Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skręcony nadgarstek

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim. Podczas nauki jazdy na snowboardzie uległam wypadkowi. Skończyło się to skręconym nadgarstkiem i gipsem na tydzień. Od zdarzenia minęły 3 tygodnie a ból nie ustępuje. Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys widzialam film na youtubie stefanii korzawskiej i chyba mowila cos o moczeniu w mocnym naparze z macierzanki i o zywokoscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli_na
Idź z tym do lekarza. Natomiast dodatkowo możesz pobrać suplement diety z kolagenem, wzmacniający chrząstkę stawową oraz mięśnie. Ja przy bólach stawów stosuje 4flex . W moim przypadku sprawdza się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sugerowała przyjmowanie jakiegoś suplementu z kolagenem np.4Flex. Sama go używałam jak złamałam nogę w kostce. Długo odczuwałam dyskomfort po zdjęciu fipsu, a po 3 miesiącach picia 4Flex poczułam ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. piję ten 4 Flex profilaktycznie, żeby nie nadwyrężac stawów podczas biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym proponowała poszukać poradni rehabilitacyjnej w twoim mieście i udać się z tym do fizjoterapeuty, np. na zabiegi fizykoterapeutyczne, można tez pokusić się o plastrowanie. 3 tyg po urazie to bardzo krótko i ma prawo boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallaslcarzie1976qsdyl
Ja bym sugerowała przyjmowanie jakiegoś suplementu z kolagenem np.4Flex. Sama go używałam jak złamałam nogę w kostce. Długo odczuwałam dyskomfort po zdjęciu fipsu, a po 3 miesiącach picia 4Flex poczułam ulgę. Jasne http://p2p.gs/epKF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajpayka
A ten 4Flex na jakie dolegliwości konkretnie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplement 4Flex będzie pomocny osobom cierpiącym na dolegliwości stawowe związane z degeneracją tkanki chrzęstnej, np.: nawykowe zwichnięcia barku; problemy ze stawem łokciowym zwane potocznie „łokciem tenisisty"; dolegliwości w obrębie stawu biodrowego; problemy ze stawem kolanowym: przy urazach łąkotek, zerwaniu więzadeł, po zabiegach artroskopowych; przeciążenia, skręcenia, zwichnięcia stawu skokowego. Wspomagając prawidłowe funkcjonowanie łańcucha kostno-stawowego jest on także wskazany dla osób po złamaniach, skręceniach. Dodam także, że 4Flex może być z powodzeniem stosowany jako komplementarna terapia wspomagająca przy leczeniu osteoporozy. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Po wypadku musiałam nosić ortezę. Myślałam, że będzie to katorga, jednak się mile zaskoczyłam. Wygoda, przepuszcza powietrze i rzeczywiście pomaga. Aha i w mdh.pl ją kupiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej
Dnia 20.03.2019 o 14:40, Gość Elka napisał:

Po wypadku musiałam nosić ortezę. Myślałam, że będzie to katorga, jednak się mile zaskoczyłam. Wygoda, przepuszcza powietrze i rzeczywiście pomaga. Aha i w mdh.pl ją kupiłam 🙂

To bardzo dobra firma. Już kilka razy korzystałem z ich sprzętu i się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×