Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawdzony sklep z suplementami diety

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Mam pytanie do użytkowników portalu. Czy słyszeliście o sklepie http://www.tylkozdrowie.org/ . Mam co do niego obiekcje i nie wiem czy można im zaufać. Sklep nie jest jakoś bardzo znany ale posiadane certyfikaty świadczą na korzyść właściciela. Macie może adresy sklepów z naturalnymi suplementami diety ??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo770
Jeśli szukasz sklepu godnego zaufania, to zerknij sobie na http://maxisuplementy.pl Im można w pełni zaufać, dobre produkty i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka zuzia
Miałam okazję zamawiać z maxisuplementy.pl Polecam preparat z jagód acai berry, naprawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xraygirl
Ja mogę polecić ten: maxisuplementy.pl Kupowałam u nich zielona kawę na odchudzanie. Cena była całkiem przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłacz
Jeśli ma być sprawdzony to mogę Ci polecić sprawdzony przeze mnie: maxisuplementy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisterek
Maxisupelementy.pl jest sprawdzonym sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampan
Jeśli sprawdzony to zdecydowanie ten: maxisuplementy.pl, od miesięcy się tu zaopatruję, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplementy z Maxisuplementy to farsa!!!!!!!!!!!!! A te komentarze piszą ludzie który pracują dla tej firmy!!!!!!!!!!!!!! Przed ciąża kupowałam od nich suplementy I NIC NIE POMOGŁY!!! CZYSTE PLACEBO Nie mogę wypowiedzieć na temat żadnego dobrego sklepu z suplementami diety ALE NIE MOŻECIE DAĆ SIĘ NABRAĆ TYM WYŁUDZACZOM! Miałam ponad roczną przerwę w przyjmowaniu jakichkolwiek środków. Teraz dwa tygodnie temu mąż zakupił mi Be-Light+ na odchudzanie i mam już ponad 2,5 kg mniej, ale nie mam pojęcia gdzie to kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje rownie, sprawdzam na ceneo czy na nokaut gdzie lepsza cena i potem sprawdzam opinie o sklepie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelia
Najpewniejszym sklepem jest moim zdaniem maxisuplementy.pl bardzo dobre produkty w fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskakas
Ja tam mam dobrą opinię o maxisuplementach, odpowiednio się odżywiam, uprawiam sport i zaopatruję u nich w suplementy diety. Mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka88
moim zdaniem bezkonkurencyjny w tym temacie jest maxisuplementy.pl Bardzo fajny sklep, świetne produkty, będę się do trzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że właściciel strony maxisuplementy.pl bardzo dużo wydaje na krypto reklamę. Dlatego ja powtórze by żadna z was nie dała się nabrać . Suplementy z Maxisuplementy to farsa!!!!!!!!!!!!! A te komentarze piszą ludzie który pracują dla tej firmy!!!!!!!!!!!!!! Przed ciąża kupowałam od nich suplementy I NIC NIE POMOGŁY!!! CZYSTE PLACEBO Nie mogę wypowiedzieć na temat żadnego dobrego sklepu z suplementami diety ALE NIE MOŻECIE DAĆ SIĘ NABRAĆ TYM WYŁUDZACZOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5576
Ja używałam z http://maxisuplementy.pl/ specyfiki na odchudzanie, tzn jeden tylko i jestem zadowolona z efektu. Ale wydaje mi się, że na każdego różne rzeczy inaczej działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baralella
Ja już od kilku miesięcy zaopatruję się w maxisuplementy.pl Bardzo sobie chwalę tamtejsze produkty, przynoszą efekty i są w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panama54
Polecam maxisuplementy.pl naprawdę szybko, nie aż tak drogo i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keraa
Ja również jestem za tym sklepem www.maxisuplementy.pl ostatnio zamówiłam wspomagacze do odchudzania i fakt robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_111
ja suplementy stosuje od dawna ale zakupuje je na stronie sklep.noblehealth.pl jakoś przypadły mi one do gustu i jestem ich stałym wielbicielem. wam też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korella
dobry jest maxisuplementy, ceny stosunkowo tanie jak na ten rodzaj produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyjcie również na barwikpharma.bazarka.com witaminy, suplementy, dla każdego coś dobrego i taniej niż w aptekach!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam ten sklep http://nplink.net/utqAVS7F oferuje produkty urodowo-zdrowotne znanych i cenionych marek m.in. Key Player, Health Spark, DS Laboratories, Newton Everett, Skinception. Naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmujemy się sprzedażą internetową suplementów diety takich jak Ultraslim, Thermacuts , African mango,Acai Berry Extreme i wiele innych. Są to suplementy odchudzające jak i odżywki dla sportowców poprawiające ogólną kondycję organizmu.W naszej ofercie mamy również kremy,odżywki do rzęs Cała nasza oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Wszelkie zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin tak więc masz gwarancje że o każdej godzinie zrealizujemy Twoje zamówienie. Serdecznie zapraszamy na naszą strone poniżej https://goldennet.pl/firma.23217.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o suplementy diety to na pewno godny polecenia jest suplement diety IQacai,dzięki niemu udało mi się stracić na wadze całe 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam zakupienie suplementu Iqacai, u mnie po 2 miesiącach udało się schudnąć aż 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek95
Jeśli chodzi o sklepy z naturalnymi suplementami to polecam ten http://nplink.net/JAOAcl3r . Oprócz suplementów dla kulturystów są różne inne suplementy diety związane z urodą i zdrowiem jak i życiem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×