Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endi

SKUTECZNY ANTYBIOTYK NA TRADZIK

Polecane posty

Gość endi

dziewczyny jaki polecacie, po którym tradzik nie wraca czy taki istnieje w ogóle? oprócz roaccutane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko brevoxyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
dzieki za podpowiedz ale ostatnio stosowałam brewoxyl i to co mi sie tarea zrobiło na twarzy szkoda mówic:( nie wiem czy to po nim ale mam straszne były ropne i chyba tylko antybiotyk tu pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Endi
Endi ja stosowałam tetralysal tylko ze on malo mi pomogl.Brevoxyl też pogorszył mi moj stan cery.Sprobuj jednak z badanniami hormonalnymi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
napisz mi cos wiecej czy Ty na nich byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak to jest z tymi badaniami hormonalnymi, gdzie, jak i za ile? trzeba mieć skierowanie? pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u gina -publicznego takie badania nic nie kosztuja..u prywatnych ok.49 zl za 1 hormon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
diane ostatnio brałam 1,5 roku kilka miersiecy po jej odstawieniu było nawet dobrze ale od 8 miesiaca koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie slyszlalam,z epomaga tylko na chwile...ponoc po tym brevoxyluy jest odbrze,ale najpierw musi byc zle... sluchaj,idz do apteki,poytaj o naturlane sordki....np.wyciagi z rumianka...aloesu....idz do gina popytaj....albo kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Endi
Do Endi. Pisałam w na twoim topiku na tamat tych badan. W srode bedę wiedziala jakie mam wyniki i dowiem sie co to dokladnie bylo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Endi
grosia..ja prywatnie zaplacilam 60 zl za dwa. To chyba zalezy jakie badanie.Wszystkie hormonki nie są z pewnoscia w tej samej cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Endi
szczerze mowiac nie wierze w cudowne uzdrowienie za pomocą tabletek antykoncepcyjnych. Tu potrzeba konkretnych leków ( jesli ktos ma cos nie tak z hormonami i z tego powodu nieladną cerę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Endi
Groosia a Ty masz jakies problemy z cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leva buda
ja mam zwykle-czasami wyszkocza pryszcze..ale duzo zaskornikow.. stosuje avon-tonik(z alkoholem) ale uzywam tez duzo na pojedyncze pryszcze..zamierzam kupic sobie ten brevoxyl,bo potrzebne mi zluszczenie nasrkora,bo mam duzo blizn po krostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianko
CZy Ty masz problemy ze swoją cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec wlasnie..
Więc dziwi mnie ( nie obarazając Ciebie oczywiscie)ze piszesz o ziolach itp. ktore niby zdzialaly cuda..i polecasz cos co nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec wlasnie..
no moze nie bylo to polecane wprost...ale piszmy o tym co pomaga naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia20
hej wszystkim! ja dobrych pare lat borykałam sie z trądzikiem, przyjmowałam wiele antybiotyków,ale bez wątpienia najskuteczniejszy był zineryt, który jest bezbarwnym płynem. Rozsmaowuje sie to na twarzy i zastępuje on krem do twarzy a po dłuższym stosowaniu nie trzeba nawet uzywac pudru bo twarz sie nie świeci :) Inny skuteczny lek (chociaz o wiele mniej) jest unidox solutab, przyjmuje sie go doustnie przez pare miesęcy. Obecnie jednak jestem wolna od pryszczy (hura!! :)) Same znikneły. Życze tego takrze wszystki osobom, które borykają sie z tą paskudna chrobą. Pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie uzywam ziol..bo moja skora jest zbyt delikatna na nie....ale moja mama tak,babcia i siostra i wdze efekty....wiec w ciemno nie psize :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec wlasnie..
no wlasnie jeszcze sie pomyliłam...chodzilo mi o ciebie Groosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec wlasnie..
i piszmy o naszych skórach..a nie o skorze babci( chyba nie ma problemów z tradzikiem??) czy skorze mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec wlasnie..
chyba w ciemno piszesz...jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta jeśli chcecie, żeby problem z trądzikiem zniknął powinniście modlić się do Pana Boga, aby skóra była tylko normalna, czyli zdrowa u wszystkich ludzi na świecie. Aby był tylko jeden rodzaj skóry normalny. Na pewno kiedy byłyście młodsze, przed dojrzewaniem nie miałyście takich problemów ze skórą, bo była normalna. Później skóra zaczęła robić się tłusta i pojawiać się zaczęły na niej okropne krosty, często bolesne, pojawiły się zaskórniki i ogólnie wszystko to zeszpeciło całą twarz, a co za tym idzie plecy, ramiona, dekolt. Mycie przestało być przyjemnością, a stało się utrapieniem ciągnącym się w nieskończoność. A jeśli dodać do tego jeszcze częste mycie włosów, które pewnie też się przetłuszczają i mycie zębów, to codzienna higiena trwa bardzo długo. Wiem bardzo dobrze jak to jest, bo sama mam takie problemy. I chociaż teraz stan mojej skóry minimalnie się polepszył (tzn. nie pojawia się już na niej tyle krost, co dawniej), to skóra jest pełna zaskórników i jest tłusta. Tylko Pan Bóg może sprawić, aby te problemy zniknęły. Nawet gdyby jakiś środek sprawił, że krosty by zniknęły, to i tak skóra będzie zanieczyszczona w środku i będzie tłusta. A wiecie jakie to okropne uczucie, gdy tłuszcz się leje z twarzy. I ile pieniędzy się wydaje na środki przeciwtrądzikowe, a i tak są nie skuteczne. Pomyślcie o przyszłości, jesli wy macie takie problemy, to bardzo możliwe, że i wasze dzieci będą je mieć. Chciałybyście tego dla nich ? Skóra, włosy, zęby to wizytówka człowieka, czy się tego chce czy nie. To wszystko jest na zewnątrz. Wiecie, że ta choroba rujnuje życie. Pokonanie tego problemu raz na zawsze jest jego rozwiązaniem. Jednak człowiek jest bezsilny i słaby. Trzeba to przyznać, bo taka jest prawda i prosić Pana Boga by On go rozwiązał, bo my nie dajemy rady. Ja modlę się o to codziennie, jeśli chcecie przyłączcie się do mnie, bo im więcej osób tym lepiej. \"Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie\" (Mt 18, 19) Jest mnóstwo świadectw ludzi w Internecie i nie tylko, których modlitwy zostały wysłuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
umierają chore dzieci? Ich matki sie nie modlą i dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
dziewczyny dzieki dziekuje wam za pomoc i wsparcie dzisiaj troche lepiej moze te syfy maja zwiazek z okresem który spóznia mi sie 10 dni zioła tez stosuje (zreszta czega ja nie stosuje?) piłe sok z łopianu, bratka ale intuicja mi podpowiada ze mam cos nie tak z hormonami tradzik, łojotok wszystko co stosowałam pomagało tylko na chwile do DO ENDI czekam na wiesci od Ciebie w srode trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×