Odpowiedz na ten temat

sposob na blizny potradzkowe_peeling czy laser?

• nathalie93 2017.06.18 [20:37]
    U mnie super się sprawdził zabieg PRX-T 33. Jest to chemiczna rewitalizacja bez igieł. Zabieg jest prosty, bezpieczny i bezbolesny, a wiem, że dla wielu osób to istotne. Efekty bardzo zadowalające usmiech.gif
  • Zobacz także: Jak zwalczyć trądzik?

• NataliaWiejka 2017.06.20 [10:55]
    ja miałam niegdyś straszny trądzik pospolity i niestety zostały mi po nich blizny ;/ jestem z Poznania i teraz już chodzę na zabiegi mikrodermabrazji do Art Clinic - świetna klinika, gdzie naprawde potrafia wyleczyć nie tylko skórę, ale też tym samym człowiekausmiech.gif
  • gość 2017.06.21 [21:46]
    Czy ktos walczy z bliznami na dokolcie?
    Ja mam ich mnostwo i sa bardzo stare(ok.20 kar).Chce zrobic laser fraxel eco2 ale podobno nie wszystko mozna stosowac na skore dekoltu bo jest bardzo delikatna.Ktos ma jakies doswiadczenie?
  • ania005 2017.06.25 [00:50]
    To musisz się skonsultować z lekarzem, on Cię obejrzy i powie Ci, która metoda będzie dla Ciebie najlepsza. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, to w Warszawie w CM Arnica wykonywana jest redukcja blizn przy pomocy lasera frakcyjnego. Wcześniej jednak są przeprowadzane lekarskie konsultacje. Nie radzę iść do jakiegoś gabinetu kosmetycznego, bo tam jednak personel nie ma odpowiedniego wykształcenia
  • gość 2017.06.25 [17:29]
    Hej wszystkim mam pytanie czy moglibyście spytać się swoich lekarzy czy istnieje jakaś metoda na zwloknienia spowodowanlaserem, bo u mnie się to stało i jest tragedia..Nie mam już pieniędzy chodzić do lekarzy płacić za wizytę i nic a wszystkich nie dam rady odwiedzić..piszę e-maile to odpisuje żeby przyjść. A jak przychodzę to mówią że nie wiedzą jak to usunąć.. Proszę spytałem podczas wizyty swojej jeśli możecie i napiszcie proszę was.. Mam twarz jak balon i w dodatku nierówny wygląd policzków,...
  • gość 2017.06.25 [17:32]
    Jeśli ktoś będzie miał wizytę proszę was spytajcie swoich lekarzy o te zwloknienia, czy dac się to usunąć proszę jeszcze raz...Jest nas dużo może któryś lekarz wie coś na ten temat
  • gość 2017.07.20 [16:12]
    Czy ktos stosowal laser Discovery Pico na blizny potradzikowe ?
    To jest ponoc najlepszy laser na chwile obecna,ja mialam robione policzki laserem Frax Eco2 i poprawa praktycznie zerowa.
  • justa334 2017.07.25 [08:42]
    Na blizny mogą podziałać też zabiegi z osocza bogatopłytkowego usmiech.gif Tutaj poczytacie o tej metodzie: http://misjame.pl/services/osocze-bogatoplytk owe/ Choć i tak na pewno zawsze najlepiej przejść się po prostu do gabinetu medycyny estetycznej, tam nam dobiorą metodę.
  • gość 2017.07.28 [16:58]
    czy komus udalo sie usunac siateczke po laserach? mecze sie z tym juz wiele lat i nic nie pomaga
  • gość 2017.07.31 [00:08]
    Hej dziewczyny, co myślicie o tym produkcie?
    Direcsil face shield .Moze ten produkt ukryje nasze blizny?usmiech.gif
  • gość 2017.07.31 [00:11]
    Czytałam recenzje i podobno ta niby maska się leszczy po pewnym czasie na twarzy,ale ciągle mam nadzieję, że wymyśla coś czym posmaruje buzie i blizny nie będą widoczne smutas.gif
  • gość 2017.07.31 [00:12]
    Łuszczy miało być * usmiech.gif
  • gość 2017.08.02 [09:35]
    hej, a jakich kremow uzywacie, bo moja skora po tych wszystkich laserach jest bardzo zwiotczala i wysuszona, czym ujedrnic taka skore?
  • gość 2017.08.20 [14:06]
    Czy mogłabym prosić o link do tej słynnej pompki na blizny, szukam szukam i znaleźć nie mogę :/
  • Agatka2 2017.08.20 [14:49]
    w moim przypadku najlepszym sposobem na zniewelowanie blizm byly 60 minutowe (6 sesji) zabiegi u doktor Beaty Dethloff z Warszawy. W sumie zaplacilam za wszystko 800 zl, ale bylo warto tyle zaplacic. Z prostych wzgledow. Po 1. bylam w profesjonalnych rekach, po 2. klinika jest znana i polecana, po 3. czulam sie jak princeska. po 4. przeczytaj punkt 1,2,3 oczko.gif Pozdrowienia Agatka2
  • gość 2017.08.20 [15:25]
    Agatka bardzo dziękujemy za reklamę....
  • gość 2017.08.21 [11:51]
    Ktoś robił zabieg laserem frakcyjnym http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczn a/62-laser-frakcyjny-co2-usuwanie-blizn? Czytałam dobre opinie, córka ma blizny potrądzikowe, chciałabym jej pomóc, doradźcie.
  • Dermapen_gość 2017.09.10 [13:54]
    Cześć, czy są osoby tutaj, które wykonują zabiegi dermapenem w domu same? na jakich długościach pracujecie, jakie preparaty stosujecie?
  • bogusiaz 2017.09.13 [22:17]
    By znaleźć sposób na blizny warto jest co nieco o nich wiedzieć. Mam tu na myśli proces ich powstawania i przyczyny. Dużo na ich temat na pewno przeczytasz tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ zajrzyj sobie tam koniecznie bo może to pomoże Ci zwalczyć nie ładne blizny usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...