Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kejti_pwr

Sposób na pękające pięty????

Polecane posty

Jakie znacie domowe i kosmetyczne sposoby na pękajace pięty. Skoro mam suche pięty to czy moge uzywac peelingów do stóp, czy wystarczą same kremy? Jakie sa najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam solcokerasal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solcokerasal z apteki-rewelaja
maśc nie pamietam ile moze około20 ale bardzo wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam solcokerasal
maść bardzo wydajna,konsystencji wazeliny,ostatnio płaciłam za nią 24 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihi
i piętki są po niej mięciutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o taki specyfik,żeby był skuteczny, rozumiem latem, kiedy stopy sa odkryte, ale mi nawet zima pięty pekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solcokerasal z apteki-rewelaja
kejti zrozumielismy Twoje pytanie i dalismy odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam solcokerasal
i jest naprawde rewelacja.Zawsze po kąpieli smaruje sobie nim stopy owijam folią i wskakuję na 2 godzinki w ciepłe skarpety.Uwierz mi że po takim zabiegu nóżki są jak u niemowlaka.Robię sobie taki kompresik 2-3 razy w tygodniu.Naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryczka
Bardzo, bardzo tłusty krem. Mnie pomógł zwykły najzwyklejszy Nivea. i - nie śmiać się - normalny smalec (bez skwarek ;) ). Natłuszczać cały czas, ile sie da. A potem pumeks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wam, ale od pumeksowania stóp to mam bardzo zniszczone dłonie a kondycja stóp poprawia się nieznacznie. może lepiej jakies peelingi stosować lub kremy ścierające???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerka
Jaka jest roznica miedzy pekajacymi stopami, a zrogowacialym naskorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziaja Sopot
jezeli już masz pęknięcia to wyleczysz Elocomem, wetrzeć w pęknięcie na noc, ale uwaga - na receptę , krótko i oszczędnie bo to sterydy. Ja miałam akurat w domu i użyłam w akcie desperacji bo nic mi nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam krem schoola do pękających pięt. Mój narzeczony używa i w połączeniu z codziennym używaniem pumeksu rezultaty sa naprawdę widoczne. Swoją drogą to zastanawiam się jak można nie używać pumeksu:) ja bym nie umiała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi.
ja nie uzywam hi hi :) mam tareczke ze scholla ;) naprawde jest swietna - wyprobujcie dziewczyny ! ta firma moze nie jest najtansza ale ma rewelacyjne kosmetyki i fajne buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślifka102
dziewczyny polecam zwykłą maść z witaminą A, można ją kupić w aptece, kosztuje jakieś 6 zł, pięty są super już po 2-3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialuiza
pękające piety to mój odwieczny problem :/ na cale szczęście usłyszałam o regenerum do ciała i dostępny jest także specyfik do pięt. Zakupiłam tutaj http://suplago.pl/p/1546/372/regenerum-do-piet-stopy-pielegnacja-ciala.html i w końcu nie będę się wstydziła chodzić na boso, tym bardziej, że niedługo jadę nad morze :) wcześniej to aż wstyd było buty ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem z mocznikiem lub maść ochronna z witaminą A;) maść można kupić w aptece za jakieś 4 zł, krem z mocznikiem zależy jakiej firmy się wybierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminatorkaaa
mnie pięty pękały czasem aż do krwi, tak bardzo miałam przesuszoną skórę. Stosowałam krem do pięt regenerum, jest okey:). Moja kosmetyczka poleciła mi niedawno skarpetki regenerum, ktore wyprobowala na swoich stopach. Polecam wam je z czystym sumieniem - ładnie złagodziły podrażnienia, wygląd pięt poprawił się już po pierwszym zastosowaniu. Pięty i całe stopy miałam dzięki nim nawilżone i odżywione na naprawdę dłuuuugi czas. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam. zna ktos jakiś skuteczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także miałam kiedyś problem z pękającymi piętami. Także znam ten ból i wiem, że czasem jest nie do zniesienia. Próbowałam wielu rożnych metod. Niestety nic nie przynosiło efektu. Pięty nadal pękały. W końcu koleżanka poleciła mi http://www.zdrowe-stopy.com/. W tym gabinecie w końcu uzyskałam fachową i skuteczną pomoc. Aktualnie pięty nie pękają, są ładne i co najważniejsze w końcu nie czuję bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie mam bardzo suchą skórę stóp, wystarczy że kilka razy nie posmaruję kremem i robi się masakra, mikropęknięcia na piętach. Jedynie krem z podopharmu na mnie działa. Nazywa się maść na zrogowacenia, płaciłam za niego 25 zł jak dla mnie to niska cena za tą jakosć, szybko wygładza skórę, a pęknięcia znów robią się niewidoczne. Kupiłam go u mojej kosmetolog w Poznaniu w salonie Beauty Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ten problem, szczególnie zimą. Zrób sobie nawilżające kąpiele, np. z siemienia lnianego albo z naparu z rumianku czy lawendy. Raz na dwa tygodnie można zrobić peeling cukrowy z oliwą z oliwek. Co do kremów to zwykłe tłuste kremy raczej nie pomogą, bo skórę musisz nawilżyć, a nie natłuścić. Ja używałam kremu z mocznikiem linourea. Możesz też spróbować skarpetek złuszczających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie raz załatwiłam pięty :( Pomimo dobania o nie były suche, naskórek zrogowaciał i popękał :( Wybrałam się w końcu z nimi do podologa w warszawie na Targówku gdzie zrobił mi specjalny zabieg frezarką po czym odpowiedni je nabalsamował - ulga odczuwalna od razu. Dodatkowo dostałam wskazówki jak o nie dbać aby sytuacja się nie powtórzyła - teraz raz w tygodniu uzywam takich skarpetek złuszczających żeby przypadkiem sytuacja sie nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×