Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slimcea opinie

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie opinie o tabletkach Slimcea ? Ci co nie wiedza o co chodzi proszę się nie udzielać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działają tak jak powinien działać dobry suplement wspierający odchudzanie. Stosowałam i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam na slimcea to schudłam 9kg. Nie opierało się to o jakieś drakońskie diety. Zwyczajne nowe nawyki żywieniowe odrzucające cukry oraz nie zdrową żywność. Do tego wspomniany suplement i kilogramy leciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno to kwestia indywidualna. Jedni chudną przy zastosowaniu samego suplementu. Inni muszą dołożyć dietę a jeszcze inni dodatkowo aktywność fizyczną. Ja na szczęście mam takie uwarunkowania że ze zwyczajnym ograniczeniem kolacji na kuracji ze Slimcea schudłam 4kg przez pierwszy miesiąc. Zaczynam drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałam z dietetykiem o tym suplemencie. Wytłumaczył mi jaką odgrywa role w procesie odchudzania. Mądrze do tego podeszłam. Odpowiednia dieta na start, suplementacja równolegle. Spadki ze slimcea zaczęły się po 2 tygodniach. Nauczyłam się zdrowo odżywiać i problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie brałam, jak uważacie dobry jest ten suplement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że jeśli odpowiednio podejdziesz do kuracji. Nie zapomnisz o diecie to tak, slimcea jest dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja brałam slimcea przez 3 miesiące to bez problemu chudłam min 2kg miesięcznie. Jakbym się postarała to było by więcej jak już ktoś zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie mam pozytywną. Bez lania wody powiem że działają tak jak mają działać. Nie ma w tym ściemy. Stosowałam. Odchudziłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł zrzucić 9 kg oceniam go pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam slimcea po ciąży. Miałam bardzo duży problem z wagą. Kuracja której się podjęłam trwała 4 miesiące. W tym czasie dzięki mojemu zaparciu oraz tabletkom slimcea udało mi się wrócić do formy z przed ciąży. Moja opinia jest zatem bardzo pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam równolegle z siostrą. Niby odchudzanie to kwestia indywidualna ale ona i ja chudłyśmy podobnie. Slimcea dała nam dużo radości z lepszej sylwetki. Zwłaszcza moja siostra bardzo miała kompleksy z tego względu że troche przybrała, ale po Slimcea nie było już problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe życie żyłam w cieniu siostry z powodu tego że ona była szczupła a ja niestety nie. Miała lepszych chłopaków, wychodziła na imprezy, do klubów a ja niestety zostawałam w domu. Walczyłam ze swoją nadwagą na różne sposoby. Różne diety, różne suplementy. Metody koleżanek, nic nie dawało rezultatu. Myślałem nawet o odsystaniu tłuszczu i zaczełam zbierać na to fundusze. W końcu spróbowałam dużo tańszej metody. Były to tabletki Slimcea które stosowałam z prostą dietą. Efekt jaki osiągnełam mnie rozwalił. 10kg schudłam przez pełną kuracje aw cześniej miałam problem żeby 2kg schudnąć ! nie iwem jak to sie stało i jak to działa, ale działa i skutecznie. !! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jakie jest trudne życie kiedy nadwaga tak bardzo demotywuje.. no ale fajnie że udało Ci się uporać z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje życie zostało uratowane. ważyłam 145 kilo i schudłam o 152 kg. moja waga sobie z tym nie poradziła i zwiariowała. dopiero w szpitalu lekarz stwierdził, że ważę -7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład naturalny więc i bezpieczny. Stosowałam 2 kuracje. no niestety tyle miała kg nadwagi. Problemu juz nie ma a opinie zostawiam pozytywną oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi Slimcea pomogły schudnąć około 10kg przez 4 miesiące. Tak naprawdę bez jakiegoś większego wysiłku przy odpowiedniej diecie. Spadek 2-3kg miesięcznie to optymalne i bezpieczne odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea z suplementów które zbadałam ostatnio ma najobszerniejszy skład z tego co widziałam. Aż 15 składników naturalnych i bezpiecznych które w połączeniu mogą dawać niezłe efekty. W przyszłym tygodniu zamówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Użytkownicy, Firma która wysyła tabletki Slimcea, Hialuro Ultra, Lipoxine i Delipox i inne produkty reklamowane w internecie jako nowość w dziedzinie odchudzania czy odmładzania to proceder oszukańczy na dużą skalę !!! Firma o nazwie Hamiltons Group Limited (Nie istniejąca w Polskich rejestrach) wysyła tabletki rzekomą nowość na rynku za pomocą przesyłki kurierskiej np. Siódemka, Adres nadawcy jest nieistniejący np. Dominikańśka 99 w Warszawie, takiego adresu nie ma !!! Kupując w internecie klient ma prawo zgodnie z ustawą zwrócić niechciany towar w ciągu 10 dni. Odsyłając na podany na liście przewozowym adres jesteście narażeni na otrzymanie zwrotu niedostarczonej paczki do adresata (Hamiltons Group Limited) oraz dodatkową opłatę. Natomiast dzwoniąc do firmy na podany w reklamie nr telefonu jesteście narażeni na koszt związane z wysoką taryfą telefoniczną na numer 0 703…..itd., także chcąc zwrócić towar zapłacicie za niego podwójnie. Na infolinii Pani informuje Was że producent to Szwajcarska Firma, a w efekcie dostajecie jakiś produkt pochodzenia np. afrykańskiego lub chińskiego nieidentyfikowalnego producenta….Proponuję złożyć zbiorowy pozew do prokuratury na działanie tych oszustów. Oszukanych zachęcam do złożenia wspólnego wniosku do prokuratury proszę pisać na e-mail: oszukania@go2.pl To obrzydliwe, że jakieś gnoje żerują na cierpieniu ludzi, którzy robią wszystko by zmienić swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujcie Slimcea tylko u sprawdzonych dystrybutorów. piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzałam się z tym suplementem z siostrą. Niby kwestia indywidualna ale ona jak i ja schudłyśmy porównywalnie około 9 kg. Dieta zbliżona. Efekty były. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie jeszcze więcej można schudnąć przy odpowiedniej diecie. Jak ja wdrążyłam bardziej zaostrzoną diete to kg lecą masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie wierzyłam w takie środki. Raz się sparzyłam. Później miałam zapewnienia od bliskiej osoby że akurat Slimcea działa. Sceptycznie podeszłam do kuracji bez jakiś wielkich nadziei. Po 2 tygodniach już nie żałowałam. Ten preparat na mnie zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam saszetek do rozpuszcza w 1,5l wody mineralnej, przez miesiąc zrzuciłam 3,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam pewien preparat który w telewizji leci reklama. Działał, ale nie chudłam tak bardzo jak moja kuzynka. Przeszłam więc na ten suplement Slimcea i działa dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea też jest bardzo popularna.. widziałam je w niektórych czasopismach kobiecych.. a co do skuteczności to się nie wypowiem. Nie potrzebowałam ale słyszałam dużo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzyłam puki nie spróbowałam :). Jestem po kuracji. TAK! zadziałała ta slimcea i na mnie. SPadek wagi 10kg. Bałam się że nie zdarzę przed wakacjami a teraz bardzo mocno w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakreciłam się. W przyszłym tygodniu zamówie i zobacze jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek rozpoczynam kurację. Tabletki zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę powodzenia. Pamietaj aby przestrzegać diety a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×