Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość kangureeek

ostatnio przeczytalam ze skakanka jest dobra na wszystko jesli chodzi o sylwetke: brzuszek, posladki, uda, lydki, plecy, ramiona. Ztego wszystkiego kupilam jedna:P Niby godzina dziennie nie wydawala sie taka straszna ale... po 20 minutach umieralam! :D czy ktoras z was slyszala cos o tym albo skakala juz tak? co wogole o tym myslicie? skakanka dobra na wszystko??? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga***
nie ma niepotrzebnego tematu (takie o celulicie czy biuscie czy dietach pojawiaja sie kilkanascie razy dziennie i nikt nie narzeka:)) kangurku jestem za skakanka! po tygodniu juz widac rezultaty i sie czlek od razu lepiej czuje:) pamietaj tylko ze nie nalezy skakac na obu nogach jednoczesnie tylko raz na jednej raz na drugiej-tak na przemian, taki konik:P wtedy efekty sa lepsze. buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
wow serio? to fajnie:D dzieki kobiety fajnie tu jest i wy fajne jestescie ze tak pomagacie:) i tez uwazama ze moj topik nie jest niepotrzebny:P:P:P idem skakac! paaaaaa a jakby ktoras jeszzce miala cos o tym skakaniu (jakies dosiwadczenia lub cos) to pisac tu-sprawdze jak skoncze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga***
to do dziela! no rownie dobrze w wyszukiwarce mozna wpisac celulit czy kropki po depilacji i by nikt nie zakladal znow tych topikow co piec minut:P ale kazdy ma prawo to zrobic wiec niech robi-nikt nikomu nie broni a jak sie nie podoba to kulturalnie prosze nie odpowiadac na topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba kupie sobie dziś skakankę :) i przypomni mi się dzieciństwo :) tyle, że jka sie było dzieckiem, to można było skakać i skakać, a teraz chyba padnę szybciej niż sobie wyobrażam :) ale trzeba próbować!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga***
trza se kondyche wyrabiac Ulenko najpierw zeby potem skakac jak w mlodosci:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jestem po śniadanku (kawa -> dieta kopenhadzka) i w głowie mi się kręci z głodu, więc nie mówmy o ruchu :) :) :) :) ale obiecuję, że bedę się ruszzać! :* pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
ale nie wolno skakać jeśli się ma chore stawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
stawy mam zdrowe dzieki:) wlasnie skonczylam....no matko boska ledwo zyje.... ale normalnie jak fajnie bylo to wam mowie:P :D jutro od nowa! a potem znowu i znowu i znowu:D:D:D ale mnie nogi bola (zwlaszcza lydki) i brzuch tez:P narki ludzie skaczcie se tez! polecam! fajna zabawa poza tym:P reczywiscie czlowiek sie czuje jakby byl malym dzieckiem znow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no godzine by sie przydalo ale to masz robic tak ze robisz jakas serie po 3-4 minuty i minuta na odpoczynek a jak odpoczywasz to sie pochyl do przodu i oprzyj dlonie o uda i oddychaj gleboko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no godzine by sie przydalo ale to masz robic tak ze robisz jakas serie po 3-4 minuty i minuta na odpoczynek a jak odpoczywasz to sie pochyl do przodu i oprzyj dlonie o uda i oddychaj gleboko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie krowko jak masz czas to tak tylko ze problem taki ze nie mozesz tego robic po jedzieniu np zaraz a jak znajdziesz taka godzine to moze od razu bedzie latwiej:) a zreszta nikt nie ppowiedzial ze od poczatku masz sie tym katowac:P jak nie masz kondycji dobtrej to zacznij od 20 minut dziennie i tak zwiekszaj sobie o te 5 minut czy jedna serie co dwa dni np. ja to robie na piosenki:P jedna piosenka jedna seria i odpoczywam i tak mi na jeden dzien ze 10 piosenek idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
A tak wogole to fajnie sie tak nawzajem wspierac w tym co sie robi:) Dzieki Joanna za rady i pomoc! Bardzo! Wiem ze na forum nie zawsze ci ludzie pomoga a jeszce obrazic potrafia:( Ale skakac bede! I polecam:) No jak wyzej-jak ktoras ma jakies dosiwadczenia lub opinie na ten teamt pisac!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez nie ma sprawy:) a z tymi piosenkami to jest latwiej bo jak masz rytm i robisz cos w rytm to jakos lepiej idzie:P i sluchasz piosenki poza tym wiec jakos ci szybciej to leci:D pozdrawiam! i piszcie piszcie jak z waszymi skakaniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
a czy na biust tez dziala ta skakanka? wiecie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wezme za skakanie choc nie chce mi sie :Pbo gorąco jest na polku........eh no pasowaloby pasowało........dobrze że niemieszkam w bloku bo bym dostała tą skakanka pzrez dupe:)od sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
wow! moj topik jeszcze jest:D ale fajnie:D no wlasnie kobitki czy na piersi tez takie skakanie robi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe rady
DO KANGUREK!! JA CZWICZE NA SKAKANCE I SCHUDŁAM 15KG WIĘC RADZE CZWICZCIE NA SKAKANCE JEŻELI CHCECIE WIĘCEJ INFORMACJI PISZCIE DO MNIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe rady
A O TYCH RADACH W GAZETACH TI IM NIE WIESZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe rady
JERZELI KTOŚ MIAŁ OKRES TO ZAPRASZAM NA MUJ TEMAT ''KIEDY MORZNA DOSTAC OKRES !!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmArTuNiA
wow... 15 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam deszcz
uwielbiam skakac , pózniej sie rewelacyjnie czuje. a uzywacie hula-hop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula - hop - doskonały sprzęt na talię!! a piękna talia to idealny wabik na mężczyzn :) :) :) :) ja osobiście nie mam, ale jak tak patrzę na ten topic, to trzeba się zaopatrzyć w skakankę i koło :P :) ;) 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula - hop - doskonały sprzęt na talię!! a piękna talia to idealny wabik na mężczyzn :) :) :) :) ja osobiście nie mam, ale jak tak patrzę na ten topic, to trzeba się zaopatrzyć w skakankę i koło :P :) ;) 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam deszcz
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam deszcz
kiedys hulałam :) i byłam bardzo zadowolona. od jutra znowu zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze skakanka jest też dobra na piersi. Bo przecież jak się skacze to one też skaczą:) ale trzeba mocniejszy stanik - wiecie o co chodzi;) na nogi napewno super działa. Kurcze tylko ja mieszkam w bloku i jak tu ćwiczyć?? Ale co tam, ja bede cichutko skakać. A tak ogólnie to ile skakanka kosztuje 5 zł?? Pozdrawiam i od jutra zaczynam. Aha i zazdroszcze dziewczynom którę miszkają na wsi albo w domku, mogą to robić kiedy chcą. No i jak sie czlowiek zmęczy i spoci to wtedy opala się 5 razy szybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam deszcz
skakałam! czuje sie niesamowicie. nie ma jak endorfinki z rana pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
a ile trzeba cwiczyc zeby uzyskac efekt????chodzi mi przez ile dziennie i w jakim okresie cZasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×