Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklana

ssanie oleju

Polecane posty

Gość szklana

kto stosuje i jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
słyszałam że to oczyszcza wspaniale zęby z wszelkich osadów i wpływa zbawiennie na dziąsła ale ja faktycnie bym się porzygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdf
to super metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chodzi o to
ja raz sprobowalam, wcale nei chcialo mi sie rzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ TO MAM
ja tez sie wyleczylam z zatok dzieki temyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to sie robi
nabieracie oleju rzepakowego do buzi i trzymacie? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
napiszcze dokladnie jak to trzeba robic --- slyszlam wiele razy o tym - bardzo pozytywne opinie --- ale zadnej instrukcji.... ile tego oleju --- jaki --- jak dlugo ssac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze a propos lavaerde...
Bierzesz około łyżki oleju. Ssanie polega mniej więcej na przepuszczaniu oleju między dolnymi, przednimi zębami :) W trakcie tego "zabiegu" mięśnie twarzy wykonują ruch podobny do ssania. Czas ssania to 20-30 min. Kończysz ssać jak olej zamieni się w mlocznobiałą ciecz. Oleju nie wolno połykać! 2-3 x dziennie. Rano na czczo. Wieczorem - conajmniej 4h po jedzeniu -tak piszą w książkach. Aha, olej wg literatury, powinien być słonecznikowy lub sojowy. przyznam, że próbowałam tej metody. Niestety zabrakło wytrwałości. Na efekty trzeba czasem czekać nawet do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół godziny ssania
bez przełknięcia śliny to niewykonalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nic dobrego to nie jes
to super metoda.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakutaku
wlasnie sse,chodz niewiem czy tobrze to robie, siedze juz z tym 10 minut,robie to po raz pierwszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśśśśśśśśka
no nieźle... 3x dziennie po 30 min bez połykania ssać olej przez rok... kto niby to wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzzz
Ssę olej od połowy stycznia. Co zauważyłam: - wybieliły mi się zęby, - zmniejszyło sięobłożenie języka, - spłycają mi się poprzeczne pręgi na paznokciu. Będę ssać dalej, bo moim zdaniem warto - to nieboli, a może pomóc. I pomaga! pozdrawiam wszystkich ssaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzzz
Dodam że ssę 1 dziennie, rano na czczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhedjdj
no i bardzo dobrze że ssiesz olej a jak zdrówko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partycjaa
od jakichś 2 lat mam problemy z zatokami, kiedy systematycznie ssalam olej rzeczywiscie zauwazylam poprawe, teraz znow mnie dopadl ich silny bol ktory trwa już kilka dni, wiec znow zaczelam ssac, za kazdym razem czuje ze sie oczyszczaja bo jakas wydzielina splywa mi po tylenj scianie gardla, po prostu trzeba robic to systematycznie.. teraz zaluje ze kiedys przestalam ssac bo pewnie nie mialabym znow problemow /koniec z antybiotykami!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidi
Może wiecie, czy ssanie oleju pomaga pozbyć się kamieni żółciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
czy moze byc najzwykleszy olej slonecznikowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
A ja TO stosuję. Słonecznikowy. 2 X dzienne. Po 20 minut. Do łyżki oleju dodaję 2-3 krople Dentoseptu - wspaniale zmienia smak. Kuracja TA ponoć świetnie oczyszcza organizm. Pozdrawiam Wszystkich Ssaczy...! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
mam pytanie,czy oczyszcza to w jakis sposób cerę,i czy ssanie ma jakieś naukowe dowody,i na jakie schorzenia polecane jest.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssąca
Ja dzisiaj pierwszy raz sałam ale nie wytrzymałam aż tylu minut ile trzeba. Sałam 10 minut i moje zęby są troszke bielsze nie wiem jak wy ale ja będe to robić>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidi
Już minął miesiąc odkąd zaczęłam ssać olej. Zęby odrobinę bielsze. Czuję się lżejsza. Mam więcej energii. Nie wiem czy to spowodował olej, ale nie mam zamiaru przerwać ssania. Ciekawę czy olej ma również wpływ na pozbycie się kamieni żółciowych? Już raz o to pytałam, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Ssanie już nie sprawia mi kłopotu, robię to podczas porannej toalety i czas szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki olej .
jaki olej w końcu można stosować, rafinowany, nierafinowany? bo opinie są podzielone, czy może to być zwykły bartek, czy słonecznikowy, albo czy rzepakowy też może byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
słyszałam że musi być słonecznik,no najlepiej nierafinowany,ale jak już mamy rafinowany to też ok,noi oliwa z oliwek też ok ale smak blee.ja się zastanawiam nad tym,czy pomógł by mi na kamień nazębny?ktoś pisał że oczyszcza ładnie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidi
słonecznikowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim79
myslalem ze to glupie, ale wlasnie troche boaly mnie zeby, bo dostalem zapalenia na ustach, od tego zapalenia bol promieniowal na dolna szczeke i zeby... pomyslalem ze nie mam nic do stracenia. wziolem ten olej slonecznikowy i see, ... uwierzylem w te terapie i nie wiem jakie jeszcze dziwne choroby leczy, ale zeby przestaly mnie bolec i opuchlizna z wargi zeszla kiedy ssalem, po paro godzinach znow zaczelo ale gdy wziolem olej ponownie znow pomoglo... polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza..
ssę miesiac +dwa tygodnie i zauwazylam ze twarz bardzo mi sie łuszczy czy takie pogorszenia nie wystepuja na samym poczatku? w sumie zglupialam bo nie wiem czy to efekt leczenia czy po prostu jakies niezalezne od tego pogorszenie. dodam ze mialam z tym problem jakis czas temu ale zaczelam jesc zdrowiej i twarz przestala sie luszczyc a moj problem to łojotokowe zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
upupu ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
witam ja mam problemy z gardlem od dawna doszly zatoki.zyc sie nie chce,czy te ssanie oleju pomoze?!prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamwas
dzis probowala ssac olej slonecznikowy niestety nie dalam rady. nie wiem czy dobrze to robie:( musze polknac sline od czasu do czasu, niby nie polykam tej mieszanki sliny z olejem ale jednak czuje wyraznie jego smak w gardle i jak mi splywa... co robie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×