Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paulineczka1990

Sposoby na suche,szorstkie,sianowate włosy!

Polecane posty

Zna ktoś sposób jak odbudować zniszczone,łamliwe włosy?Mam strasznie sianowate włosy,prawdopodobnie jest to spowodowane rozjaśnianiem i dodatkowo prostowaniem.Odstawiłam już prostownicę.Ale są tak zniszczone,że trudno przygładzić,nie pomagają żadne szampony,ani odżywki,których już miałam niezliczoną ilość.Znacie jakieś sposoby żeby odżyły?Słyszałam o olejku rycynowym+nafta+cytryna i żółtko ale nie jestem pewna czy to coś pomoże na suche włosy.Poradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisss
olejek rycynowy... to jest to :D mozesz go kupic za niecałe 2 zł... polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam sposób najlepszy
jak dla mnie ;-) Odżywka mleczna kallos http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=9547 Nie ma dla mnie lepszej, nawilża i odbudowuje włosy, są lśniące, lepiej się układają, mięciutkie a do tego pięknie pachną. Odżywka jest tania, na allegro kupisz za 8 zł 250ml są większe 1000ml za 14 zl ;-) Przy codziennym prostowaniu miałam suche i łamliwe włosy a ta odżywka jako jedyna mi pomogła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
kup sobie jedwab w salonie fryzjerskim, malutka buteleczka ale 10 zl kosztuje, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam bardzo za rady:)Właśnie siedzę z maseczką "olejek rycynowy+żółtko+nafta":d zobaczymy czy=poprawa:)Włosy podcinam średnio co miesiąc,jedwabiu też używam.Jeszcze spróbuję tej odżywki mlecznej kollos.No i zobaczymy:)Jeszcze raz dzięki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biosilku nie polecam.. myslałam, że jest taki cudowny.. a nic mi nie daje :( Już może styling z joanny będzie lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką serię gliss kura
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"plynny jedwab\" firma Biosilk, stosowac odrobinke wcierac w mokre wlosy ... efekt murowany za niewielka sume, nie tracisz tez czasu na dodatkowe zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bellarossa
A palmolive? Szampon do suchych włosów pomaga? Chciałam kupic Babci. Ma siano..jak nic. Ciotka nic jej nie stosuje widziałam w dotyku rok temu..:( A Babcia sobie kupowała z kolastyny zawsze odzywke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście przetestowałam masę produktów na włosy ,od miesiąca biorę maxi krzem i dopiero widzę jakieś postępy ,włosy przestały mi wypadać garściami i trochę zdrowiej wglądają , wcześniej zauważyłam poprawę na paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superego
capivit piekne wlosy tez jest niezly. ale dopiero po ok 2 mies stosowania widac efekkty, wlosy sa mocniejsze, mniej wypadaja, szybciej rosna ! i pamietaj, ze ze duza ilosc odzyweg moze nie wyjsc Ci na dobre. wlosy nie lubia nowosci i ciaglych zmian. nie mozesz ciagle dzialac na nie chemia, powinne od czasu do czasu odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guniorek - Biosilk nie pomaga wszystkim.. np. mi. Nawet włosy mi po nim super nie pachną.. masakra.. 10 zł w błoto.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Taaak Maxi Krzem mi też pomógł i włosy już nie wypadają,a paznokcie zaczęły szybciej rosnąć i nie pękają wzdłuż płytki bo tak mi się działo,mało tego kości w całym organiźmie przestały boleć i jeszcze zauważyłam,że lepiej w nocy śpie,poprostu głębszym snem ( nie muszę do ubikacji).Skóra robi się bardziej napięta i piersi jakieś jędrniejsze,nawet ginekolożka się zapytała czy zawsze je takie mam :).Widzę bardzo dobre ogólnozauważalne co do całego organizmu zmiany na tylko lepsze.Naprawdę wierzcie mi.Poza tym ten preparat ma bardzo dokładny opis na Allecco.pl- poczytajcie sobie, w sumie najdokładniejszy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfererzerrr
kilka godzin przed umyciem glosy mozesz nalozyc olejek odzywczy , czy maceceke - rycyna+ zoltko (jak dla mnie nafta za bardzo smiedzi i chyba jest na skore glowy a nie na wlosy?) po umyciu trzeba nakladac znowu nie odzywke a maske do wlosow zawinac w cieply recznik i po 1/2 splukac. Jedwab to juz do czesania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam maseczki z biovaxa, są super, na przykład mleczna, świetnie zmiękcza włosy i je wygładza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biovax jest super, jak dla mnie najlepsza jest ta z cynamonem. Mi odzywila troche włosy. Jedwab z biosilka ma alkohol w składzie i wysusza. Dobry jest olejek arganowy i ogólnie olejowanie włosów. Poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochamisia
Na suche i zniszczone włosy polecam maskę z miodem firmy Biovax, jest niezawodna. Świetnie odbudowuje włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Do tego nie obciąża włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma suche włosy to trzeba je olejkować regularnie. Ja stosuje ten: http://olejek-sezamowy.pl Jakoś tak najbardziej mi odpowiada i służy moim włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak kiedyś miałam. doprowadziłam włosy do kompletnego zniszczenia i później się zastanawialam czemu nie mogę ich ułożyć, czemu się puszą, są niesforne. no i w końcu mnie olśniło, odłożyłam prostownice, przestałam farbować, zaczełam olejować i ścięłam. ale nie były do końca takie jak chciałam. musiałam uzupełnić im keratynkę i dlatego zdecydowałam się na taki zabieg z kosmetykami Amazon Keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackowska888
mi na suche i szorstkie włosy pomogła odżywka INOAR. Jakiś czas temu odkryłam tę firmę (u mojej fryzjerki widziałam ich produkty) i od tamtego czasu używam ich produktów. Włosy są zupełnie inne, bardzo poprawiła się im kondycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccyć
Odżywka ProSalon Intensis, a potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam dobrej odżywki. Zrobiłam sobie ostatnio olaplex i tak na 50% jestem zadowolona. No ale jak to pp rozjasnianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pro salon jest dobra? Do dostania w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaplex, chyba jedyny i skuteczny ratunek dla zniszczonych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dostałam na urodziny szampon i odżywkę od siostry z inoar z serii clr daymoist taka żółta i jestem zachwycona wg nie widać że mam końce rozdwojone a tak pięknie pachną czuje się cudownie jak myje włoski jakbym za każdym razem wychodziła od fryzjera a jak się błyszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoook
Mi bardzo pomogła odżywka ProSalon Intensis Chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×