Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sklepy sportowe internetowe.

Polecane posty

Gość gość

Polecacie jakieś? Rożnej termatyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla praktykujących joge polecam www.jogastyl.pl ceny śmiesznie niskie, aż trudno uwierzyć. Ale w sumie to producent wiec warto się tam zaopatrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Jeśli chodzi o szybkość wysyłki to dla mnie nr 1 jest sklep www.fan-store.pl. Dwa dni i towar wysłany. Terminowi, rzetelni, z przejrzystą i dobrze opisaną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Dobre jakościowo rzeczy mają w sklepie Perfect Sport ( www.domenasportowa.pl ). Mam od nich atlas w domowej siłowni i służy mi już dość długo, a w sumie ćwiczę na nim praktycznie każdego dnia, ewentualnie co drugi dzień. Można tu domówić ciężarki też, no i generalnie – odzież sportową, czy odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa1991
A ja polecam sklep z odzieżą sportową Sarafis.pl. Teraz mają super wyprzedaże produktów zimowych nawet do -50%. Przede wszystkim mają bogaty asortyment. Dla zainteresowanych link: http://sarafis.pl/damskie/filtry/wyprzedaz,do50,od50do100,od100do150,od150do200,od200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy znamy, wiele razy korzystałem z tych oficjalnych sklepow internetowych Nike, adidas, puma itp. itd. Każdy wie o co chodzi, raz tylko zdarzylo mi się korzystac z jakiegos mniej znanego sklepu i był to chyba www.senseishop.pl odziwo byłem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy znamy, wiele razy korzystałem z tych oficjalnych sklepow internetowych Nike, adidas, puma itp. itd. Każdy wie o co chodzi, raz tylko zdarzylo mi się korzystac z jakiegos mniej znanego sklepu i był to chyba www.senseishop.pl odziwo byłem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannek445
W internecie znajdziesz wiele ciekawych sklepów sportowych, osobiście polecam http://www.profitness.pl kupowałem wiele razy różnego rodzaju sportowe akcesoria, sprzęty i wszystko działa rewelacyjnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklep rowerowy z pełnym wyposażeniem i akcesoriami no i odzieżą oczywiście sportową i to nie tylko na rower to polecam Bikershop http://www.bikershop.pl Mnie ten sklep bardzo mile zaskoczył bo wybór i to porządnych marek mają bardzo duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka555q
Ja ostatnio zamawialam z chlopakiem na www.id-sport.pl i jestem bardzo zadowolona. :)) Chlopak zakupil jakies odzywki, a ja rzeczy na silke. Dostawa od 200 zl free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam sklep http://www.perfektsport.pl/, sama tam kupuję sportowe buty i odzież na treningi dla siebie i męża i też dla dzieciaków. Jest w czym wybierać, a ceny są bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urbanikk
Ostatnie zamówienie robiłem na stronie https://www.domenasportowa.pl/ a potrzebne mi były buty i cieplejsza odzież do biegania na jesień. Trafiłem na fajną promocję butów Hi-Tec, lubicie takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jervas
@urbanikk z tego co widzę to na stronie https://www.domenasportowa.pl/ mają sporo ciekawych butów do biegania, nie tylko Hi-Tec, ale też kiedyś tego producenta buty miałem i bardzo dobrze mi się biegalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkaaaa
Przeglądaliście już asortyment dostępny w tym sklepie https://www.mikesport.pl ? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć na rozwiązania, które są tam oferowane. Wybór jest naprawdę spory. Myślę, że każdy z powodzeniem może znaleźć tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest sklep internetowy to Oto Sport https://otosport.pl/ Sporo rzeczy tam właśnie kupuję, bo maja super zaopatrzenie no i z cenami też nie przesadzają. Do tego dobra jakość i szybka realizacja zamówień. Właśnie niedawno u nich kupowałem rękawice narciarskie i nowe sanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antkowski

Jak już ktoś wyżej napisał strona domenasportowa.pl jest godna polecenia. Towary dobrej jakości i w dobrej cenie. Często uda się trafić na darmową dostawę. Robiłem już u nich zakupy i polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamW

Ja tutaj również mogę polecić sklep sportowy domenasportowa.pl w którym znajdziesz szeroki wybór produktów sportowych, w tym również rowerów ktore można złapać w bardzo fajnych cenach. Do tego dbają o terminową realizację, więc sam się przekonasz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka39

Moim zdaniem świetny wybór obuwia i odzieży sportowej ma sklep Perfektsport.pl, a do tego mają naprawdę fajne ceny, sporo można zaoszczędzić kupując markowe buty, np. nike, właśnie u nich 🙂  Wiem z autopsji, bo się tam regularnie zaopatruję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdum123

Gryfy i obciążenia kompletowałem w www.k-sport.com.pl  bo bardzo się opłaca, biorąc pod uwagę bezpłatną przesyłkę od 350 złotych. No i zaciski dają niezawodne na lata, a nie jakieś elastyczne, które się niszczą po kilku miesiącach. Powiedziałbym, że gryfy z udoskonalonym uchwytem mają, bo bardzo mi się dobrze na nich ćwiczy w warunkach powiedziałbym średnio-zaawansowanych.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy to rcfp.pl/sklep/ dużo marek i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Kupowaliśmy sprzęt w sklepie www.k-sport.com.pl, wyposażyliśmy nasze hotele w dobrą jakość w rozsądnej cenie. Goście zadowoleni, siłownie chętnie odwiedzane, sprzęt fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Duży wybór markowej odzieży sportowej i częste rabaty znajdziecie w sklepie internetowym Fitanu. Z wysyłką nie ma problemów. Robiłam tam już dwa zamówienia i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcia

A to zalezy czego szukacie. Ja robię zazwyczaj zakupy stacjonarnie w sklepie RatWork (to sprzęt  alpinistyczny, do wspinaczki), ale prowadzą też sprzedać na allegro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musli

Po doświadczeniach z wieloma sklepami sportowymi trafiłam do Fitanu. Jak na razie po kilku zamówieniach jestem zadowolona. Wysyłka w terminie, dobrej jakości towary i co dla mnie równie ważne opis produktów zgadza się ze stanem faktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro3000

ja miałem różne przejścia ze stacjonarnymi sklepami sportowymi - finalnie z polecenia znajomych wypróbowałem sklep 11teamsports. I właściwie nie mam zamiaru zmieniać :D Kupiłem tam dwie pary korków oraz halówki w bardzo przystępnej cenie. Trochę się bałem, że będą szły długo, ale przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko :) Nie miałem też żadnych problemów z nimi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigitte

Jak na snowboard, to tylko www.3surf.pl. Najlepszy jak dla mnie. Wybór jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Sprawdź oczywiście różne sklepy, zobacz co tam w teamsports.pl/ i u konkurencji, żeby zobaczyć jak takie same buty ewentualnie różnią się cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×