Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzsznica nr uno

Spowiedź, proszę o tekst regółki do spowiedzi

Polecane posty

Gość grzsznica nr uno

Zapomniałam tego tekstu i teraz głupio mi iść do spowiedzi :( Proszę napiszcie co się mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas
Nie zapomnij tylko wyspowiadac sie z nieprzestrzegania regul ortografii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie
No tak ortografia to nie jest to co czujesz najbardziej - REGUŁA, po prostu przez "U" otwarte, Adasiu błedy ortograficzne, to nie grzech, to po prostu luki w wiedzy. Nie stresuj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzsznica nr uno
dzięki dziewczyny ;) wiem ,że nie powinnam pisać tego na zdrowiu i urodzie, ale tu zawsze jest dużo pomocnych duszyczek :) Dziękuje jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas
To byl zart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eternity1302
ja to nie aniolek.ja tak troche interesownie.moze kiedys ja bede potrzebowala pomocy i kto wie czy nie bede jej szukac na kafe.to dziala w dwie strony-ja pomoge komus to moze ktos kiedys pomoze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzsznica nr uno
sorki za orty ale kiedy szybko pisze to walę byki :) hehe nawet grzesznica źle napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj sobie
książke Świety Grall Świeta Krew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś smutna
Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Moja ostatnia spowiedź była.... Z pokorą i z żalem spowiadam się z następujących grzechów..... ........................................................................ Więcej grzechów nie pamiętam,szczerze za wszystko żałuje i postanawiam poprawę. u mnie tocoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja byłam u spowiedzi
to ksiądz mnie okrzanił, że nie znam tekstu spowiedzi ;( jest taki? Jakiś odgórnie nakazany czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia xD
A ja gadam tak: W imie Ojca i Syna i Ducha Świętego... Jestem Uczennicą klasy ... ostatni raz u spowiedzi byłam ... nadaną pokute wypełniłam (lub nie) pana Boga obraziłam następującymi grzechami: ............................ więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie swoje grzechy serdecznie żałuje i obiecuje poprawe... a Ciebie ojcze Duchowny prosze o pokute i nauke........ dalej to ksiądz nawija! Pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz jak byłam u spowiedzi to leciało jakoś tak: JESTEM DZIEWCZYNKĄ, LAT MAM 10. UCZĘSZCZAM NA NAUKĘ RELIGII. GRZECHÓW NIE ZAPOMNIAŁAM I NIE ZATAIŁAM. POKUTĘ WYPEŁNIŁAM. OBRAZILAM PANA BOGA NASTĘPUJĄCYMI GRZECHAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVE
po co sie spowiadac? ja musze bo ide do bierzmowania a tak to mam to w.... :)) mi tez sie regulka przydala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zosia_samosia_
kurcze mogliby wymyslic pokute przez gg... ja sie zawsze wstydze swoich grzechow... i przez to nie chodze :D ale regolke znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiKa ŚlAs
D: Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus K:Na wieki wieków D:W imie Ojca Syna i Ducha Swietego K: Amen D:Moja ostatnia spowiedz byla ..... Spowiadam sie z grzechow......wiecej grzechow nie pamietam K:tu kaplan udziela pokuty i rozgrzeszenia a ty z uwaga sluchasz potem mowi Wslawiamy Boga bo jest dobry...D: Bo jego milosierdzie trwa na wieki K:potem kaplan robi znak krzyza D: a ty mowisz Amen i odchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infermus
nie masz się czego bać ksiąc nie ma prawa powiedzieć nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ers
Jestem uczennica klasy X, ostatni raz u spowiedzi bylam XX temu. zadana pokute XXXX. Obrazilam Pana Boga następujacymi grzechami : XXX,OOOO.IIII.wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie serdecznie zaluje i prosze cie ojcze o nauke, pokute i rozgrzeszenie. (ksiadz moze powiedziec: "wyslawiajmy Pana Boga" a ty odpowiadasz bo Jego milosierdzie trwa na wieki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macia
Haha ja ostatni raz byłem u spowiedzi przed przyjęciem haha czyli jakies 7 lat temu ;o Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgcnb nn b
w imoe ojca i syna i ducha swietego. amen. przystepuje do spowiedzi, obrazilam pana boga nastepujacymi grzechami: .... wiecej grzechow nie pamietam, za wszystkie zaluje i postanawiam sie poprawic i wiecej nie grzeszc. a ciebie ojcze duchowny prosze o zbawienna pokute i rozgrzeszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgcnb nn b
a no i na poczatki: niech bedzie pochwalony jezus chrystus a ksiadz: na wieki wiekow amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olulu
nie pamieram regółki ehehehehe :):):):):):)) i nie chce isc do spowiedzi :(:(( jak narazie:):):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizmo
ja tak mowie niech bedzie pochwalony jezus chrystus... imie ojca i syna i ducha swietego amen mam ... lat jestem uczennica klasy... i chce sie spowiedac...wiecej grzechow juz nie pamietam ale za wszystkie szczeze zaluje i chce sie poprawic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to spowiedź wprowadzono dopiero kilka wieków temu.Każdy kto czuł się chrześcijaninem odmawiając tzw.Modlitwę Pańską spowiadał się bezpośrednio przed Bogiem \'\'...i odpuśc mi moje winy ,jak i ja odpuszczam moim winowajcą...\'\'.To ,która spowiedz jest ważniejsza : ta przed Bogiem czy ta przed człowiekiem (tak samo grzesznym)? Który z apostołów się spowiadał albo ,który z nich wysłuchiwał grzechów innych? \'\' Grzech mój wyznałem tobie i winy mojej nie ukryłem.Rzekłem :wyznam grzechy moje Bogu mojemu.Wtedy Ty odpuścisz winę grzechu mojego\'\' ( Psalm 32:5) .Spowiedz wprowadził człowiek a nie Bóg ani nie Jego syn-Jezus.Jak ja zrobię Ci krzywdę a potem się z tego wyspowiadam to ksądz odpuści...a Ty skoro nie prosiłam Ciebie o wybaczenie!!!A Bóg...czy wybaczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natsonn
O - osoba K - Ksiądz O - [znak Krzyża] Niech będzie pochawalony Jezus Chrystus. K - Na wieki wieków, Amen. O - ostatni raz u spowiedzi bylem/am ........... . Obrazilem/am Pana Boga grzechami: ......, ...., ..... . Więcej grzechów nie pamiętam, ale za wszystkie serdecznie żałuje i poprawę obiecuję. K - [ mówi co masz zrobic i robi tobie 'wykład'] Pan Bóg wybaczył/nie wybaczył Ci grzechy. O - [w tym samym czasie co mówwi Ksiądz] uderzasz się w kltke pirsiową i moisz: Ach żałuję za me złości jedynie dla twej miłości, bądź miłościw mnie grzesznemu - dla Ciebie odpuszczam bliźniemu. K - [3 razy puknie w konfesjonał] O - idziesz do ławki, odmawiasz modlitwę, którą Ci zadał. UWAGA! - nie jedz min. 40 min. przed spowiedza! - zanim przystąpisz do pokuty zrób rachunek sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taker
w imie ojca i syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosti
Nawiązując do wypowiedzi użytkownika o nazwie "spowiedź komunalna" na temat :"a jeśli ktoś nie popełnił grzechu...", cytuję- Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, czynimy Go kłamcą i nie ma w nas Jego nauki. Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, Bóg jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. 1 J 1, 10.9 Autorem powyższego cytatu jest Adam Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu.
Ty: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ksiądz: Na wieki wieków. Ty: Jestem (dziewczynką, chłopcem) ostatnia spowiedź była (tydzień, miesiąc) temu. Ty: Z pokorą i żalem spowiadam się Panu Bogu i tobie ojcze Duchowny z następujących grzechów którymi Pana Boga obraziłam: (wymieniasz grzechy) Ty: Za te i wszystkie inne grzechy których sobie nie przypominam serdecznie żałuję a ciebie ojcze Duchowny proszę o rozgrzeszenie i zbawienną pokutę szczerze Panu Bogu przyrzekam z grzechami moimi zerwać i więcej do nich nie powracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollawoda
Ja nigdy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
Ja: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ksiądz: Na wieki wieków Amen. Ja: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Ksiądz chwilę modli się za ciebie. Ja: Ostatni raz spowiadałem się Kiedy. Grzechu żadnego nie zataiłem. Przed Bogiem i tobą ojcze wyznaję swoje grzechy: teraz wyznaję swoje grzechy, a po wyznaniu mówię: Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i postanawiam poprawę, a ciebie ojcze proszę o naznaczenie mi pokuty i kapłańskie rozgrzeszenie. słucham nauki, po nałożeniu pokuty żałuję za wszystkie swoje grzechy, biję się w piersi mówiąc: Boże bądź miłościw mnie grzesznemu. Po rozgrzeszeniu żegnam się, a kapłan mówi: Ksiądz: Wysławiajmy Pana bo jest dobry. Ja: Bo Jego miłosierdzie trwa na wieki. Ksiądz: Pan odpuścił tobie grzechy. Idź w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×