Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

stłuczona warga sromowa

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam taki problem nieco intymny, dziś jak pływałam z koleżanką w basenie to próbowałam skoczyć z jednej deski na drugą, i niefortunnie przywaliłam kroczem o jedną z desek, moja muszelka jest pęknięta obok warg sromowych mniejszych a okolice łechtaczki są całe czarne, nie wiem czy to siniak czy może krwiak, nie wiem co mam zrobić ponieważ mam 15 lat i za bardzo się wstydzę komuś o tym powiedzieć, a tak strasznie boli że chodzić nie mogę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie wiem jak to wytłumaczyć ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mamo. Znam ten ból. Kiedyś zjeżdżałam z górki na o wiele za dużym dla mnie rowerze z ramą. Rower przedwojenny, koła chyba 28, a ja 140 w kapeluszu. Nie udało mi się wyhamować przed bramą i przywaliłam w pełnym pędzie sromem w ramę roweru. O jak to bolało. Też był ze mnie zakapior taki jak ty i nie powiedziałam nikomu z dorosłych. To było jakieś 30 lat temu, inne czasy, cielesność tabu. Swoje dzieci starałam się wychować normalnie i kiedy mój syn oberwał w jądro na boisku, bez skrępowania powiedział mi o tym i pojechaliśmy na pogotowie. Jeżeli jeszcze nie powiedziałaś rodzicom, to zrób to teraz i na pogotowie pomykajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam ten ból, jak byłam dzieckiem i stałam na trzepaku to poslizgla mi się noga i tak przywalilam że krew się puściła z małej, minęło tyle lat a ja to dalej pamiętam. Jak się niepokoisz to idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×