Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklerolka

SKLEROTERAPIA - likwidowanie popekanych naczynek

Polecane posty

Gość sklerolka

Czesc:) Czy moze mi ktos poleciec dobrego lekarza flebologa, ktory likwiduje "pakaczki" poprzez SKLEROTERAPIE? Zalezy mi na efektach. Najlepiej we Wroclawiu lub Poznaniu albo inne miasta z woj. wielkopolskiego i dolnoslaskiego. Ewentualnie... moge sie poswiecic i jechac jeszcze dalej;) ale bardzo bym byla wdzieczna za informacje u kogo robilyscie te zabiegi i jakie sa efekty, ceny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklerolka
prosze.........:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppuuppuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUpppppppppppppppppppppp
na pewno ktos mial ten zabieg, jest bardzo popularny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolka7
ja miałam ale jestem z mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklerolka
a mozesz napisac cos tym zabiegu? ;) gdzie mialas te naczynka, jak duzo i czy jestes zadowolona z efektow? i jak sam zabieg wygladal? czy przez tydzien mialas opatrunki? i kiedy naczynka poznikaly?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolka7
tzn tak : ja miałam robiony zabieg NA ŻYLAKI dwa razy - jakies 5 lat temu i drugi raz w zeszłym roku, przy czym te zylaki nie były az takie duze, raczej zrobiłam to aby uniknąć dalszego ich " rozwoju". Mam skłonności do zylaków i pękających naczynek po mamie także kaplica:( Jesli chodzi o sam zabieg, no cóz .. ten wykonany 5 lat temu ładnie przebiegł, bez komplikacji wszystko ładnie pięknie i po 6 tygodniach zdjęłam opatrunek ( specjalna rajstopę) i po żylaczkach ani śladu. Z kolei ten robiony w zeszłym roku na drugiej nodze juz taki fajny nie był ,tzn bolała po nim noga, nie mogłam az stąpnąć. Poprawiali mi. A teraz? hmmm no cóz, poprawa jest ale zdaje sobie sprawe ze to sie z czasem moze odnowic, nawet w tym samym miejscu Ja bym chciała jeszcze zlikwidowac cellulit poprzez masaze na rolletic ale sie obawiam czy oby przy moich skłonnościach nie popękaja mi zyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklerolka
a bola Cie nogi przy chodzeniu/staniu? Ja nie mam zylakow. Mialam badanie dooplera i niby nie groza mi jeszcze. Ale mam sporo popekanych naczynek a po calym dniu sa one bardzo widoczne:/ Kiedys szukalam w internecie na ten temat informacji i pisaly dziewczyny o zylakach, ze stosuja jakies metody jak je nogi bola, albo na same zelaki. Chodzi mi o sposoby domowe i ze skutkuja, lagodza objawy. Moze jesli poszukasz w internecie to znajdziesz. Tez slyszalam, ze zylaki moza wycinac chirurgicznie. Moze to jest lepsze od skleroterapii? Mi sie skleroterapia kojarzy tylko z popekanymi naczynkami a zylaki to juz powazniejsza sprawa, ale nie znam sie, takze to tylko moje wyobrazenia. Musze zrobic sobie nedlugo ten zabieg na nogi, bo idzie wiosna a nie chce sie wstydzic nog latem;/ dlatego myslalam, ze ktos mi moze cos poleci, ale widze, ze ciezko z tym ... :( a co do cellulitu to moze cwiczenia? i ewentualnie jakies kremy, ale tez nie moga zawierac kofeiny, itp. substancji, bo to szkodzi na naczynka. Delikatnie jakis krem a moze oliwke wcierac i cwiczyc, cwiczyc... po sobie wiem, ze najgorzej zabrac sie za cwiczenia, ale po cwiczeniach to uczucie jest nie do opisania.. cos wspanialego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolka7
najbardziej bola latem jak sa upały,wystac czasami nie moge:( lipa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklerolka
to tym bardziej poszukaj w internecie, jakies ziolka, masci, oklady... bo najgorszy to jest bol;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruella demon
a ja poddalam sie zabiegowi skleroterapii 2 lata temu. Mialam troche zylakow (mimo ze niecale 23 lata kiedy robilam zabieg) i duzo popekanych naczynek. Te zielonkawo-sine zylaki pieknie zniknely , naczynka rowniez. Od tamtej pory pojawilo sie kilka naczynek i nowych zylakow (nie wiele zylakow, raczej naczynka) i wybieram sie ponownie na zabieg za miesiac. Polecam, bo robi naprawde duza roznice. Cena ok jak na cos co pomaga na tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cruella demon, a Czy możesz napisać gdzie robiłaś ten zabieg, ja sama też się zdecydowałam na wykonanie skleroterapi ale w Hajnówce u dr Popowa, jest to daleko od mojego miejsca zamieszkania, (mieszkam w kielcach) ale słyszałam że dr Popow jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cruella demon, a Czy możesz napisać gdzie robiłaś ten zabieg, ja sama też się zdecydowałam na wykonanie skleroterapi ale w Hajnówce u dr Popowa, jest to daleko od mojego miejsca zamieszkania, (mieszkam w kielcach) ale słyszałam że dr Popow jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
czy ktoś tu jeszcze jest....ja potrzebuje również pilnej informacji...we wrocławiu byłam u chirurga naczyniowego....zalecił skleroterapię pianką....no cóż...zabieg dosyć drogi...czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś sensownego chirurga naczyniowego we wroclawiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzia121
Sklerolka, ja miałam zabieg skleroterapii 2 tygodnie jeśli nadal jesteś zainteresowana tym tematem i chciałabyś porozmawiac (lub ktos inny) to prosze pisać na maila lidiakurka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzia121
zapomniałam dodac,że jestem z wielkopolski a zabieg robiłam w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzia121
ten adres na tlen to oczywiscie moja pomyłka,aktualny jest w wypowiedzi powyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scleroterapia jest chyba najlepsza metoda pozbywania się popękanych naczynek. Efekt widoczny jest bardzo szybko, co prawda przez jakiś czas mogą się utrzymywać drobne siniaki, no ale to szybko znika. Naczynka się zamykają i nie widać już tych brzydkich pajączków. Zresztą jak chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabiegu, to warto tu napisać fbi.krakow@gmail.com Maja tam znakomitych specjalistów, którzy na pewno udzielą informacji bardziej szczegółowych na temat zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiska
Witam serdecznie, Kiedy ja miałam problem z żylakami szukałam pomocy w internecie. I znalazłam właśnie superskuteczną skleroterapię. Dlatego teraz dla wszystkich osób, które wybierają się na ten zabieg podrzucam ciekawe i przydatne moim zdaniem informacje. Jak wygląda ta metoda w praktyce, czy są do niej jakieś przeciwwskazania, co robić po zabiegu, kiedy oczekiwać efektów. Tego dowiecie się tutaj: http://urszulabrumer.pl/skleroterapia-metoda-na-zylaki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiska ktoś ci płaci za tę pożal się boże reklamę? nauczyłabyś się chociaż robić to dobrze, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę troche dalej bo robiłam w Warszawie, ale zabieg super bezbolesny i jestem mega zadowolona. W klinice Medycyna Urody dr Piórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wroclawiu polecam prof. Pupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jestem po pierwszym zabiegu skleroterapii i efekt wygląda calkiem nieźle,ale ponieważ mialam calkiem sporą siatkę pajączków zastanawiam sie zeby powtórzyc zabieg. Stąd moje pytanie do osób które powtarzały zabieg-jaka musi byc przerwa między zabiegami? Zastanawiam sie także nad mini flebektomią-mam dwa żylaki które nie bardzo nadają sie do skleroterapii. z góry dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam problemy z popękanymi naczynkami. Po pierwsze trzeba zrobić badanie doppler kończyn dolnych, jak lekarz wykluczy żylaki może zaproponować skleroterapię i tak było w moim przypadku. We wtorek miałam zabieg, praktycznie bezbolesny i doktor zalecił mi chodzenie w opasce uciskowej już po 2 dniach widzę efekty :) dam znać co i jak po tygodniu. Ja miałam robiony zabieg w klinice Kriocentrum w Józefowie koło Warszawy przed doktora Marka Batijewskiego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać jestem ponad tydzień po zabiegu narazie żyły są fioletowe ale z dnia na dzień bledną aaaa i swędzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wcześniej miałam niedawno wykonywany zabieg skleroterapii, żyły powoli się zamykają, są coraz mniej widoczne mam nadzieję że do wakacji będzie super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuszek
ja robiłam sobie skleroterpaię w lux medzie, miałam straszne problemy z żylakami i tylko specjalistyczny zabieg mógł przynieść poprawę i tak się stało, dzięki temu zabiegowi mam możliwość pokazywania nóg bez żadnego zarzenowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dasz radę podjechać do Krakowa to mogę polecić gabinet DERMEDIKA (ul. Gen. Fieldorfa Nila 12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×