Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

La_fleur

SPOSÓB NA SPÓŹNIAJĄCY SIE OKRES

Polecane posty

Cześć, dziewczyny. Słyszałyście może ze czarna malwa wpływa na wywołanie miesiączki? mnie powiedziała to koleżanka, u której to poskutkowało...dostała okres po 3h :) teraz ja próbuje i czekam co z tego wyniknie. a jakby kogoś interesowało to tutaj jest co nieco o tym \"cudownym\" ziółku :) http://parda.w.interia.pl/116.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi też się
spóźnia i nie panikuję. Odchylenia do 3 a nawet 5 dni są w normie, a jeżeli spóźnia Ci się co miesiąc to lepiej idź do lekarza, bo może masz zaburzoną gosodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoznia sie....9 dni wiec to chyba w normie nie jest. w ciazy raczej nie jestem ale nie chce miec okresu na obrone. a to co napisałam....moze sie kiedys komus przyda. róznych sposobów ludzie sie chwytaja w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujj sie
jak sie wykąpie w gorącej wodzie to może krwotokundostac zprzyspieszaniem okresu nie ma żartów na to sa specjalne tabletki ktore zapisuje ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerajie
Hey mi sie okres spózniał 2.5 tyg! Panike sialam jak nic,ale to własnie najgorsze. Trzeba być spokojną optymistką. Dobra jest luteina (na recepte) i przepis na brak okresu dr.różanskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ju.
no właśnie mi też się spóźnia. Mam nieregularny. odchyły czasem nawet 2,3 tyg. Stresuje sie bo przez osatatnie 3 cykle miałam regularnie. myślałam ze sie ustabilizowało a tu znowu takie jaja. powinnam była dostać tydzień temu, a tu nawet sie nie zapowiada. Chyba spróbuje tego co kikaaaaaaaaa. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atorodka
mi też się spóznia czasem nawet pół roku... lekarz powiedział mojej mamie że tak może być do 18... jednak jeśli nic się nie zmieni idę do ginekologa w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati0813
A ja mam takie pytanie do was. Moja dziewczyna ma okresy cos miedzy 25-28 dni, jak bierze tabletki to 22-23. I ostatnio bardzo duzo razy kochalismy sie ale to bylo juz po 18 dniu wiec po tzw. juz bezpiecznym okersie. I dzisiaj ejst 30 dzien i nie ma tego okresu i nie ma. JEdziemy do anglii pierwszy raz w zyciu z dala od rodziny, ktora ona kocha cholernie mocno i sie boi i stresuje. Czy jezeli okres sie opoznia to owulacja tez mogla i czy mamy sie bac ze cos z ciaza moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z doświadczenia swojego i przyjaciółek wiem, że czarna malwa jest super lekiem na miesiączkę. Niedroga tylko w smaku taka sobie - bo warto zrobić mocny napar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMarie
ona - byłaś już kiedyś badana giekologicznie? naprawdę zalecam. Miałam cystę mając 15 lat i będąc dziewicą. Uwierz, lekarz rozwieje twoje wątpliwości najlepiej ze wszystkich, którzy mogą dać ci opinię. Ale z drugiej strony - nie łam się. Wydzielina jest ok, jak to przy cyklu, a i na twój wiek to i jescze odpowiednie takie nieregularności. Ale mimo tego. Nie byłaś u gina - no to najwyższa pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Doradze ...podaj gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2000
Ja mam taki problem spożniał mi sie okres 3 tyg poszłam do ginekologa powiedział mi ze prawdopodobnie jestem w ciazy zrobilam 5 testow na ktorych wyszlo ze nie jestem po 3 dniach dostalam okres teraz znow mi sie spoznia już 3 dni ... i nie wiem co o tym sądzić zazwyczaj mam regularny z wahaniami do 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona111
witajcie mam problem pierwszy okres dostałam 6 sierpnia a skonczył mi sie 10 sierpnia mineło 31 dni i niemam nadal boje sie mama mówiła mi ze powinnam miec go co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek
Mojej dziewczynie spoznia sie juz okres 6 dni a ostatnio kochalismy siebez zadnych zabespieczen ale miala wtedy dni nie plodne... czasem miewa tak ze jej sie nawet miesiac spoznia myslicie ze Tym razem tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek kobieta moze zajsc w ciaze nawet w czasie nie plodnych bo plemniki moga przezyc w organizmie... Wiec w ciazy moze byc najlepiej zrobic test i po kloopocie;) A tak na marginesie jak moza sie kochac bez zabezpieczenia hellol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastina.
Pomóżcie mi, błagam. ! Mam 14 lat, miesiączkuję już od 1,5 roku i zawsze miałam okres mniej więcej regularnie z małymi odchyleniami. A teraz okres spóźnia mi sie już 2 tygodnie. NIe mam chłopaka, ani nigdy z nikim nie spałam. Co może być przyczyną.? Stres? Nie chcem iść do ginekologa bo strasznie się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaczka
HEJ mam problem mam 16 lat ostatnio przez 3 cykle okres miałam tak w miare regularnie a teraz spóznia mi sie juz 5 dzien chyba :( a ja ze swoim chłopakiem nie wspólzyjemy tylko tak jak by sie no Bawimy... włozył mi ale nie ze cały mi włożył nawet nei wiem czy do połowy :/ i sie nei spuscił rzecz jasna to trwało tylko 2 minuty czy coś.. boję sie bo mi sie spóznia :( nie wiem co mam mysleć Doradzcie mi proszę ... :(tylko odrazu mówię ze nei chciała bym słyszec krytyki... ja tylko prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytreq
Hej! mam problem ostatnio przeżyłam swoj pierwszy raz, było bardzo bezpiecznie prezerwatywa i bez wytrysku, ciąza jest niemozliwa. Ale.. okres spóźnia mi się mam juz 35 dzien cyklu, bardzo się stresuje test robilam nie ejstem w ciazy. Ale dlaczego on mi sie tak spóźnia jestem przeziebiona, moze dlatego? Kąpie się w goracej wodzie, mocze nogi w gorącej wodzie, robie brzuszki... już chyba popadam w jakąś paranoje. Po stosunku przez dwa dni leciala mi lekko krew nie wiem czy kazdy tak ma czy co to bylo ? POMÓŻCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytreq
POMOCY!! ostatnio przeżuyłam swój pierwszy raz.. było bardzo bezpiecznie, wydawalo mi sie ze jest przed okresem.. z prezerwatywa i bez wytrysku- ciaza jest niemozliwa, robilam nawet test ciazowy nie jestem w ciazy, popadam chyba w paranoje mam juz 35 dzien cyklu robie ciagle brzzuszki chodze na fitness, kapie sie w goracej wodzie mocze nogi zjadlam 2 nospy a okresu jak nie bylo tak nie ma ;( bardzoo mnie to stresuje, juz mi cycki urosly brzuch zrobil sie wielki czuje sie jakbym byla napuchnieta, nie wiem czemu go nie mam. Pomożcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytreq
POMOCY!! ostatnio przeżuyłam swój pierwszy raz.. było bardzo bezpiecznie, wydawalo mi sie ze jest przed okresem.. z prezerwatywa i bez wytrysku- ciaza jest niemozliwa, robilam nawet test ciazowy nie jestem w ciazy, popadam chyba w paranoje mam juz 35 dzien cyklu robie ciagle brzzuszki chodze na fitness, kapie sie w goracej wodzie mocze nogi zjadlam 2 nospy a okresu jak nie bylo tak nie ma ;( bardzoo mnie to stresuje, juz mi cycki urosly brzuch zrobil sie wielki czuje sie jakbym byla napuchnieta, nie wiem czemu go nie mam. Pomożcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiuytreq- skoro robiłaś test to raczej nie jestes w ciąży, ale powiedz po jakim czasie od stosunku zrobiłaś ten test. Moim zdaniem nie masz okresu właśnie przez nerwy. Wyluzuj, postaraj się o tym nie myśleć nie stresuj się tak i na pewno przyjdzie 🖐️ czasem tak jest, ze działa autosugestia. Wmawiasz sobie, ze jesteś w ciaży i to wpływa na opóźnienia. Sama to przeżyłam kilka razy. Więc najlepszy sposób to się odstresować. I na wszelki wypadek zrób jeszcze jeden test, choć po tym co napisałaś to raczej marne są szanse, zebyś zaszła...moim zdaniem to są nawet zerowe. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) jak to młodzi zawsze szukamy odpowiedzi wiec i jak proszę was o odpowiedz będę szczery wiec też chciałbym szczere odpowiedzi jestem długo z dziewczyną lecz jeszcze nie uprawiałem z nią seksu ale jak to przed to zawsze są igraszki zdarzyło się ze parę razy robiłem min...e i palc....e (sorry za słownictwo) ale zawsze w prezerwatywie palc....e ,wiec niby nic strsznego :( a jednak, moja dziewczyna brała jakieś tabletki ziołowe ( nie antykoncepcyjne ) na to zeby mniej ją piersi bolały , ale to nie pomagało wiec doktorka zaleciła jej badania hormonalne ( zaznaczę ze wszystkie poprzednie ciocie przyjeżdżały na termin) wiec po badaniu okazało sie ze ma mało jakiegoś hormonu i lekarz jej kazał przestać brać te ziołówki i tak juz nie bierze pół miesiąca również zalecił jej branie hormonów( antykoncepcyjnych) gdy ciocia będzie a tu lipa już 5 dzień się spóźnia, ja juz wariuje a dziewczyna załamana i co to jest ??? Proszę doradźcie coś ps jest wciąż dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 19 lat w sumie czasem ją bolą piersi i to bardzo ale i tak cioci brak a tabletek na razie nie bierze bo lekarz mówił jak ciocia będzie, tak to pierwszy raz bedzie brała tabletki antykoncepcyjne Ps współczuje tego czekania ale chciałem sie zapytac na przyszłość co mnie czeka jak dostanie juz ciocie zacznie brac antykoncepcje ?? na nastempną ciocie dłużej bedzie czekac?? jak to wyglada z kochaniem sie ?? Dziękuje za pomoc :) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było dawno temu
O jaa… No jeśli chodzi o mnie to spóźniał mi się 3 tygodnie !!! Odżywiam się dobrze nie współżyję wiec ani to nie anoreksja ani ciąża. Kupiłam sobie sok z buraczków (może mi czegoś tak w organizmie brakuje) i 1 aspiryne, herbatka z nagietka i gorzką czekoladę – wygrzałam się w łóżeczki i się pojawił … …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrynia90
Ja pierdziele..... :) Jeżeli nie współżyłaś z chłopakiem tylko dotykaliście sie palcami to nie ma takiej możliwości! Ja jak byłam dziewicą to okres spóźnił mi się też 3 tyg i nie panikowałam.... Chyba że najpierw dotykałaś jego miejsc intymnych a później swoich lub on to robił to wtedy mogłaby być taka możliwość ale naprawde nie masz się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasssiiiiaa
mi sie spoznia 14 dzien.bylam u lekarza i jest wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasssiiiiaa
mi sie spoznia 14 dzien.bylam u lekarza i jest wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-kr
Cześć dziewczyny!! Mam problem (jak większość tutaj ) okres mi się spóźnia już 6 dni, ale od 10 dni odchudzam się tzn. zażywam tabletki i piję herbatkę ale odżywiam się w miarę zdrowo. Czy to mozliwe żę to przez to??? Okres mam raczej regularny, jak się spóźnia to max. do 7 dni. Nie robiłam narazie testu bo w sumie to mam nadzieję że nie jestem w ciąży. Kochaliśmy się ale z zabezpieczeniem i jedyna możliwość to dziurawa gumka. Co o tym myślicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×