracji jest bardzo wiele, polecam o tym poczytać http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/problemy-z-pamiecia-i-koncentracja/. Ogólnie to już samo przemęczenie organizmu w-pływa u nas ogromnie na brak koncentracji. Do tego różne stresy i tym podobne. Jednak skoro do samego braku koncentracji dochodzą u ciebie i inne objawy to warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym i wybrać się na odpowiednie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Losie.. Przeciez koncentracja to umiejetnosc, ktora trzeba cwiczyc, rozwijac. Zacznij od odlaczania sie na 1 raz w tyg od ekranu, czy to kompa czy smartfona, czy tv. Sa specjalne ksiazki na cwiczenie koncentracji. Kup i rob cwiczenia. Poza tym im duzej siedxisz w necie czy tv tym twoja koncentracja jedt gorsza, bo rozleniwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 1:21, gościu ty chyba nie wiesz o czym mówisz, to tak jakby ktoś miał grypę i ktoś mu powiedział: : "weź, co leżysz, wstań, bo tak leżysz i leżysz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem taki środek w internecie. Nazywa się Revitalum Mind Plus. Zażywam czwarty tydzień i jestem raczej zadowolony. Pomaga mi się koncentrować i jestem też wyciszony ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze udaj sie do lekarza? przed chwila pisalam w innym watku o koncentracji i tam polecilam autorowi wątku suplement- revitasens- bo mi pomogl i poprawil pamiec, koncentracje. wiec tez mozesz sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też optowałabym za Revitasensem- zaczelam go brac glownie ze wzgleud na wiecznie obnizony nastrój, bralam udzial w ich akcji Zostan optymista w 30 dni. A przy okazji poprawila mi sie wlasnie koncentracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koncentracja = brak lecytyny w organizmie, na e-natura.pl znajdziesz lecytynke bez gmo 100% czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyeliminuj kawę i herbatę... są specjalne diety na koncentrację, a także suplementy i różne ćwiczenia. Chociaż, jeśli twój problem jest tak poważny, to może czas iść do lekarza. Nie ma co zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłem taki produkt w internecie. Nazywa się Revitalum Mind Plus. Zażywam już trzeci tydzień i jestem raczej zadowolony. Pomaga mi się koncentrować i pamięć jakby lepsza ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ostatnio sporo natrafiałam na tego reklamę. Chyba sama się skusze i to zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze zainteresowało mnie to revitalum. CHętnie to zamówię i sprawdzę skoro to takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje i jestem zadowolony. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×