Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość l.h

Spalacze tłuszczu

Polecane posty

Gość l.h

Czy ktoś ma doświadczenie z takimi tabletkami które mają na celu spalić tłuszcz?Które są bezpieczne,nie szkodzą na zdrowie a jednocześnie skuteczne.Wiem że muszą być stosowane razem z dietą i ćwiczeniami.Odchudzam się pół roku jednak po spadku 5 kg. moja waga ani drgnie,wkurza mnie to bo pół roku to bardzo długi czas a efekty marne,dlatego szukam jakiegoś specyfiku który "ruszy' moją wage i zagwarantuje brak efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
a jaką masz wagę i wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.h
wzrost 160cm waga wyjściowa 65kg,obecna 60 kg Najbardziej grube mam nogi.Przez 6 lat przytyłam 15 kg i nie moge się ich pozbyć,miałam ataki tzw. "wilczy głód" podejrzewam że za tym stoją hormony,coś stało się z moją przemiana materii.Dodam że jestem słaba i zmęczona oraz brak mi energii mimo iz mogę spac np.cały dzień i tak jestem zmęczona.Katastrofa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fittnesska
Możesz zobaczyć sobie tutaj: http://www.twoje-odzywki.pl/dla-kobiet,c,36,36.html mają spory wybór specyfików dla kobiet. Przy suplementacji wskazany jest również ruch i zdrowa diet. Dopiero połączenie tych 3 elementów odchudzania daje najlepsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
A ja bym Ci jednak radzila najpierw isc do lekarza - opisane objawy nie sa normalne i byc moze masz zaburzona gospodarke hormonalna i stad te problemy. Spalaczami leczysz objawy a tu trzeba znalezc przyczyne. Lepiej te eniadze przeznaczyc nawet na prywatna wizyte i badania, niz kolejne cudawianki. Polecam rowniez kuracje z siemieniem lnianym - bezpieczna dla kazdego. lyzeczke lub dwie dziennie zmielonego siemienia popic szklanka wody. Poprawia przemiane materii, dziala oslonowo na przewod pokarmowy a dodatkowo zmniejsza apetyt. Jeszcze raz - lekarz i badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimber
witam was. wlasnie jestem po pierwszej probie Thermal Pro w wersji dla kobiet. wybralam dzien wolny od pracy aby zrobic test tolerancji. wzialam pod uwage wszystkie srodki ostroznosci przy stotowaniu. dzis niedziela, o godzinie 12.00 wzielam kapsa. po pol godzyny mialam tyle energi, ze nie moglam ustac w mniejscu. okolo 13.30 juz mi przeszlo i czulam sie dobrze. monitorowalam swoje cisnienie. bylo ok 110/65 czyli moja norma. jakos o 13.45 dostalam naglego skoku ciśnienia do ponad 140/90 i bardzo szybko walilo mi serce. po 15 minutach trafilam do szpitala z naglymi skokami cisnienia, sinialam i drentwialam. jest godzina 19.50 i wlasnie wrocilam ze szpitala do domu. probowalam venomu starej i nowej wersji i bylo ok, wiec to nie bylo moje pirwsze starcie z takimi srodkami. zycze powodzenia dla wytrawalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicorn_
ech to chyba w ogóle jakiś spam, sory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicorn_
ja osobiście z tych co stosowałem(choć nigdy zbytnio nie miałem nadwagi) to najsilniejsza była thera-pro - miałem jeszcze tą wersję z efedryną, gdy jeszcze polskie państwo reżimowe nie wprowadziło jej zakazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopinka
Terrresa czy Ty przyjmujesz te suplementy ? Pytam, bo sama sie własnei zastanawiam nad tym czy mogłabym je przyjmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami-016
ooopinka, a czego dokładnie szukasz? Mogę doradzić, napisz na maila. Pozdrawiam, mami-016@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrresa
Tak przyjmuje i naprawde polecam. Ale jesli chcesz je odpowiednio dobrac, to polecam zapytac o to wszystko trenera, zwłaszcza jesli cwiczysz na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile placilas za ulozenie diety i czy nie odczuiwasz atakow glodu,, czy schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha2
Polecam tabletki Black Bomb 90tabletek lub w proszku . Schudłam na tym ok 7 kg przy odpowiedniej diecie . Tabletki i ułożenie diety można zakupić tu www.najlepszesuple.pl . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzeszcz
Hejka wszystkim. Od 4 dni przyjmuje thermal pro femme i akurat ja jestem bardzo zadowolona. przez 4 dni waga spadła 3 kilo przy diecie i dużej aktywności ruchowej. Nie odczuwam niesamowitego przypływu energii ale mam ochotę na ****** przy ćwiczeniach czuję się niepokonana i szczęśliwa heh ;)) Problemem dla mnie niestety jest to że tabletki sprawiły że nie mam ochoty w ogóle jeść. Posiłki przyjmuje "na siłe"... więc musze się bardzo pilnować żeby się nie zagłodzić. zero ochoty na słodycze i podjadanie. Jeśli chodzi o ilość tabletek to brałam 1 po śniadaniu po 3 dniach około godz 15 przyjełam 2 tabletke na pusty brzuch co skończyło się źle bo zaczęłąm cała drętwieć serducho mocniej biło i było mi niedobrze. ale to własna głupota bo zadnych tabsów nie przyjmuje się na "głoda" ;) ogólnie rewelacja ;) Polecam ale dla ludzi z głową i przede wszystkim zdrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobisz
Takie odchudzanie w tak szybkim tempie jest po prostu niebezpieczne. Żadne tabletki na świecie nie zastąpią racjonalnego i zdrowego odżywiania. Tak naprawdę nie istnieją żadne diety odchudzające to po prostu zdrowe odżywianie połączone ze odpowiednimi nawykami dają właściwy efekt. Może ten artykuł rozwieje wiele wątpliwości na temat odchudzania, bo przecież żadne głodzenie nie jest zdrowe, a organizm tak czy inaczej musi mieć dostęp do wszystkich potrzebnych składników odżywczych, żeby móc prawidłowo funkcjonować i działać, a przy tym spalać tkankę tłuszczową: http://supershape.pl/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największy polski zielarz o. Grzegorz Sroka powiedział, że szybkie odchudzanie jest gorsze niż otyłość. Kilogramy należy gubić powoli używając naturalnych spalaczy tłuszczu, po których nie wystąpi efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Ja dużo pozytywnych opinii słyszałam o tych tabletkach na odchudzanie http://www.thermacuts.pl/ Z tego co wiem są bezpieczne, działają szybko i nie ma po nich żadnych skutków ubocznych. Chcę je sobie kupić po wypłacie bo ostatnio waga nie chce spadać a do ważnej dla mnie uroczystości zostało mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzeszcz chcialabym sie dowiedziec czy biorac ten spalacz nie ma sie nieprzyjemnych skutkow ubocznych? Dodam ze jestem zdrowa , mloda kobieta z niezbyt ogromna nadwaga , poki co to stosuje diete i sport ale efekty sa bardzo powolne , dlatego pomyslalam o wspomagaczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
To zależy o jakich efektach mówimy. Jeśli waga idzie w dół to bardzo dobrze nie możemy oczekiwać spadku wagi zbyt szybko w krótkim odstępie czasowym. Jest to przede wszystkim nie zdrowe. Warto połączyć dietę, ćwiczenia i wspomaganie za pomocą preparatów przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej lub budujących mięśnie. Więcej na ten temat w tym miejscu: http://supershape.pl/fitness/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się wolę naturalnie odchudzać ;) AStąd dostaje diety http://terapiasokami.pl/ najpierw detoks, a potem po prostu wprowadzić soki, a wyrzucić fast foody i cukier - iwszystko gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaWWW
Uważam, że spalacze tłuszczy, które mają w składzie sporo naturalnego dobra jak imbir, pieprz cayenne czy zieloną herbatę to naturalne składniki mega dobre dla organizmu, a nie zawsze będące w diecie http://www.uns-supplements.com/pl/p/FAT-OFF-90caps/148 . Jestem za takimi rzeczami, ale nie można zapominać o ćwiczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam kilka podobnych srodków żaden nie był tak skuteczny jak Foreverslim Skoda czasu i pieniędzy na tańsze środki ,one po prostu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertt
Ze względu na skalę sprzedaży najniższe ceny suplementów w Białymstoku ma sklep http://swiatsupli.pl. Oferują wszystkie rodzaje odżywek, produkty spożywcze, akcesoria. Nie ma w Białym drugiego tak wyposażonego sklepu. Poza tym nie trzeba dodatkowo czekać na realizację zamówienia. Pracują od poniedziałku do niedzieli, co znacznie ułatwia współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cssd
Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie http://swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×