Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senntiann

Stan zapalny skóry ?

Polecane posty

Gość senntiann

Co jakiś czas na mojej skórze oraz skórze twarzy pojawiają się wypryski, czasem większe czasem mniejsze, czerwone z sporą ilością ropy w dodatku niektóre szczególnie na ramieniu plecach są bolesne. Stan ten trwa około tygodnia po czym powoli wypryski zanikają i mam spokój na jakiś czas by po dwóch trzech tygodniach znowu. Mam 27 lat jestem facetem, nigdy nie miałem takich problemów zawsze gładka i czysta cera. Moje problemy zaczęły się od 2008 roku kiedy to przeszedłem operację tarczycy i do dzisiaj leczę niedoczynność. Nie wiem czy moje problemy mają podłoże na punkcie hormonalnym gdyż hormony badam co jakiś czas i mam bardzo dobre wyniki, czy mogą być spowodowane jakimś stanem zapalnym organizmu. Zrobiłem badania krwi, mocz w porządku, krew również jedynie Limfocyty odrobinę poza normą w tym wapń zjonizowany również a tak po za tym wyniki morfologii i hormonów mam w porządku. W czym może leżeć problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goyer
Calkiem mozliwe, ze problem tkwi w odzywianiu - zlym, znaczy sporo tlustego, slodkiego, slonego itd.; Poczytaj o oczyszczaniu organizmu a na pewno trzeba zmienic diete. Na wypryski i skorne problemy polecam mydlo alepskie? Nie jest tanie i niezbyt milo pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Miałam stan zapalny skóry i bardzo dobrym zabiegiem na jego złagodzenie objawów okazał się peeling chemiczny. Zabieg robiłam w Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU Kraków  i polecam, Mi bardzo pomógł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×