Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nutria243

Środki na powiększenie piersi i cellulit

Polecane posty

Gość nutria243

Koleżanka z pracy poleciła mi ciekawą stronkę i postanowiłam,że podzielę się nią również z wami :) Najbardziej zachwalała środek na zwiększenie libido Mają dość ciekawą ofertę np.flibroactiv.com?p=o3xh środek na zwiększenie libido busterizer.com?p=o3xh środek na powiększenie biustu ( Ten szczególnie mnie zainteresował i chyba go zamówie) sunerizer.com?p=o3xh Posiadacie może któryś ze środków ?? Jakie są wasze opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z flibroactiv i jestem bardzo zadowolona. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o powiększenie piersi to sa to niestety mity. Piersi to głównie tkanka tłuszczowa, więc żadne kremy nie będą skuteczne. Co do cellulitu to kupiłam sobie na trena.pl bardzo dobrą oliwkę do masażu antylecllulitowego. Regularne stosowanie przynosi efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flibroactiv jest bardzo dobrym produktem. Miałam wiele intymnych problemów, niechęć do seksu itd. Faktycznie pomaga... POLECAM GORĄCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!! ale żałosny spam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może coś więcej powiedzieć o Flibroactiv? Jak to działa? Jakie są doznania itd? Słyszałam wiele dobrych opinii ale chciałabym jakąś relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelink92
Jak zażyjesz Flibro jedną tabletkę na pół godziny/godzinę przed stosunkiem to wrażenia nieziemskie. Opisać prostymi słowami się nie da, bo trzeba to przeżyć. W skrócie, jesteś cały czas mokra i cały czas Ci się chce :P Taki perwersik się w Tobie obudzi :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina232
Spróbuję tego flibroactiv i opiszę Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są pierwsze objawy po zażyciu jednej tabletki flibroactiv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×