Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marchewkowa

sok z marchwi a barwa skóry

Polecane posty

Gość marchewkowa

hej dziewczyny, tak sobie siedzę i czytam różne porady jakie umieszczacie na ty forum i tak sie zastanawiam, czy sądzicie, że regularne picie soku z marchwi jest lepsze niz sesje w solarium. ja rozumiem, ze jest w 100% zdrowsze, ale czy cera nabiera takiego kolorytu jaki daje opalanie i po jakim czasie widac tego efekty. chcę zrezygnować z solarium, ale jestem naturalnie tak blada, że nie chcę się pokazywać ludziom na ulicy bez zabarwionego ciałka. czy sok z marchwi da mi jako taki efekt opalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zastapi solarium ani slonca. Ja po regularnym piciu soku z marchwi bylam zolta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
ale chyba lepiej być żółą niż bladą jak ściana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naturalnie jestem dosyc blada, ale wole byc blada niz zolta :o Mysle ze picie soku +opalanie daje najladniejsze efekty, ale nie wiem nie probowalam bo moja skora sie ciezko opala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
kurcze to jak przyciemnic trochę batrwę skóry nie stosując samoopalaczy (bo zostają plamy) i nie biegać na solarium (bo niezdrowe)? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam ralpha
jestem po 30stce więcdojrzałam niecio i mam doswiadczenia.Rok piłam soki marchwiowe swego czasu i wyglądałam jak pomarańczka dosłownie, nienaturalnie.Zbyt duzo wit A chyba było i przedawkowałam.Od tamtej pory nie piję, tylko betakaroten czasami samoopalacz, solarium juz nie bo sie skóra starzeje i dostrzegłam to niestety juz. Kumplela piła w ciązy Kubusia i przedawkowała wit A a dziecko urodziło sie pomarańczowe.Koszmar przezyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
no właśnie zaczynam dostrzegać skótki wizyt w solarium i chcę z niego zrezygnować, ale nie chcę być blada. za to samoopalaczy to raczej nie będę stosowała, bo nie umiem (zostają mi tylko brązowe zacieki). to może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na "zdrową" opaleniznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobi
To fakt, na pewno nie można przesadzać. Zbyt duża ilość karotenu niszczy wątrobę! Z drugiej strony, 1 marwit dziennie to optymalna porcja, mniam mniam:) Zimą, kiedy moja skóra była naturalnie blada, było widać lekkie zażółcenia, szczególnie na dłoniach:/ Ale teraz wcale się nie opalam, wystarczy, że tylko leekko na mnie słoneczko poświeciło i mam piękną, zdrową (ale nie spaloną czy zółtą) karnację. Tak więc soki + odrobina słońca = idealne zestawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misaczku-p
JA BIORE BETA KAROTEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
a beta karoten w tabletkach wpływa na zabarwienie skóry? pytam, bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
może zamiast pić codziennie sok, lepiej łykać taką tabletkę i czekać na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraKasprzycka
beta karoten bardzo wpływa ale po jakims dłuzszym czasie ale i tak wygląda sie na bladą. beta karoten to tabletki które dają wita A I E organizmowi ale nie opalaja na tyle by byc ciemnej karnacji.To tylko witaminy których tez przedawkowac nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
naturalne soki, robione w domu /a nie kubusie i innepomyje/ i to wszytko ROZCIENCZAC woda!!! moja mama pije takie soki od wielu, wielu lat. marchewka, jablka i burak czerwony to podstawa. ale zawsze rozciencza je troche woda - tak jej lekarze doradzili i gdziestam jeszcze wyczytala w medycznych ksiegach. pomaga na cere bardzo - miala bardzo ladna nawet jak palila. a odkad rzucila - naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
to chyba zrobię tak: od dzisiaj będę reglarnie (mam taką nadzieję) piła szklankę soku z marchwi, a jak już dostanę w pracy trochę wolnego (pewnie dopiero we wrześniu), to poleże trochę z buzią wystawioną na słonko. z moją karnacją, to murzynką szybko nie będę, ale wole sok z marchewki niż solarium. tańsze i zdrowsze! a może macie jakieś inne sposoby na ładną, ale zdrową opaleniznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TYLKO NA MARGINESIE
NIE WIEM CZY TO TAKIE ZDROWE? WATROBA NIE RADZI SOBIE Z PRZETRAWIENIEM ZOLTEGO BARWNIKA I DLATEGO SIE JEST ZOLTYM 5COS JAK PRZY PODRAZNIENIU WATROBY PRZY ZOLTACZCE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest uzywac samoopalacza,ale zaczac zima,gdy nie beda tak razic smugi. gdy dojdziesz do wprawy nauczysz sie nie robic smug. ja stosuje samoopalacze od conajmniej 5 lat i nie mam zadnych smug-no,moze czasem na stopie,gdy nakladajac go sie spiesze. moja karnacja jest sino biala,na solarium dla lekkiej opalenizny musze chodzic dwa razy w tygodniu przez miesiac. dlatego nie niszcze skory i smaruje sie co 2-3 dzien i bardzo sobie chwale. jednak trzeba dojsc do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×