Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyśki

Śmierdzi mi skóra na głowie!!!

Polecane posty

Gość Pyśki

Qrcze nie wiem co się dzieje. Juz po kilku godzinach po umyciu głowy zaczyna mi strasznie cuchnąć skóra głowy.A po dwóch dniach jest dosłownie nie do wytrzymania. Nawet mój chłopak to czuje. Jest to dla mnie bardzo krępujące. Kiedyś tak nie było. Co to może być? Jakieg o szamponu powinnam uzywać? Czy ktoś tak jeszcze ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albi
To może chociaż myć codziennie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśki
To chyba musiałabym myć głowę przynajmniej dwa razy dziennie, albo i częściej żeby nie czuć tego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze masz grzybice
idz do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czym to się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybiotykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doustnymi
czy to jakieś preparaty do mycia głowy? Czy to częsty problem? Czy dużo ludzi to ma? A czy w ogóle ktoś kto tu się wypowiada to ma lub miał coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
Moze czas wyrzucic ten przeterminowany szampon i kupic nowy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale śmieszne
To dla mnie na prawdę krępujący i wstydliwy problem i dziekuję za rady typu cześciej myć włosy czy wyżuć przeterminowany szampon. Naprawdę myję włosy dość często (przez ten okropny zapach) mimo że nie przetłuszczają się aż tak szybko jak je myję, a po drugie używałam już wielu szapomnów i jedynie po Pantinprovi jest ciut lepiej (nie śmierdzą po kilku godzinach tylko po kilkunastu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
No to moze wizyta u dermatologa cos pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
to czuć, ja tez tak mialam,bo stosowalam szampon z apteki na lupiez,same chemikalia bez zapachu jak normalne szampony i tez czułam zapach skóry:/ teraz juz jest dobrez,ale bardzo Ci wspolczuje,autorko topiku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie bardzo
są te twoje odpowiedzi. jak nie masz nic innego do powiedzenia to się lepiej wcale nie wypowiadaj. Tutaj na prawdę ludzie mają problemy, a co niektórzy się z tego nabijają . Nieładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullenka
moze jakas tania farba do wlosow to spowodowala ..kiedys mi kolezanka opowiadala ,ze kupila farbe , ktorej zapach trzymal sie bardzo dlugo ..i byl nieladny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyśki
Nie, bo ja nie farbuję właosów, nawet szamponamio koloryzujacymi nie maluję. A skóra tak czasm śmierdzi że ten zapach przechodzi też na poduszki. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste rozwiązanie
idź do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilucha ......-/
hej hej zaglada tu ktos, czasem i ktos się dowiedział cos na ten temat , tej śmierdzącej skóry głowy, kurcze teraz tez mam ten, problem nie wiem co mam robic. Głowa śmierdzi mi juz na drugi dzień od umycia a nawet tego samego dnia co umyje ! Pomoze mi ktoś ?? Stosuje odzywkę na to z apteki ale ona nic nie daje ! Moze ma ktos na to sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothyall
Hej Ja tez mam ten problem już od 2 lat i żadne specyfiki mi nie pomogły. Byłam u dermatologa, ale baba mnie olała. Sugerowałam jej, że to może być grzybica a ona mi na to, że ja mam łojotok. Niestety skóra głowy wydziela ohydny zjełaczały zapach i nic mi jak dotąd nie pomogło, ani codzienne mycie głowy szmponami przciwłupiezowymi, ale robienie różnych wcierek we włosy. Chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które mają ten sam problem co ja. Podaję maila doloress10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothyall
Sorki pomysliłam adres e-mailowy: prawidłowy to doloress10@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothyall
PYŚKI chciałabym się dowiedzieć, czy już zwalczyłaś tą przypadłość? Czy robiłaś jakieś badania i jakie medykamenty zastosowałaś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyna999
Też mam dokładnie tak samo i żenujący są ludzie którzy mówią : myj głowe, wyrzuć przeterminowany szampon. No brawo jesteście tacy bystrzy :)) Myje głowę rano i wieczorem i już kilka godzin po umyciu czuje z każdym ruchem przykry zapach. Zaczynam właśnie zmieniać dietę czyli unikać słonych przekąsek, mocnych przypraw i fast foodów. Słyszałam , że dobrze jest wmasować w skórę sok pomidorowy lub ocet jabłkowy i trzymać 30 min , a następnie spłukać. A i jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie użyć szamponu ZIAJA do włosów przetłuszczających się lawendowy - ja go kupilam w carrefourze i koniecznie dajcie znać czy coś pomogło - u mnie jest różnica w zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj nafta kosmetyczna, nafta+oliwa+zoltko z jaja+worek na leb na godzine przed myciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze,ja to nawet nie wiem jak pachnie moja glowa na trzeci dzien bo myje codziennie a maximum co dwa dni,kiedys podobno sie co tydzien mylo ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy komuś cos pomogło na śmierdzącą skore głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łojotokowe zapalenie skóry głowy albo grzybica na pierwsze szampony ziołowe o prostym składzie na drugie Nizoral możesz ewentualnie wypróbować też ziołowe wcierki na alkoholu takie jakie stosuje się przy wypadaniu włosów alkohol zabij***akterie i grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SALICYLOL ......!!!!!!!!!!! niedrogi i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos znalazl sposob na ta przypadlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ten problem tez jest, czasem bardziej sie nasila. Szampon pokrzywowy w tym wszystkim jedynie działa oraz moczenie skory Glowy w zaparzonej pokrzywie. Przykry problem ale w moim przypadku stres dużo ma do powiedzenia w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u dermatologa, wyjaśnił ze to łojotokowe zapalenie skóry głowy. Brzydki zapach był powodowany przez nadmiar męskich hormonów i drozdzaki . Przepisał: Ketoconazole okolo 5 opakowań na 2 miesiące- tabletki , Alpicort E -stosowanie na skóre glowy, oraz Zincuprin. Kazał odstawić słodycze, mleko i alkohol. Jest poprawa. Skóra głowy przestała brzydko pachniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×