Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona niezwykle

SKĄD SIĘ BIORĄ DZIECI....co mówicie swoim pociechom?

Polecane posty

Gość zaciekawiona niezwykle

Ja ostatnio byłam w kropce, gdy mój 4 letni synek zobaczył reklamę z przymierzalnią i zapytał na koniec, co to jest prezerwatywa.Przyznam, że zmieniłam temat. Jak rozmaiwacie z pociechami o TYCH sprawach? Jak wytłumaczyć czterolatkowi, co to jest prezerwatywa....skąd się biora dzieci itd.... podzielcie się! Jak jest ze starszymi dziećmi, czy czujecie się skrępowani? Ja naprawdę BARDZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu prawde
ze przez twoja dziurę miedzy nogami. Syna sie wsydzisz, a na porodówie to się nie wstydziłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona niezwykle
idioto, kretynie i głupku! Spodziewałam się, że może przyplątać się jakiś debil, ale żeby tak od razu? Jak sobie to matole wyobrażasz? CO? Miałeś do czynienia baranie z małym dzieckiem? Won odpadzie ludzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co uchem urodziłaś
przecież to normalne że dziurą (pochwą) no chyba ze cc miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka mama
powiedz ze wypiełaś gołą pupę i twój synek z niej wyskoczył prosto w rece miłej pani położnej, a wyskoczył z brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o której pogrzeb
i niech dziecko pomyśli, że wychodzi tak jak kupka, tak? Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka mama
to trzeba powiedzieć ze koło pupki jest druga dziurka nie jedno dzoecko dostało kałem po głowie więc co za różnica, niech mały wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h6
Ja bym powiedziała dziecku że dzieci biora sie z miłości. Takie małe dziecko i tak by nie zrozumiało szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedy kiedy mama
nie chce chapać knagi ....doigra sie i ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa
powiedz tak: Tatuś włosył do btzuszka mamusi takie malutkie ziarenko.. i ono rosło rosło rosło.. i rósł mamausi brzuszek. a gdy juz byl tak durzy jak trzeba Ty wyszłeś z niego. no i co ??? u mnie poskutkowało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia.
Powiem ci ze sama zastanawialam sie nad tym jak odp mojemu synkowi kiedy zapyta sie mnie o to samo. Na szczescie ja mialam cesarke wiec jak na razie poprostu powiedzialam mu ze jego poczecie bylo owocem naszej wielkiej milosci, a wyszedl z mojego brzuszka i pokazalam mu blizne jaka mam . Jak bedzie starszy mysle ze i tak bede musiala mu to wytlumaczyc inaczej ale poki co moje wyjasnienia go zadowolily.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
taki fajny topik i tyle niemilych odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuś puchatek
Bardzo ciekawy temat , ale zawsze przyjdzie ktoś i spieprzy! Mam trójkę dzieci i mówiłam im , że jak tatuś z mamusią się kochają i ze sobą śpią w jednym łóżku, to jak bardzo chcą, to mają dzidziusia. Wystarczyło im to w wieku 4 lat w zupełności i bez szczegółów. Temat prezerwatywy udało mi się zręcznie ominąć zagadując dziecko- bo też widziało w reklamie. zawszeczuję się skrępowana, ale udaję , że nie, za to rozluźniam się słuchając dzieci i widząc z jaką swobodą one pytają. Widocznie moja postawa na nich nie wpływa w sposób krępujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu.
jak moze twoja postawa wpływac na to ze dzieci sie nie krepują pytać skoro nawet nie mają zielonego pojęcia o co pytają ?? Nieskrępowana postawa moze wpływać na brak skrępowania u dorosłego człowieka który wie kiedy ma byc skrępowany a kiedy nie. A takie dziecko to jak ma sie czuc skrępowane lub nieskrępowane twoją postawą skoro nawet nie wie o co pyta. Takie głupoty piszesz ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×