Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca dobrego kremu

skuteczny krem do cery trądzikowej

Polecane posty

Gość szukająca dobrego kremu

Witam wszystkich, mam problem z moją buzią - jest pełna zaskórników, chropowata, no brzydka. Chciałabym się pozbyć tego cholerstwa i szukam dobrego kremu, który złuszczyłby naskórek i zapobiegał nowym świństwom. Czy możecie mi polecić taki specyfik? Chodzi mi o krem leczniczy, nie taki matujacy, na dzień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie masz skory wrazliwej sprobuj z kwasami np glyco-a, ale w trakcie pamietaj o filtrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dobrego kremu
Aha :) Czyli takie z kwasami poważnie złuszczają i trzeba skórę dodatkowo chronić? :) Dzięki i czekam na kolejne rady, bo się w tym nie za bardzo orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effaclar
Seria Effaclar K z La Roche, delikatnie, ale skutecznie złuszcza, jest super, polecam, bo nie wysusza skóry i nie trzeba filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effaclar
Nie polecam Vichy Normaderm, masakra, wysusza i podrażnia. Teraz stosuję Effaclar K, poprawa była już po tygodniu. Krem, tonik i żel, cała seria ok. 150 zł w aptece, ale możesz też użyć sam krem ok.45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dobrego kremu
Hmmm... skusiłabym się na całą serię jeśli naprawde jest tak dobry. Chciałabym w końcu mieć gładką buzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dobrego kremu
a czy tego kremu używać na noc czy na dzień? Nadaje się pod lekki krem tonujacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dobrego kremu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna buzia
Sam krem ci nie wystarczy, dlatego: 1.Idź do dermatologa po diagnozę skóry i antybiotyk (np. Dotur do łykania, Differin do punktowego smarowania). 2. Lekarz ci poradzi, jakich kosmetyków powinnaś używać. Dobry lekarz da ci nawet różne próbki, zebyś mogła sprawdzić, co ci bardziej pasuje. Ja lubię serie: Vichy Normaderm (krem na dzień i na noc) i Puritin Iwostin (szczególnie żel od mycia twarzy i tonik, ich kremy też są niezłe, ale Vichy - lepsze). 3. Jak sobie trochę podleczysz skorę lekarstwami, zapisz się na mikrodermabrazję z kwasami. Lekarz ci powie, kiedy możesz zacząć chodzić na mikro - nie powinno się robić mikro wtedy, kiedy na buzi jest wiele ropnych wyprysków. Jakaś jedna mała krostka nie jest przeszkodą;) Możesz chodzić tylko na mikro, ale kwasy potęgują fajny efekt. Wyglada to tak: najpierw masz mikro, a potem masz nakładaną na buzię maskę z kwasami - na początku szczypie, ale efekty są super. Na mikro i kwasy trzeba chodzić minimum raz w miesiącu i tylko jesienią i zimą, więc akurat w październiku czy listopadzie mogłabyś zacząć. Skórę po mikro i kwasach trzeba chronić przed słońcem, więc trzeba stosować krem z filtrem minimum 30. Iwostin ma fajny ( i niedrogi) krem z filtrem 30, tak samo jak Vichy (cena wyższa). Ja robie tak, że stosuję bloker tylko przez mniej więcej 10 dni po zabiegu, a potem polegam już tylko na filtrach mojego kremu i podkładu (podkład Vichy Normateint ma filtr 20). Jeśli się weźmiesz za siebie już teraz, wiosą będziesz miała cerę jak pupcia niemowlaka, gwarantuję:) Po jednym sezonie takiej kuracji mój trądzik odszedł w przeszłość :) teraz nie łykam juz leków, ale chodzę na mikro i kwasy, żeby podtrzymać efekt :) Jestem wierna kremom Vichy, zmieniłam tylko żel do mycia i tonik - na nawliżające, słodko pachnące;) bo nie potrzebuję już takiego radykalnego oczyszczania:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dobrego kremu
Dzięki za rady :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskórniki to jeszcze nie trądzik, nie ma sensu stosować maści z antybiotykami, bo Twoje naturalnie obecna flora bakteryjna przestanie Cie chronic i może sie to zle skonczyć, jesli stac Cie na zbiegi kosmetyczne to zalecam wybranie sie do kosmetyczki ale profesjonalnego salonu a nie takiego, ktory obok tipsów i henny robi oczyszczanie twarzy, tam sie interesuja Toba i mozesz sie dowiedziec czego naprawde Ci trzeba, osobiscie po normaderm vichy nie widzialam efektow, zel do mycia twarzy z iwostin tez mnie nie przekonal, juz bardziej zadowolona bylam z dermedic acne expert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci polecam
a ja Ci polecam CLINDACNE zelowy antybiotyk bardzo dobry, pomoze i buzi bedzie ladniejsza nakladaj na noc i pod makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy99
u mnie dosyć dobrze sprawdza się skinoren, najlepsze efekty są jak się systematycznie smaruje, cera staje się coraz lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dobrego kremu
uzywałam kiedyś skinorenu, efekty były słabe. dzis zrobiłam sobie oczyszczanie twarzy i maseczkę z glinki, no i siedzę cała czerwona ;) A np. Avene? Wyciągnęłoby to świństwo? Zastanawiam się etraz pomiędzy nim a Effaclar K. Nie wydaje mi się żebym potrzebowała jakichs strasznie radykalnych środków, leków itd, ale z 2 strony szkoda wydać kasę na coś, co i tak nie pomoze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o Accos żelu ktoś słyszał. Znalazłam coś takiego na stronie jednej apteki internetowej, podobno rzecz skuteczna, no ale najpierw chciałabym się upewnić, czy ktoś zna ten preparat i jakie efekty daje. Jeżeli ktoś używał, to proszę o opis efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missmoss
Najlepsze sa kremyb szwedzkiej firmy Karin Herzog, do kupienia w internecie,polecam Vita Kombi 1 do stosowania na cala twarz i Vita Combi 3 do stosowania punktowo,nie podrazniaja a lecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka....
Ja mialam problem z tradzikiem i zaskurnikami. Pozbylam sie wszystkiego stosujac na noc olejek arganowy (100% olejku) a na dzien krem no-scar (mialam kilka przebarwien po syfkach). Rano myje buzie mydlem dla dzieci a wieczorem robie peling. Jeszcze nigdy nie malam tak ladnej buzki. I nie mam zadnych podraznien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaasooobieeejaaa
IWOSTIN PURRITIN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta1992
polecam żel ACCOS. sama go używam i w dosłownie 5 dni zauwazyłam różnicę. pomogło mi szybciej niż zalecane lekarstwa od dermatolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbs
triacneal polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda7291
ja nie jestem fanka takich agresywnych kosmetyków do cery trądzikowej, kiedyś probowałam wielu rzeczy i moja cera tak naprawde mocno sie wysuszyła i uwrazliwiła. niedawno mama podsunłę ami naturalne komsetyki własnie do cery trądzikowej dr beta. mam tonik z zieloną herbatą i żel punktowy. działaja cąłekim przyzwoicie, mimo że wczesniej tej firmy nie znałam to teraz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia353
moim zdaniem najlepiej działa acnezine - krem z nadtlenkiem benzoilu (oczyszcza idealnie z pryszczy) i ze składnikami ochronnymi. Na początku stosowałam go dwa razy dziennie, po tygodniu - raz na dwa dni a teraz tylko raz w tygodniu mniej więcej - profilaktycznie. Acnezine jest fajne, bo w zestawie są tabletki które chronią skórę. Jeśli o mnie chodzi to najbardziej trafiona kuracja ze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniija
właśnie trafiłam na taki art http://tradzik.net.pl/2013/05/03/ziola-na-tradzik/ i tu jest napisane, że najsilniej działa sarsaparilla bo prawie tak jak sterydy ale bez skutkow ubocznych. Znacie jakies kremy z tym ziolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprobnuj se kre
m z tarczycą bałkańską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprobnuj se kre
bajkalską of korz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaTD
kiedyś używałam tarczycy - średnio działa, niby przeciwzapalnei ale trudno powiedzieć na co sarsaparilli nie próbowałam - kiedys sprobuje a acnezine poleca moja psiapsiola (krem i tabsy czyli konkretnie to http://acnezine.pl) - nie stac mnie na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaTD
kiedyś używałam tarczycy - średnio działa, niby przeciwzapalnei ale trudno powiedzieć na co sarsaparilli nie próbowałam - kiedys sprobuje a acnezine poleca moja psiapsiola (krem i tabsy czyli konkretnie to http://acnezine.pl) - nie stac mnie na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×