Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25josephine

Skóra dojrzała jak wyleczyć trądzik

Polecane posty

Witam. Mam 35 lat i nadal mam trądzik. Jest to dla mnie mega problem, bo mam go na twarzy. Najgorzej gdy pojawią się zmiany głębokie, bolesne, trudno się gojące i pozostawiają po sobie czerwone plamy lub blizny. Chodziłam do dermatologa, stosowałam różne maści i tabletki, ale nic mi nie pomogło. Leki były zmieniane, pani doktor sprawdzała w ten sposób, który preparat na mnie zadziała. Czułam się jak królik doświadczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj blog Mademoiselle Eve, tam jest bardzo dużo o pielęgnacji skóry trądzikowej (oczyszczanie, czy i jakie kwasy stosować, nawilżanie, natłuszczanie, przyczyny różnych typów zmian trądzikowych etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszym środkiem na trądzik jest serum z mikrosrebrem z Repechage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o detoksykacje, usuwanie patogenów, bakterii, grzybów i tak dalej to polecam gabinet Vitanea. Realizują tutaj metodę Volla, naturalną, głównie polegającą na tym, żeby organizm sam się zmobilizował do usuwania szkodliwych substancji. Bez farmakologii, w pełni naturalna metodyka. Cała lista patogenów jakie usuwają jest na ich stronie - www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może spróbować wybrać się do dobrego dermatologa i skoro to skóra dojrzała to doradzi kremy/ maści ? Ewentualnie jakieś zabiegi leczenia trądziku. Mogę polecić Centrum Beauty - http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na pomorzu i niestety daleko by dojechać na południe Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie z trądziku wyleczyła pani dermatolog z enelmedu – leczyłam się dość długo u innych lekarzy i efekty nie było zadowalające. Postanowiłam skorzystać z prywatnej oferty i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Patrząc na efekty wiem, ze nie warto chodzić do lekarzy którzy cały czas przepisują te same środki wszystkim pacjentom, warto zainwestować w siebie i zaplacić parę złotych więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie podzialal Axotret. Mam 33 lata. Skora jak u niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza wizytą u dermatologa, sugerowałabym również wizytę w gabinecie kosmetycznym. Ja byłam na zabiegu usuwania blizn w http://beloved.pl/oferta/ , efekt jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skutecznie działają wszelkie zabiegi laserem. :) ja robiłam laser w http://www.zakrecona.eu/ , miałam spore blizny - teraz wszystko wygląda dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×