Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ba-sia

Spa, wellness, odnowa biologiczna i inne dobroci dla ciala...

Polecane posty

Znacie fajne obiekty, hotele w ktorych warto sie zatrzymac na dlugi weekend i dac sie rozpieszczac przez masaze i przerozne zabiegi kosmetyczne?? Chcialabym spedzic z mezem tak przedluzony weekend. bylabym bardzo wdzieczna za wszelkie porady. pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna___
HOTEL ERANIA W USTRONIU MORSKIM www.erania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna___
wpisz w google.pl erania ustronie morskie z pewnością znajdzie kilka stron z ofetrtą tego hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, a mozesz cos powiedziec, jak ci sie tam podobalo? chcialabym odwiedzic cos sprawdzonego i godnego polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna___
przy hotelu jest stadnina koni, spa, instytut kosmetyczny dr eris spędziłam tam cudowny weekend w kwietniu. cen nie mają najniższych ale warto!!!POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna___
WEJDŹ NA STRONY INTERNETOWE TEGO HOTELU, CUDOWNA ARCHITEKTURA, WSPANIAŁE POKOJE, W HOTELU RESTAURACJA. DO MORZA TROCHĘ DALEKO ALE DLA MNIE AKURAT NIE BYŁO TO WAŻNE, CHCIAŁAM ODPOCZĄC I ZRELAKSOWAĆ SIĘ I NAWET PRZEZ TRZY DNI MI SIĘ TO UDAŁO. Wcześniej zadzwoń i określ konkretnie co Cię interesuje, jakie masaże, zabiegi kosmetyczne itp, trzeba ustalać terminy, mają wielu gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za podpowiedz, to brzmi juz zachecajaco. zaraz sobie wejde na te stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam sobie fotosy, fajnie tam, ale tak jak pisalas ceny dosc wysokie, mnie interesowalby 5dniowy pobyt, wiec we dwoje to bedzie 2.500 w \"niskim sezonie\" to tak jak wczasy za granica... ale co tam trzeba korzystac z zycia moze ktos dorzuci jeszcze inna propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppapap
ja też chciałam się gdzieś wybrać z mamą, ale może znacie jakieś fajne ale ciut tańsze obiekty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecaaaam.........
hotel wolsztyn w wielkopolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
wejdz na stronew www.geovita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cos doda
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
a czy do spa na jeden masaz trzeba zabrac ze soba jakies rzeczy cos w stylu klapek,recznika czy cos ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziimmma
ja nigdy nic nie biorę, wszystko dają, takie jednorazowe klapki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od jakiegoś czasu chodzę na takie zabiegi, ale marzy mi się taki wyjazd na kilka dni do profesjonalnego Spa. Niestety nie mamy z kim zostawić dziecka, a cóż ono by robiło z nami w Spa. Chyba muszę szukać czegoś na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz skorzystać ze spa a nie masz co zrobić z dzieckiem myślę, że powinnaś się wybrać do Jastrzębiej Góry do hotelu Primavera. W tym hotelu jest naprawdę bardzo ciekawa oferta spa, super zabiegi i masaże, ale taż miejsce to jest doskonale dostosowane jest do wyjazdów rodzinnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłaś w tym spa? Ja odwiedziłam primavera spa poza sezonem i mogę polecić to miejsce jako bardzo fajny obiekt. Wysoki standard, super zabiegi, masaże, baseny, fitness. I dwa kroki na plażę. Robią też turnusy odchudzające dietą Bardadyna i Montignaca, chciałabym się kiedyś wybrać, słyszałam że to bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Spa... Marzę o wypadzie do spa :) Może w wakacje się uda. Na razie organizuję sobie domowe spa. Raczę się wieczorami aromatycznymi kąpielami, wmasowuję w ciało balsamy relaksująco-nawilżające, codziennie zażywam immulinę i ogólnie staram się dbać o swoje zdrowie, kondycję, błysk włosów i aksamitną skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze robisz:) Spa to jednak nie zastąpi. Jak będziesz miała czas to wpadnij do Primaveraspa, naprawdę bardzo fajne miejsce, gdzie nie tylko wypoczniesz , ale również zadbasz kompleksowo o swoje ciało . Tego typu przyjemności nigdy dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię Primavera Spa :) Bardzo tam jest przyjemnie i spokojnie i naprawdę można wypocząć i zrelaksować się jak należy. Mają dobry masaż czekoladowy na ciało - serio nic tak nie odpręża jak zapach czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super oferta poznan spa
49 zł zamiast 120 zł za Aromatyczny Zabieg na Całe Ciało z Masażem Lub Liftingujący Zabieg na Twarz... https://www.groupon.pl/oferty/poznan/gal... Cudowna woń aromatycznych olejków, relaksujący masaż i oczyszczający peeling! Skuście się na arbuza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecjaOs
Ostatnio natknęłam się na niesamowity zabieg pobudzający zmysły i odprężający. Poza tym dobrze wpływający na skórę przy użyciu wina :) Zaczęłam dowiadywać się coraz więcej na temat winoterapii i trafiłam na takie niesamowite miejsce na Pojezierzu Brodnickim gdzie go wykonują: http://www.gleboczek.pl/#/1AA Niesamowita okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jukrecjaOs, Winoterapia to świetna sprawa. Właśnie sobie poczytałam na ten temat trochę więcej. Okazuje się, że można w tym Spa zrobić sobie mnóstwo różnych zabiegów. Najbardziej mnie zaciekawiła kąpiel w winnej łaźni glinką i peeling pestkami winogron. To musi być super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Primavera Spa jest całkeim popularne. Mam zamiar tam pojechać z dziewczyną, bo mi bardzo polecała, podobno mają fajne basen i siłownię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz fajnego Spa, oferującego różne pakiety - to może sprawdźcie ofertę Spa w Głęboczku Wielkim - http://www.gleboczek.pl/#/1A - nie wiem co dokładnie będzie Wam odpowiadało dlatego lepiej same sprawdźcie i nie omieszkajcie sprawdzić galerii zdjęć - cudowne krajobrazy i wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajie masz tez przydalby mi sie wypoczyne, ale na razie musze sie pocieszyc ze wyjade na urlop we wrzesniu:) troche kruch ostanio z frsa wiec zamiast do spa kupowalm algi peelingi i robilam spa dopmowe:) wiem ze to nie to amo ale przyjnajmniej widze efekty, wszyskim dziewczynom ktore nie moga z tego skorzystac polecam sklep w ktory mkupilam juz pare razy http://www.estien.pl/index.php , sptykam sie z przyjaciolka i robimy sobbie babskie spotkanie z maseczka czy masazem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta SPA w Głęboczku wygląda mi ciekawie ;) I generalnie jestem zdania, że tego typu obiekty najfajniejsze są na wyjazd z przyjaciółkami albo z mamą - jak już ktoś napisał :) Bo też i najbardziej na tym mogą skorzystać - chociaż winnica z pewnością zainteresowałaby też i mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×