Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gula

Solarium - instrukcja obsługi

Polecane posty

Mam zamiar wybrać się do solarium. ale że jescze nigdy nie byłam to zupełnie nie wiem jaki i co. Prosze aby ktos opisał mi to krok po kroku od momentu powiedzenia dzień dobry :). a no i na ile minut isc za pierwszym razem (zaznaczam że w wakacje szybko sie opalam) No tylko prosze sie nie śmiać i nie nabijać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opalaj sie dziewczyno
promienie solarium sa niezdrowe, uzyj balsamow brazujacych i samooplaczy np. pianki DAX COSMETIX jest bombowa, kostzuje ok. 17zl. nakada sie jak wode, nie pozostawia smug itd. (smierdzi niestety, ale po solarium tez sie smierdzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia...
nie wiem jaka masz cere skoro mowisz ze latem szybko sie opalasz to pewnie masz sniada cere.na poczatek proponowalabym isc na 8 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie mam przekonania do kremo itp chce isć na solarium nie mówie że odrazu chce sie przypiec tylko tak troch nabrać kolorków. no dobrze 8 minut a co z resztą jak to wszystko wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia...
wchodzisz zamykasz sie rozbierasz kladziesz i zamykasz i zalezy od lozka albo po jakims czasie samo sie wlancza automatycznie albo ty naciskasz przycisk start najlepeij jesli powiesz ze jestes 1 raz i babka ci wszystko wytlumaczy.potem lozko sie automatycznie wylancza otwierasz bierasz sie i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Jesli szybko sie opalasz idz na poczatek na 10 minut.Pozniej stopniowo podnos poprzeczke.Dodatkowo mozesz lykac Beta-karoten , jesc marchewke,pic sok marchewkowy a Twoja skora nabierze ladnego zdrowego wygladu.Jednak nie kazdemu to sluzy,niektorzy robia się pomaranczowo-zolci.Mi jednak pomaga i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×